Dnes je 16.11. – svátek slaví Otmar

Systém pro správu dat u řezaček Krone nabídne navigaci na pole a jednoduší práci s informacemi

Zveřejněno: 14. 9. 2018

Krone nabízí automatickou správu dat pro ulehčení práce se získanými informacemi a daty z provozu řezaček BiG X. Systémy pro správu dat jsou k dispozici pro uživatele řezaček v různých verzích, které shromažďují a vyhodnocují data. Jednou z dalších funkcí je i navigace na pole.

Podobný systém bez problém funguje v nákladní divizi společnosti Krone

Práci s daty zjednoduší řídící jednotka SmartConnect s funkcí automatického přihlašování. Díky automatizované funkci se výkony stroje zaznamenávají automaticky a řidič se vůbec nemusí starat o evidenci pracovních výkonů. Může se plně soustředit výhradně na svou práci. Data se pak snadno a rychle přenesou do kanceláře, kde se zpracují do přehledného vyúčtování. SmartConnect s automatickým přihlašováním je už standardně montován do všech řezaček BiG X řad 680/780/880 a 1180.

Alternativně lze také využít správu dat v mobilní aplikaci CCI.Control. S touto aplikací lze i navést řidiče přímo až ke vjezdu na pole. To uspoří čas na silnici a vede k lepšímu využití stroje. Tuto funkci zejména využijí řidiči, kteří neznají dané okolí. Praktické je i uložení údaje o zákazníkovi do systému, řidič si je pak může kdykoli vyvolat.

Pro vyhodnocení všech nashromážděných dat nabízí Krone zdarma program BiG Data Tools. Pomocí tohoto programu lze z uložených dat vytvořit výnosovou mapu, nebo vygenerovat zprávu ve formátu pdf.

Přečtěte si také náš článek o novém kukuřičném adaptéru XCollect a nové nejvýkonnější řezačce na světě - Krone BiG X 1180.

Autor: Milan Jedlička, Krone
Foto: Krone

Tématické tagy

Nové

New Holland inovoval řadu speciálních traktorů

Zveřejněno 15.11. New Holland bohatou nabídku speciálních traktorů inovoval a opět nabízí technická řešení, která jsou k dispozici jen u značky New Holland. Jedná se zejména o přední nápravu SuperSteer, pásové jednotky SmartTrax či systém BlueCAB4. Společnost New… jít na článek

Krmný vůz z Izraele prokázal neuvěřitelnou odolnost. Jen těžko uhodnete počet motohodin

Zveřejněno 14.11. Technika používaná v živočišné výrobě se prakticky nezastaví. Péče o hospodářská zvířata vyžaduje každodenní nasazení techniky, což je znát na její životnosti. Některé kusy techniky se po pár letech automaticky vyměňují za nové. Jsou ale provozy,… jít na článek

Nexos s novou přední odpruženou nápravou a volbou režimů

Zveřejněno 14.11. Speciální traktor Claas Nexos je nyní k dispozici s novou přední odpruženou nápravou. Podvozek Proactiv má zajistit větší pohodlí při práci na poli a jízdě po silnici. K dispozici je pro řadu traktorů Nexos ve verzi VE, VL a F. Novinka se… jít na článek