AGRALL POLNÍ DEN 2023 Mezi planetami a (hvězdami)
Dnes je 29.5. – svátek slaví Maxmilián , Maxim

Články, aktuality a videa o manipulační technice

Manipulační technika usnadňuje dopravu, manipulaci a skladování břemen. Umožňuje manipulaci a ukládání více břemen ve větší objemově ucelenou jednotku, s níž lze manipulovat jako s jedním břemenem. Pomocí manipulačních jednotek se fixují břemena do předem stanoveného tvaru. Tento tvar je optimalizován pro ukládání na dopravní zařízení, pro stohování a pro manipulaci manipulačním zařízením. Manipulační jednotky jsou také dopravními prostředky a skladovacími prostředky.

Téma „Nakladače a manipulátory“ – třídění:

MultiOne 11.9 – nový nejvýkonnější multifunkční nakladač na světě

(12.5.2023) V roce svého výročí uvádí společnost MultiOne na trh nový model 11.9, který je považován za nejvýkonnější multifunkční nakladač na světě. Nový nakladač bude poprvé představen na demoparku v Eisenachu. Stroje MultiOne přesvědčují svým konstrukčním…

Mecalac se svými novými nakladači míří do zemědělství

(10.5.2023) Společnost Mecalac je známá spíše ve stavebnictví, ale má ambice i v zemědělství. Navzdory silné konkurenci představila řadu kompaktních kolových nakladačů MCL, která zahrnuje 6 modelů v kategorii od 1,74 do 2,85 tuny.

Skupina Manitou v prvním čtvrtletí zaznamenala vyšší tržby

(5.5.2023) Skupina Manitou zahajuje finanční rok 2023 dynamickým prvním čtvrtletím. Zvýšení míry výroby dosažené v průběhu roku 2022 umožnilo skupině dosáhnout o 48 % vyšších tržeb než v prvním čtvrtletí roku 2022.

Dieci Agri Max Power X2 s novou převodovkou HVT-1 pro větší všestrannost, výkon a efektivitu

(2.5.2023) Společnost Dieci opět vsadila na technologii a přináší vysoce výkonné teleskopické manipulátory se skutečnými výhodami pro obsluhu v různých odvětvích. V zemědělském sektoru, kde se práce vyznačuje sezónností a napjatými cykly, je nezbytné spoléhat na…

Nový superkompaktní teleskopický nakladač Bobcat TL25.60 AGRI pro zemědělství

(28.4.2023) Bobcat uvádí na trh svůj nový superkompaktní teleskopický nakladač Bobcat TL25.60 AGRI. Tato novinka rozšiřuje nabídku teleskopických nakladačů Bobcat pro zemědělský trh na osm modelů s maximální nosností až 4,3 tuny a výškou zvedání až 7,5 metru. Stroj…

Nakladače Thaler jsou hojně využívány ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví a komunální sféře

(25.4.2023) Velkou výhodou kloubových nakladačů Thaler je jejich všestrannost, a to díky možnosti připojení různých nástrojů. V neposlední řadě jsou to i jejich rozměry, které umožňují označovat nakladače za kompaktní. V kategorii kompaktních nakladačů se velkou…

Technika pro každou situaci aneb Proč elektrické stroje FIRSTGREEN?

(19.4.2023) Plně elektrické smykem řízené nakladače FIRSTGREEN představují novou generaci techniky pro stavebnictví, zemědělství nebo demoliční práce, která má oproti tradičním strojům s dieselovým pohonem řadu výhod. Hlavní z nich si představíme v tomto článku.

Nový telematický systém Bobcat Machine IQ

(14.4.2023) Bobcat spouští nový telematický systém Bobcat Machine IQ, který zákazníkům kdykoli, odkudkoli a z jakéhokoli zařízení umožňuje přístup k informacím o jejich strojích.

Stavební stroje CASE ovládly pískovnu

(11.4.2023) Na Zelený čtvrtek se pískovna v Křídlůvkách na Znojemsku proměnila v jednu velkou stavbu. Konala se zde totiž letošní CASE SHOW.

← Zpět
  ...