Úroková sazba od 0,49% na vybrané stroje CASE IH
Dnes je 29.6. – svátek slaví Petr , Pavel

Aplikační cisterna Samson TG je speciálně vyvinuta pro německé a francouzské zemědělce

(17.10.2019) Dánský Samson vyvinul zcela novou modelovou řadu cisteren TG. Cisterny jsou založeny na dobře známých modelech Samson PG a PG II. Nabízí tedy patentované systémy Samsonu, jako je například originální ejektor.

Samson koupil francouzského výrobce aplikační techniky Pichon

(4.1.2019) Dánský výrobce aplikačních cisteren a rozmetadel hnoje, Samson Group, koupil svého francouzského konkurenta se stejným výrobním zaměřením, společnost Pichon. Pichon totiž minulý rok oznámil, že je v těžké finanční krizi a hledá kupce. Hrozilo i zastavení…

Samson vyvinul automatickou regulaci výšky u hadicových aplikátorů hnojiv

(11.12.2018) Společnost Samson Agro vyvinula systém automatického nastavování výšky pro hadicové aplikátory SHB4. Systém průběžně měří a upravuje výšku aplikace od země.

Samsonu narostl prodej až tak, že musí postavit dvě nové haly

(3.5.2018) Společnost SAMSON AGRO dosahuje růstu na téměř všech trzích. Může za to zvolená strategie marketingu, kdy společnost je stále více vidět a také větší síť prodejců. Dále se společnost zaměřila na častější předvádění a půjčování předváděcích strojů.

Samson představuje sací rameno do předního závěsu

(29.1.2018) jedná se o zcela nový typ stroje v sortimentu společnosti Samson. FAP je sací rameno určené pro zavěšení do předního závěsu traktoru.

Nová vlajková loď se třemi nápravami a enormním objemem

(6.11.2017) Dánský výrobce Samson Agro, představí na veletrhu novou vlajkovou loď řady rozmetadel hnoje US.

AGROKOMPLEX 2017: Nekompromisní konstrukce Samson

(22.8.2017) Pro profesionální zpracování živočišného odpadu je na výstavě Agrokomplex vystavena technika od dánského výrobce Samson.

Samson uvádí na trh dvounápravový PGII

(2.12.2016) Firma Samson uvedla na trh sérii PGII v třínápravovém provedení, nyní přichází s dvounápravovou verzí.

Nová generace cisteren Samson

(2.12.2016) Známá cisterna Samson PG 25, která přišla na trh v prosinci 2000, je nyní nahrazena novější cisternou, která nese označení PG II 25. Současně firma Samson představuje novou cisternu PG II 21.

← Zpět
Další →