Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 6.12. – svátek slaví Mikuláš

Příspěvky na téma „CLAAS“

Téma „CLAAS“ – třídění:

Nakladače CLAAS TORION přichází na trh s novou konstrukcí Z-kinematiky a zesílenými komponenty

(7.9.2022) Na trh přicházejí středně velké nakladače CLAAS TORION s novou konstrukcí Z-kinematiky výložníku. Větší modely CLAAS TORION 1611 a 1611 P zase mají zesílené nápravy.

Nová generace lisů na kulaté balíky CLAAS VARIANT 500 s vylepšeným procesem lisování

(30.8.2022) CLAAS patří mezi průkopníky v oblasti vývoje a konstruování lisů na kulaté balíky a je jedním z předních světových dodavatelů v tomto výrobním odvětví. Nyní přichází s novou řadou lisů na kulaté balíky CLAAS VARIANT 500 RC a RF o šesti modelech, které…

Fliegl převzal výrobu sběracích vozů CLAAS CARGOS

(24.8.2022) CLAAS se rozhodl ukončit výrobu sběracích vozů a vozů pro přepravu řezanky s názvem CLAAS CARGOS. Práva na výrobu těchto vozů koupil Fliegl, který chce pokračovat ve výrobě.

CLAAS novinky 2023: nové kombajny LEXION, lisy VARIANT, QUADRANT a další

(13.8.2022) CLAAS v Německu představil novinky pro rok 2023: nové sklízecí mlátičky LEXION včetně svahových modelů MONTANA, lisy VARIANT a QUADRANT, manipulátor SCORPION, nakladač TORION a žací stroj DISCO.

Limitovaná edice oslavuje 25. výročí sériové výroby traktoru CLAAS XERION

(4.8.2022) CLAAS před 25 lety uvedením traktoru CLAAS XERION stanovil nová měřítka v oblasti multifunkčnosti a všestrannosti velkých traktorů. CLAAS nyní slaví toto významné výročí limitovanou edicí traktoru CLAAS XERION.

Traktory CLAAS NEXOS se předvedly v popickém vinařství Sonberk

(2.8.2022) Na 500 návštěvníků přijelo do popického vinařství Sonberk na třetí ročník odborné akce s názvem Kázání ve vinici. Akci organizoval Svaz vinařů České republiky a vystavovalo zde 24 oborových firem napříč vinohradnickým a vinařským produktovým portfoliem.…

CLAAS a KAWECO na Jihlavsku: průřez technikou pro aplikaci kejdy na speciálním dni

(28.7.2022) Společnosti AGRALL zemědělská technika a Agrall Havlíčkův Brod uspořádaly na pozemcích zemědělského podniku LUKA a.s. na Jihlavsku den zaměřený na proces aplikace kejdy s technikou CLAAS, KAWECO, VÄDERSTAD a BOMECH. Stroje, které mohli návštěvníci vidět…

Rolls-Royce bude pokračovat v dodávkách motorů MTU společnosti Claas

(14.7.2022) Společnosti Rolls-Royce a Claas uzavřely dohodu o dodávkách motorů MTU v nadcházejících letech.

Pásové jednotky CLAAS TERRA TRAC slaví výročí

(22.6.2022) Letos v létě oslaví společnost CLAAS Industrietechnik z Paderbornu 25 let vývoje a výroby pásových jednotek CLAAS TERRA TRAC a 35 let zkušeností s pásovými podvozky chránící půdu.

CLAAS integroval aplikaci Terranimo do traktorového systému CEMOS. Ještě více chrání půdu

(21.6.2022) Uživatel má kromě možnosti sledování efektivity a produktivity traktoru nově k dispozici nástroj pro ochranu půdy. Od léta letošního roku je Terranimo® součástí standardní nabídky funkcí traktorového asistenčního systému CEMOS.

Užší pásové jednotky a regulace tlaku v pneumatikách nově pro traktory CLAAS AXION TERRA TRAC

(20.6.2022) Od uvedení traktorů CLAAS AXION TERRA TRAC na trh v roce 2019 oslovují tyto celoodpružené traktory stále více zemědělců a poskytovatelů služeb v celé Evropě. Od roku 2022 také na vybraných zámořských trzích.

CLAAS zintenzivňuje spolupráci se společností AgXeed a zahajuje první prodejní aktivity

(17.6.2022) CLAAS minulý rok zahájil spolupráci s nizozemským startupem AgXeed BV a investoval do menšinového podílu v tomto startupu. Cílem je budoucí spolupráce při vývoji a komercializaci autonomních zemědělských strojů. Nyní byla zahájena první distribuční a…