Puma, chytrá a nebezpečná kráska
Dnes je 24.10. – svátek slaví Nina

Články, aktuality a videa o technice Amazone

Společnost AMAZONEN-Werke založil v roce 1883 Heinrich Dreyer. Skupina AMAZONE je vnímána jako dodavatel systémů pro „inteligentní rostlinnou výrobu“. Působí v mezinárodním měřítku a prostřednictvím nových inovačních konceptů pro strojní vybavení, servis a poradenskou činnost se zaměřuje na následující oblasti působnosti: technika pro hnojení, ochrana rostlin proti škůdcům, stroje pro přípravu půdy a setí. Skupina dnes disponuje výrobními závody v Německu, Francii, Rusku a v Maďarsku.

Téma „Amazone“ – třídění:

Řešení pro menší farmy, kombinovaný kypřič Amazone Ceus v nových pracovních záběrech

(15.9.2021) Amazone nyní nabízí dva nové modely taženého kombinovaného kypřiče Ceus v pevných pracovních záběrech 3 a 4 m. Tuto úspěšnou kombinaci disků a radliček lze proto použít i na menších farmách.

Amazone rozšiřuje řadu tažených postřikovačů UX o dva vysoce výkonné modely

(8.9.2021) Společnost Amazone rozšířila řadu svých tažených postřikovačů UX o vysoce výkonné modely UX 7601 Super a UX 8601 Super s objemy 8 000 l a 9 000 l.

Nová vlajková loď v oblasti pluhů: polonesený, plně obracecí pluh Amazone Tyrok 400

(2.9.2021) S modelem Tyrok 400 uvádí Amazone na trh zcela nově vyvinutý polonesený obracecí pluh v sedmi, osmi a devítiradličném provedení pro traktory o výkonu 400 koní. Kromě vysoké kvality, stability a kvality práce nabízí Tyrok i vysoký stupeň pohodlí díky…

Nový disk pro mělké zpracování půdy intenzivně promíchává posklizňové zbytky a urychluje jejich rozklad

(18.8.2021) Společnost Amazone rozšířila řadu disků pro kompaktní diskové podmítače Catros o nový typ disku X-Cutter. Tento speciální, vlnkovitě-profilovaný disk, se používá pro velmi mělké zpracování půdy.

Jeden přejezd a půda je připravena pro setí. Nové rotační brány nabídnou hydraulickou regulaci hloubky

(4.8.2021) Společnost Amazone nabízí nové rotační brány pro výkonnější traktory do 240 HP. Nově vyvinutý typ KE 3002-240 v pracovním záběru 3 m s inovativním systémem Rotamix ukazuje své silné stránky při intenzivním drobení půdy, zejména v těžkých půdách.

Rozmetadlo AMAZONE a mulčovač TEHNOS byly jasnou volbou

(30.7.2021) Soukromý zemědělec Ing. Vladimír Svoboda z Telče investoval do nového rozmetadla AMAZONE ZA-TS 3200 Profis Hydro a mulčovače TEHNOS MB 200 LW. Proč právě do těchto dvou strojů?

První test secího stroje AMAZONE Precea dopadl na výbornou. Dosáhl dvojnásobného výkonu

(23.7.2021) Nový Dvůr Kunovice investoval do zbrusu nového secího stroje AMAZONE Precea 6000-2. S použitím standardního osiva a pracovní rychlosti 14 km/h dosáhl dvojnásobného výkonu ve srovnání s předchozí technikou setí. I v této rychlosti byla Precea schopna set…

Nový radličkový systém s automatickou ochranou proti přetížení do extrémních pracovních podmínek

(13.7.2021) Společnost Amazone rozšířila vybavení radličkových kypřičů Cenius-2TX v pracovních záběrech 4 až 8 m a kombinací Ceus-2TX, v pracovních záběrech 4 až 7 m, o nové radličky C-Mix Ultra. Nový radličkový systém je vybaven automatickou ochranou proti…

Nesená rozmetadla Amazone ZA-X a ZA-M umí nově udržovat konstantní aplikační dávku bez ohledu na rychlost

(22.6.2021) Nová nesená rozmetadla Amazone ZA-M 02 a ZA-X 03 lze nyní vybavit palubním terminálem EasySet 2. Tato elektrická řídící jednotka umožňuje udržovat konstantní aplikační dávku bez ohledu na rychlost a nabízí řadu dalších snadno ovladatelných funkcí a…

← Zpět
  ...