Early bird - Sleva 10 % na Axial-Flow kombajn prodloužena do 20. 12. 2021
Dnes je 7.12. – svátek slaví Ambrož , Benjamín

Články, aktuality a videa o technice Claas

Německý výrobce zemědělské techniky Claas je známý především díky sklízecí technice (řezačky, sklízecí mlátičky). V sortimentu Claas však naleznete také traktory, lisy, žací stroje, shrnovače, obraceče, silážní přívěsy, kolové nakladače, teleskopické nakladače a další.

Téma „Claas“ – třídění:

První evropská sklízecí mlátička CLAAS MDB slaví 85. výročí, při práci nahradila desítky mužů

(1.11.2021) V roce 1936 uvedla rodinná společnost CLAAS na trh svůj první stroj, který znamenal revoluci ve sklizni obilí v Evropě. U příležitosti tohoto výročí byl veřejnosti prakticky představen zrestaurovaný model ve skanzenu LWL v Detmoldu.

Žací stroj CLAAS DISCO se speciální přepravní polohou a praktickými vylepšeními

(29.10.2021) CLAAS rozšiřuje nabídku diskových žacích strojů DISCO o vzadu nesený model CLAAS DISCO 4400 CONTOUR s pracovním záběrem 4,20 metrů, středovým zavěšením a odlehčením ACTIVE FLOAT. Žací stroj nabízí také speciální přepravní polohu, která zajišťuje…

Claas Liner - Královská třída mezi shrnovači: čtyři rotory shrnou hmotu ze záběru až 15 metrů

(18.10.2021) Claas vyvinul novou generaci čtyřrotorových shrnovačů Liner. Čtyři nové modely charakterizuje nízká přepravní výška či schopnost výborně kopírovat terén. K tomu je s nimi velmi snadná manipulace.

Claas rozšiřuje ruský výrobní závod kvůli vysoké poptávce po kombajnech Claas Tucano

(16.10.2021) Claas opět investuje do závodu v ruském Krasnodaru, který byl uveden do provozu v roce 2005. Důvodem je rozšíření výrobních kapacit s ohledem na pozitivní vývoj prodejů kombajnů Claas Tucano na místním trhu v posledních několika letech.

Claas Dominator se stále vyrábí. V prodeji je déle než kterýkoli jiný sklízecí stroj na světě

(17.9.2021) Žádná jiná sklízecí mlátička neovlivnila svět sklizně obilí jako Dominator od firmy Claas. Letos tato sklízecí mlátička slaví 50 let od uvedení na trh. To znamená, že je Dominator v prodeji déle než kterýkoli jiný sklízecí stroj na světě!

Claas inovoval lisy na hranaté balíky. Díky novým dílům jsou mnohem odolnější vůči opotřebení

(7.9.2021) Sběrače lisů Claas Quadrant 5000 a 4200 byly pro rok 2022 komplexně technicky vylepšeny. Nové modely, zkonstruované z odolnějších materiálů a vybavené lepším softwarem, dostaly název Evolution.

Sklizňové adaptéry Claas Vario přichází v inovované podobě. Zaujmou novou výbavou

(25.8.2021) Tři největší sklizňové adaptéry Vario firmy Claas jsou nyní standardně vybaveny řadou nových funkcí, které mají příznivý vliv na výkon, snadnou obsluhu, dobu seřízení a údržbu. Kromě toho jsou pro adaptéry s pracovním záběrem od 10,8 m do 13,8 m k…

Claas představil nové sklízecí mlátičky Trion. S tak rozmanitou výbavou nemají na trhu obdoby

(10.8.2021) Claas uvádí na trh novou modelovou řadu sklízecích mlátiček Trion střední velikosti. Zemědělci mohou vybírat z až dvaceti modelů a několika provedení. Claas během dvou let inovoval téměř celý sortiment sklízecích mlátiček!

Claas působí ve Francii 100 let. Slavnostně otevřel nový areál s cílem přilákat mladé talenty

(3.8.2021) Před nedávnem mohl Claas oficiálně otevřít svůj nový kampus v Ymeray. Z důvodu pandemie přivítal Frédéric Verbitzky na akci pouze některé hosty. Nicméně více než 2000 hostů bylo pozváno, aby tuto událost sledovalo virtuálně.

← Zpět
  ...