KUPUJ AGRO pneumatiky Continental, 
sbírej body a vyber si svůj dárek.
Dnes je 29.9. – svátek slaví Michal

Nová zemědělská technika

Zpravodajství o nové zemědělské technice a inovacích. Premiéry, uvedení strojů na trh a jejich základní představení.
Téma „Nové stroje“ – třídění:

Ropa Keiler 2 DoubleSelect: Zvýšená účinnost separace v hrudovitých a kamenitých podmínkách sklizně

(22.9.2023) Ropa rozšiřuje své produktové portfolio o Ropa Keiler 2 DoubleSelect pro zvýšení výkonu separace na hrudovitých a kamenitých půdách. Tento bramborový kombajn má další trojitý UFK na Ježkovém pásu 2 se samostatným pásem příměsí a nastavitelnou třídicí…

Drtič Kuhn BFP 320 určený pro pěstitele brambor

(20.9.2023) Společnost Kuhn uvádí na trh drtič určený pro pěstitele brambor. Kuhn tak poskytuje pěstitelům brambor i ekologickým zemědělcům doplňkové nebo alternativní řešení k chemickým přípravkům.

Deutz-Fahr C6305 a C6305 TS: Dva modely sklízecích mlátiček s novou kabinou

(20.9.2023) Deutz-Fahr pro sezónu 2023/2024 inovoval osvědčené pětivytřásadlové sklízecí mlátičky Deutz-Fahr C6000 a vybavil je užitečnými komfortními funkcemi. Kabina byla kompletně přepracována. Vše ostatní zůstalo zachováno.

Krone Smart Support: nástup diagnostiky se vzdáleným přístupem

(19.9.2023) Se zavedením telemetrických jednotek u strojů Krone se otevřelo mnoho nových možností. Vedle sdílení agronomických dat mezi strojem a uživateli se nabízí i příležitost poskytnout smluvnímu servisu mnohá oprávnění pro technický dohled nad stroji. Přesně…

Nový secí stroj BEDNAR MATADOR MO pro pásové setí se uplatní při kypření půdy a setí řepky

(19.9.2023) BEDNAR FMT představil nový šestimetrový secí stroj BEDNAR MATADOR MO pro kypření půdy a setí. Při kypření probíhající do hloubky až 30 cm, dochází k odstranění utužené vrstvy půdy i většiny rostlinných zbytků v kořenové zóně. Tím jsou například pro řepku…

Kuhn FC 3515 R – nový žací stroj s válcovým kondicionérem

(15.9.2023) Kuhn doplňuje svou řadu žacích strojů s válcovým kondicionérem o nový model Kuhn FC 3515 R s vertikálním sklápěním do přepravní polohy a pracovním záběrem 3,50 metru.

Nový secí stroj BEDNAR DIRECTO NO určený pro přímé setí do nezpracované půdy

(14.9.2023) Společnost BEDNAR FMT obohatila svůj produktový program o secí stroj BEDNAR DIRECTO NO určený pro přímé setí do nezpracované půdy (tzv. No-Till).

Kompaktní traktory Kubota dostanou satelitní navigaci Topcon

(13.9.2023) Kubota nabízí nejmodernější komponenty pro přesné zemědělství pro kompaktní traktory. Díky satelitní navigaci lokalizované na centimetr přesně lze stroje řídit automaticky pomocí elektronického posilovače řízení a udržovat je v určeném jízdním pruhu.

Nová generace sklízeče Grimme EVO 280 má plně hydraulický pohon a mnoho vylepšení

(8.9.2023) Sklízeč Grimme EVO 280, který je znám svým vysokým čisticím a pracovním výkonem při optimálně šetrném zacházení s produkty, je v nové generaci rozšířen o plně hydraulický pohon a celou řadu novinek týkajících se pohodlné údržby a uživatelského komfortu.

← Zpět
  ...