Nová řada teleskopických manipulátorů Bobcat
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

Články, aktuality a videa o technice CLAAS

Německý výrobce zemědělské techniky CLAAS je známý především díky sklízecí technice (řezačky, sklízecí mlátičky). V sortimentu CLAAS však naleznete také traktory, lisy, žací stroje, shrnovače, obraceče, silážní přívěsy, kolové nakladače, teleskopické nakladače a další.

Téma „CLAAS“ – třídění:

Nová generace lisů na kulaté balíky CLAAS VARIANT 500 s vylepšeným procesem lisování

(30.8.2022) CLAAS patří mezi průkopníky v oblasti vývoje a konstruování lisů na kulaté balíky a je jedním z předních světových dodavatelů v tomto výrobním odvětví. Nyní přichází s novou řadou lisů na kulaté balíky CLAAS VARIANT 500 RC a RF o šesti modelech, které…

Fliegl převzal výrobu sběracích vozů CLAAS CARGOS

(24.8.2022) CLAAS se rozhodl ukončit výrobu sběracích vozů a vozů pro přepravu řezanky s názvem CLAAS CARGOS. Práva na výrobu těchto vozů koupil Fliegl, který chce pokračovat ve výrobě.

CLAAS novinky 2023: nové kombajny LEXION, lisy VARIANT, QUADRANT a další

(13.8.2022) CLAAS v Německu představil novinky pro rok 2023: nové sklízecí mlátičky LEXION včetně svahových modelů MONTANA, lisy VARIANT a QUADRANT, manipulátor SCORPION, nakladač TORION a žací stroj DISCO.

Limitovaná edice oslavuje 25. výročí sériové výroby traktoru CLAAS XERION

(4.8.2022) CLAAS před 25 lety uvedením traktoru CLAAS XERION stanovil nová měřítka v oblasti multifunkčnosti a všestrannosti velkých traktorů. CLAAS nyní slaví toto významné výročí limitovanou edicí traktoru CLAAS XERION.

Traktory CLAAS NEXOS se předvedly v popickém vinařství Sonberk

(2.8.2022) Na 500 návštěvníků přijelo do popického vinařství Sonberk na třetí ročník odborné akce s názvem Kázání ve vinici. Akci organizoval Svaz vinařů České republiky a vystavovalo zde 24 oborových firem napříč vinohradnickým a vinařským produktovým portfoliem.…

CLAAS a KAWECO na Jihlavsku: průřez technikou pro aplikaci kejdy na speciálním dni

(28.7.2022) Společnosti AGRALL zemědělská technika a Agrall Havlíčkův Brod uspořádaly na pozemcích zemědělského podniku LUKA a.s. na Jihlavsku den zaměřený na proces aplikace kejdy s technikou CLAAS, KAWECO, VÄDERSTAD a BOMECH. Stroje, které mohli návštěvníci vidět…

Rolls-Royce bude pokračovat v dodávkách motorů MTU společnosti Claas

(14.7.2022) Společnosti Rolls-Royce a Claas uzavřely dohodu o dodávkách motorů MTU v nadcházejících letech.

Pásové jednotky CLAAS TERRA TRAC slaví výročí

(22.6.2022) Letos v létě oslaví společnost CLAAS Industrietechnik z Paderbornu 25 let vývoje a výroby pásových jednotek CLAAS TERRA TRAC a 35 let zkušeností s pásovými podvozky chránící půdu.

← Zpět
  ...