Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 5.12. – svátek slaví Jitka

Foto a video na Agroportal24h.cz

Jak nacpat záběr 30 metrů do silniční šířky 5 metrů? Revoluční skládání to dokáže

(24.1.2018) Secí stroj Bourgault Paralink 3420 o pracovním záběru 30,5 metrů dostal letos ocenění na australské výstavě Henty Machinery Field Days. Porotu uchvátil systém skládání do přepravní polohy TransFold.

Největší vykusovač siláže na světě! Podívejte se, jak se tohle monstrum vyrábělo

(16.1.2018) Nizozemská firma AP Machinebouw nedávno navrhla a vyrobila to, co je označováno za největší vykusovač siláže na světě.

Čtyři traktory na jednom poli, ani jeden s řidičem. Fungují překvapivě dobře

(11.1.2018) Ačkoliv autonomní traktory vyvolávají u některých obsluh strach z toho, že budou brzy bez práce, výrobci s vývojem dále pokračují. Mezi firmy, které se zabývají vývojem autonomních traktorů, patří i japonský Yanmar. Ten se nedávno spojil s výzkumnými…

Tento nový samonakládací vůz zvládne bez poškození naložit zabalený balík

(8.1.2018) Firma Canadese Anderson Group vyvinula přepravník, který je schopný samovolně nakládat zabalené kulaté balíky. Nový Anderson RBM2000 může automaticky naložit balíky bez poškození fólie.

Samojízdný vysavač kejdy pro velké stáje

(3.1.2018) Kanadský výrobce Nuhn Industries Ltd. se specializuje na výrobu cisteren, kejdovačů a nyní představil samojízdný vysavač kejdy pro rozlehlé farmy s velkým počtem skotu.

Tento dálkově ovládaný nosič se uplatní v každém ročním období

(2.1.2018) Rádiem řízený nosič nářadí MDB se převážně využívá při mulčování na strmých svazích. V zimním období se málokdy provádí mulčování, a tak by se zdálo, že tento nosič má přes zimu „volno“, ale není tomu tak. Existuje celá řada dalších činností, kde se může…

Unikátní koncept využívá tatrovácký podvozek

(23.12.2017) O rakouském konceptu nosiče nářadí SynTrac jsme vás už seznámili v jednom z našich dřívějších článků. Pozorným čtenářům neunikl fakt, že podvozek nosiče se nápadně podobá tatrovácké koncepci. A tak k nám směřovaly otázky, zda Rakušané náhodou…

Pomocí mobilní aplikace poznáte ideální rozptyl hnojiva

(21.12.2017) Společnost Amazone na veletrhu Agritechnica 2015 představila systém EasyCheck za který získala stříbrnou medaili.

Nové video odhaluje extrémní testování dopravníku a koncept lisu z 80. let

(21.12.2017) Už na veletrhu Agritechnica 2017 v Hannoveru bylo možné vidět nové lisy na kulaté balíky řady Comprima. Lisy spíše dostaly facelift na počest 40 let výroby lisů na kulaté balíky.

Je toto nejlepší nosič nářadí?

(16.12.2017) Ač má tento stroj praktický význam v České republice poněkud malý, GVM T380 Prowler rádi představíme už z důvodu zajímavých parametrů.

360° VIDEO - Jak jezdí první autonomní JD v praxi?

(15.12.2017) Spolupráce mezi firmami Semler Agro a Precision Makers přinesla zajímavý projekt v podobě prvního autonomního traktoru John Deere řady 8R, který nyní míří na předvádění k prvním zákazníkům. Více se o tomto projektu můžete dočíst zde.

Německem se šíří Grill-Pool Challenge. Zapojíte se také?

(15.12.2017) Často se setkáváme s názorem, že zemědělství není jen práce, ale také životní styl. Německem se nyní šíří tzv. Grill-Pool Challenge. O co jde? K této výzvě potřebujete ozdobené mašiny, maso na grilování, gril, bazén s vodou (jak je vidět z videí níže,…

Jak se vyrábí postřikovače Hardi

(15.12.2017) Nově zveřejněné video na YouTube kanálu australské odnože dánského výrobce Hardi, odhaluje průběh výroby postřikovačů v Austrálii.