Dnes je 20.4. – svátek slaví Marcela

Systém pro správu dat u řezaček Krone nabídne navigaci na pole a jednoduší práci s informacemi

Zveřejněno: 14. 9. 2018

Krone nabízí automatickou správu dat pro ulehčení práce se získanými informacemi a daty z provozu řezaček BiG X. Systémy pro správu dat jsou k dispozici pro uživatele řezaček v různých verzích, které shromažďují a vyhodnocují data. Jednou z dalších funkcí je i navigace na pole.

Podobný systém bez problém funguje v nákladní divizi společnosti Krone

Práci s daty zjednoduší řídící jednotka SmartConnect s funkcí automatického přihlašování. Díky automatizované funkci se výkony stroje zaznamenávají automaticky a řidič se vůbec nemusí starat o evidenci pracovních výkonů. Může se plně soustředit výhradně na svou práci. Data se pak snadno a rychle přenesou do kanceláře, kde se zpracují do přehledného vyúčtování. SmartConnect s automatickým přihlašováním je už standardně montován do všech řezaček BiG X řad 680/780/880 a 1180.

Alternativně lze také využít správu dat v mobilní aplikaci CCI.Control. S touto aplikací lze i navést řidiče přímo až ke vjezdu na pole. To uspoří čas na silnici a vede k lepšímu využití stroje. Tuto funkci zejména využijí řidiči, kteří neznají dané okolí. Praktické je i uložení údaje o zákazníkovi do systému, řidič si je pak může kdykoli vyvolat.

Pro vyhodnocení všech nashromážděných dat nabízí Krone zdarma program BiG Data Tools. Pomocí tohoto programu lze z uložených dat vytvořit výnosovou mapu, nebo vygenerovat zprávu ve formátu pdf.

Přečtěte si také náš článek o novém kukuřičném adaptéru XCollect a nové nejvýkonnější řezačce na světě - Krone BiG X 1180.

Autor: Milan Jedlička, Krone
Foto: Krone

Tématické tagy

Nové

Ruské kombajny Rostselmash získávají důvěru u českých a slovenských farmářů

Zveřejněno 17.4. Červeno-bílé sklízecí mlátičky největšího výrobce sklizňových strojů na světě, ruské společnosti Rostselmash, se pomalu, ale jistě zabydlují na trhu v celé Evropě. Přispívá k tomu bohatá základní výbava, rozumná cena a řada originálních… jít na článek

Yanmar představil nový traktor YM, který se brzy stane páteří značky

Zveřejněno 18.4. Japonský Yanmar v Bangkoku slavnostně ukázal nový a nejdůležitější traktor ve své produktové nabídce. Očekává se, že nový model YM bude postupně nasazen z jihovýchodní Asie do celého světa a v následujících letech se očekává, že bude tvořit páteř… jít na článek

Kvalitní a výkonná sklizeň révy vinné zbrusu novým samojízdným kombajnem pro sběr hroznů ERO řady 7000

Zveřejněno 16.4. Období sklizně hroznů je vrcholem vloženého úsilí do pěstování révy vinné během celého roku, ale také poslední šancí ovlivnit kvalitu sbírané suroviny. ERO, špičkový německý výrobce speciální techniky pro vinohrady, našel vhodnou rovnováhu mezi… jít na článek