Dnes je 23.9. – svátek slaví Berta

Systém pro správu dat u řezaček Krone nabídne navigaci na pole a jednoduší práci s informacemi

Zveřejněno: 14. 9. 2018

Krone nabízí automatickou správu dat pro ulehčení práce se získanými informacemi a daty z provozu řezaček BiG X. Systémy pro správu dat jsou k dispozici pro uživatele řezaček v různých verzích, které shromažďují a vyhodnocují data. Jednou z dalších funkcí je i navigace na pole.

Podobný systém bez problém funguje v nákladní divizi společnosti Krone

Práci s daty zjednoduší řídící jednotka SmartConnect s funkcí automatického přihlašování. Díky automatizované funkci se výkony stroje zaznamenávají automaticky a řidič se vůbec nemusí starat o evidenci pracovních výkonů. Může se plně soustředit výhradně na svou práci. Data se pak snadno a rychle přenesou do kanceláře, kde se zpracují do přehledného vyúčtování. SmartConnect s automatickým přihlašováním je už standardně montován do všech řezaček BiG X řad 680/780/880 a 1180.

Alternativně lze také využít správu dat v mobilní aplikaci CCI.Control. S touto aplikací lze i navést řidiče přímo až ke vjezdu na pole. To uspoří čas na silnici a vede k lepšímu využití stroje. Tuto funkci zejména využijí řidiči, kteří neznají dané okolí. Praktické je i uložení údaje o zákazníkovi do systému, řidič si je pak může kdykoli vyvolat.

Pro vyhodnocení všech nashromážděných dat nabízí Krone zdarma program BiG Data Tools. Pomocí tohoto programu lze z uložených dat vytvořit výnosovou mapu, nebo vygenerovat zprávu ve formátu pdf.

Přečtěte si také náš článek o novém kukuřičném adaptéru XCollect a nové nejvýkonnější řezačce na světě - Krone BiG X 1180.

Autor: Milan Jedlička, Krone
Foto: Krone

Tématické tagy

Nové

Kuhn dovolil Irům používat legendární sekačku. Vznikl tak jedinečný stroj pro chovatele

Zveřejněno 22.9. Irská společnost Grass Technology podepsala s firmou Kuhn exkluzivní smlouvu, která umožňuje vyrábět víceúčelové stroje ve spojení s bubnovým žacím strojem PZ od společnosti Kuhn. První takový stroj se představil na akci National Ploughing Match v… jít na článek

Holanďan vyrobil k lisu přídavné řezání. Svým zákazníkům tak chce nabídnout to, po čem touží každý

Zveřejněno 21.9. Holandský poskytovatel zemědělských služeb Ronald Bos BV, používá přídavný řezací systém ke svému lisu, který je rovněž vybaven vlastním řezacím systémem. Přídavné řezání si vyrobil sám a nazývá jej RoBo Twin Cut. Výrobek je reakcí na stálou… jít na článek

Do Brazílie míří 18 speciálních mercedesů pro sklizeň třtiny. Jejich úprava má snížit náklady a zvýšit efektivitu

Zveřejněno 20.9. Poprvé se do brazilské sklizně třtiny zapojí první automatizované nákladní automobily značky Mercedes-Benz. Jako součást rozvojového partnerství s brazilským výrobcem zemědělských technologií GrunnerTech poskytne Mercedes-Benz 18 nákladních… jít na článek