Úroková sazba od 0,49% na vybrané stroje CASE IH
Dnes je 29.6. – svátek slaví Petr , Pavel

Příspěvky na téma „Ostatní“

Téma „Ostatní“ – třídění:

Danish Agro: Rekordní zisk a obrat divize se zemědělskou technikou

(8.6.2022) Skupině Danish Agro se loni podařilo dosáhnout rekordního obratu i rekordního provozního zisku v divizi, která se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky.

AGCO kupuje lídra v oblasti vývoje autonomního softwaru pro zemědělské stroje

(3.6.2022) AGCO chce tímto krokem zajistit rozšíří inženýrské a softwarové vývojové kapacity pro urychlení vývoje vysoce automatizovaných a autonomních strojů.

AGCO ke svým strojům nabídne licenci NEXT Machine Management

(12.5.2022) Dealeři AGCO budou nyní podporovat řešení zaměřené na zjednodušení dokumentace a řízení úkolů na poli.

Ve slovenském Martině skončila výroba motorů Lombardini pro zemědělské stroje

(10.5.2022) Po více než 30 letech byla ukončena výroba italských motorů Lombardini. Martinský závod italského výrobce naftových motorů Lombardini je asi první slovenskou fabrikou zavřenou v důsledku války na Ukrajině, píše Denník N.

AGCO čelí kybernetickému útoku

(9.5.2022) Jeden z největších světových výrobců zemědělské techniky, skupina AGCO, se minulý čtvrtek (5. května) stala obětí hackerského útoku. Hackerský útok ovlivňuje práci v několika výrobních závodech po celém světě.

AGRA 2022 - Německo

(5.5.2022) Největší a nejdůležitější akcí pro zemědělskou a odbornou veřejnost ve východním a středním Německu je výstava AGRA v Lipsku. Letošní ročník podle organizátorů sklidil velký úspěch. Na akci bylo přihlášeno 1 200 vystavovatelů z 15 zemí celého světa,…

Ocenění DIESEL Of The Year získal motor Kohler KSD 1403TCA

(10.4.2022) Ocenění DIESEL Of The Year získává opět společnost Kohler, a to již potřetí za posledních deset let. Ocenění získala za nový motor Kohler KSD 1403TCA.

CNH Industrial otevírá nové inženýrské centrum pro přesné zemědělství společnosti Raven

(9.4.2022) Koncern CNH Industrial oznámil, že otevřel nové inženýrské centrum ve Scottsdale v Arizoně. Toto zařízení podpoří rychlý růst divize technologií pro přesné zemědělství společnosti Raven.

Veletrh SILVA REGINA 2022 v Brně

(4.4.2022) Fotografie lesnické techniky z veletrhu SILVA REGINA 2022 (Brno) - patří mezi stěžejní středoevropské lesnické a myslivecké veletrhy. V tomto ročníku probíhá souběžně s veletrhem BIOMAS - Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví.

← Zpět
  ...