AGROMEX - Prodej a servis zemědělských strojů a zahradní techniky.
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

Články, aktuality a videa o technice Pöttinger

Od založení firmy v roce 1871 je rakouská rodinná firma Pöttinger ve službách zemědělského strojírenství. Jeden z výrobních závodu se nachází také u nás ve Vodňanech. Průkopnický vývoj přinesl mezinárodní uznání. Ve výrobním programu má techniku na zpracování půdy, setí a sklizeň pícnin.

Téma „Pöttinger“ – třídění:

První fotky nových bran a kypřičů, Pöttinger rozšiřuje portfolio

(20.7.2021) Rakouský výrobce Pöttinger rozšiřuje produktové portfolio strojů na zpracování půdy. Od 1. srpna 2021 budou na polích v barvách Pöttinger pracovat nové stroje. Tímto krokem Pöttinger vyplní mezeru ve svém výrobním programu.

Pöttinger představil novou generaci samosběracích vozů Jumbo pro traktory o výkonu až 500 koní

(30.6.2021) Po celá desetiletí firma Pöttinger se svými samosběracími vozy slaví úspěch. Vozy Jumbo jsou jedničkou i na českém trhu. Nyní samosběrací a víceúčelové vozy přichází v třetí generaci. U nového vozu Jumbo 7000 byly přepracovány všechny základní…

Pöttinger přichází s novou generací samosběracího vozu Jumbo

(19.6.2021) Začátkem letošních senáží se na sociálních sítích, zejména v Nizozemsku a Německu, začínají objevovat fotografie a videa nového samosběracího vozu Pöttinger, který disponuje pohyblivou čelní stěnou!

Legendární sběrací vozy Pöttinger Profi z přelomu století mohou i dnes spolehlivě sloužit. Podívejte se na dobové video

(14.6.2021) Sběrací vozy Pöttinger Ladeprofi, Ernteprofi, Siloprofi a Europrofi jsou známy svou robustností a tím i dlouhou životností, kvalitou řezanky, spolehlivostí a komfortem obsluhy. Vozy Profi jsou k dispozici v několika verzích.

Pro lisy a shrnovače, čtvrtý výrobní závod Pöttinger byl oficiálně otevřen

(12.6.2021) Čtvrtý výrobní závod rakouské společnosti Pöttinger byl oficiálně otevřen 11. června 2021. Majitelé, jednatelé, zaměstnanci a pozvaní hosté převzali nový závod v St. Georgen poblíž Grieskirchenu (Rakousko). První etapa výstavby byla realizována za pouhý…

Jízda s lisem v řádku a nastavení sběrače – on-line SEMINÁŘ

(21.5.2021) Správný postup v lisování začíná už u sečení. Pozornost je potřeba věnovat také nahrnování řádků. Lisování se musí provádět za vhodného počasí tak, aby bylo dosaženo dobrých nutričních hodnot v balíku. Provádíte sklizeň pícnin správně? Podívejte se na on…

Zařízení Tegosem pro setí a hnojení lze umístit na secí stroje Pöttinger Terrasem

(19.5.2021) Zařízení Tegosem 500 slouží pro setí meziplodin a hnojení. Zvládne také výsev směsek a aplikovat mikrogranulát. Tegosem lze namontovat na nejrůznější stroje firmy Pöttinger.

Celoplošné kopírování nerovností, to je inovativní řešení shrnovače Pöttinger TOP 842 C Flowtast

(24.2.2021) Shrnovač Pöttinger TOP 842 C se středním odkládáním řádku nabízí vysoký výkon a nejlepší kopírování terénu po celém pracovním záběru od 7,7 až po 8,4 metru. Společnost Pöttinger vylepšila tento shrnovač o inovativní funkci - jako doplňková výbava jsou k…

Sklopné rotační brány Lion 103 C jsou novinkou od Pöttinger

(11.2.2021) Společnost Pöttinger přitahuje obdiv svými dvěma novými sklopnými rotačními branami Lion 403 C a Lion 503 C s pracovními šířkami 4 a 5 metrů. Tyto dva modely poháněné traktory o výkonu až 320 koní jsou vhodné pro ty nejnáročnější polní práce.

← Zpět