Nadělte si pod stromeček techniku SIP a PICHON
Dnes je 4.12. – svátek slaví Barbora

Železnohorský Traktor 2022

8. ročník Železnohorského traktoru 2022 pořádaný místním hasičským sborem ve spolupráci s městem Seč a pod záštitou radního Pardubického kraje Miroslava Krčila se může pyšnit hojným zájmem veřejnosti. Tak neváhejte a přijďte se také podívat na všelijaké stroje domácí i fabrické výroby.

Datum konání: od 20. 8. 2022 do 20. 8. 2022

Místo konání: Žďárec u Seče
GPS: 49.8556N; 15.636E (mapa →)

Pořadatel

SDH Žďárec u Seče
telefon: +420 606 467 345
email: info@sdhzdarec.cz
http://zdarecusece.cz/

Bližší informace

Pořadatelé SDH Žďárec u Seče budou opět připravovat neuvěřitelné a všem návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Na 7. ročník Železnohorského traktoru v roce 2021 dorazilo rekordní množství aut, lidí i traktorů a tento ročník se zapsal zatím mezi nejúspěšnější. Pojďte pokořit tento milník v roce 2022 se zasloužit o nový rekord v podobě počtu návštěvníků a závodních či vystavavoných traktorů.

Zajímá vás, z jakých končin České republiky přijíždějí traktory na akci Železnohorský Traktor 2022? Kladruby nad Labem, Semtěš, Turkovice, Ronov nad Doubravou, Nový Bydžov, Seč, Kouty u Poděbrad, Honbice, Herálec, Modlíkov, Velké Výkleky, Bratroňov, Chroustov, Sázava, Libice, Suchá Libice, Vilémov, Krucemburk, Liboměřice, Křižanovice, Kovářov, Holubice, Janovice, Libčany, Svinčany, Lhota, Miřetice, Brambory, Choltice, Heřmanův Městec, Vítka, Počátky, Třemošnice, Pařížov, Hradiště, Dřenice, Rtenín, Čáslav, Bratčice, Kraskov, Orlicko, Polom, Načešice, Borohrádek, Vlašim, Krásné, Licoměřice a ze Žďárce u Seče a ještě mnohem víc.

Program bude zase velmi bohatý. Registrace traktorů bude probíhat nejspíš od 12 hodin. O hodinu později pak začne oficiální část programu. Vše začne spanilou jízdou jako v předešlých ročnících. Ta se pojede ze Žďárce u Seče na náměstí do Seče a zpět. K vidění budou také po domácku vyrobené traktory nazývané domoviny, veteráni traktorů a sériově nové vyráběné traktory.

Mapa

Autor: Jakub Tutsch