Časopis Agroportal24h.cz
Dnes je 24.1. – svátek slaví Milena

Systém pro správu dat u řezaček Krone nabídne navigaci na pole a jednoduší práci s informacemi

Zveřejněno: 14. 9. 2018

Krone nabízí automatickou správu dat pro ulehčení práce se získanými informacemi a daty z provozu řezaček BiG X. Systémy pro správu dat jsou k dispozici pro uživatele řezaček v různých verzích, které shromažďují a vyhodnocují data. Jednou z dalších funkcí je i navigace na pole.

Podobný systém bez problém funguje v nákladní divizi společnosti Krone

Práci s daty zjednoduší řídící jednotka SmartConnect s funkcí automatického přihlašování. Díky automatizované funkci se výkony stroje zaznamenávají automaticky a řidič se vůbec nemusí starat o evidenci pracovních výkonů. Může se plně soustředit výhradně na svou práci. Data se pak snadno a rychle přenesou do kanceláře, kde se zpracují do přehledného vyúčtování. SmartConnect s automatickým přihlašováním je už standardně montován do všech řezaček BiG X řad 680/780/880 a 1180.

Alternativně lze také využít správu dat v mobilní aplikaci CCI.Control. S touto aplikací lze i navést řidiče přímo až ke vjezdu na pole. To uspoří čas na silnici a vede k lepšímu využití stroje. Tuto funkci zejména využijí řidiči, kteří neznají dané okolí. Praktické je i uložení údaje o zákazníkovi do systému, řidič si je pak může kdykoli vyvolat.

Pro vyhodnocení všech nashromážděných dat nabízí Krone zdarma program BiG Data Tools. Pomocí tohoto programu lze z uložených dat vytvořit výnosovou mapu, nebo vygenerovat zprávu ve formátu pdf.

Přečtěte si také náš článek o novém kukuřičném adaptéru XCollect a nové nejvýkonnější řezačce na světě - Krone BiG X 1180.

Autor: Milan Jedlička, Krone
Foto: Krone

Tématické tagy

Nové

Jako tankování stíhačky za letu. V USA vymysleli systém pro plnění traktorových nádrží za jízdy

Zveřejněno 23.1. Honba za co nejvyšší produktivitou přináší neobvyklá technická řešení. V Americe vymysleli způsob, jak bezpečně naplnit nádrže na hnojivo za jízdy. Výhodou mají být mimo jiné minimální prostoje. jít na článek

Uživatelé traktorů Valtra mohou začít využívat služeb Connect, Care and Go

Zveřejněno 22.1. Zákazníci společnosti Valtra mohou nyní využívat službu “Connect, Care & Go”, která umožní přístup k řadě služeb souvisejících s provozem jejich stroje, a to za fixní cenu. jít na článek

Koncept Multiline nyní s možností setí meziplodin

Zveřejněno 21.1. Koncept Multiline sdružuje kompaktní talířové brány nebo kultivátor se secím strojem. Výsledkem je nákladově efektivní a extrémně výkonná souprava. Koncept Multiline slibuje obrovský potenciál pro traktory s nižším výkonem. Multiline je poprvé k… jít na článek