Roadshow Bobcat 2022
Dnes je 20.5. – svátek slaví Zbyšek

Den otevřených dveří AGROTEC Group 2022

Den otevřených dveří v AGROTECu je tady! 28. května se v areálu společnosti na Brněnské 74 v Hustopečích opět po roce předvedou v plné parádě traktory, mlátičky i náklaďáky. Letos mohou zájemci navíc nahlédnout i do servisů. Tradiční akce, na kterou se těší celé město a jeho okolí, je jednou z největších událostí roku, kterou každoročně navštíví stovky lidí. Nejoblíbenější disciplínou je svezení se na traktorech.

Datum konání: 28. 5. 2022
9:00 až 13:00 hod.

Místo konání: Hustopeče
GPS: 48.948N; 16.7284E (mapa →)

Den otevřených dveří AGROTEC Group 2022

Pořadatel

AGROTEC a.s.
https://www.agrotec.cz/

Bližší informace

Akce startuje v 9 hodin ráno a bavit se můžete ještě hodinu po poledni. A opět bude čím! Největší novinkou budou nejspíš otevřené servisy. Veřejnosti se otevře servis nákladních vozidel IVECO a zemědělské techniky AGRI CS. V areálu společnosti bude jako vždy vystavena technika, traktory a bagry si mohou návštěvníci dokonce vyzkoušet.

Připraven je program pro děti i dospělé, jeho součástí bude například slackline mezi traktory, simulátor přezouvání kol, obří překážková dráha, show silného muže Zdeňka Vávry a samozřejmě občerstvení a k tomu káva zdarma. Příjemnou rodinnou atmosféru podpoří hudební kapela Šarže 54.

Součástí Dne otevřených dveří bude i soutěž o svezení se v rally speciálech týmů AGROTEC SKODA RALLY TEAM s Honzou Kopeckým a AGROTEC CZECH ABARTH TEAM s Martinem Radou.

Akce se koná v areálu společnosti AGROTEC a.s. a zaparkovat bude možné za mycí linkou, v areálu společnosti AGRI CS či u pobočky AGROTEC nákladní automobily.

Těšíme se na setkání s vámi 28. května od 9:00 a pro další informace nezapomeňte sledovat náš Facebook AGROTEC a.s. a web www.agrotec.cz pro aktuální info.

Mapa

Autor: redakce