Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 9.12. – svátek slaví Vratislav

Příspěvky na téma „Ostatní“

Téma „Ostatní“ – třídění:

AGCO hlásí rekordní výsledky za třetí čtvrtletí. V západní Evropě prodeje traktorů klesly

(15.11.2022) Společnost AGCO oznámila své výsledky za třetí čtvrtletí končící 30. září 2022. Čisté tržby za třetí čtvrtletí činily přibližně 3,1 miliardy dolarů, což představuje nárůst o přibližně 14,5 % ve srovnání s třetím čtvrtletím roku 2021.

Prohlídka polních pokusů KWS a portfolia produktů Agricon

(14.11.2022) Firma Agricon Czechia – Slovakia ve spolupráci s KWS uspořádala místní Polní den v Nori k.s. (Drahenice).

Den otevřených dveří společnosti AgroKonzulta Žamberk

(7.11.2022) Třetího listopadu se uskutečnil Den otevřených dveří společnosti AgroKonzulta Žamberk.

V Přerově nad Labem vznikne aquaponická farma. Bude tam probíhat vertikální farmaření

(4.11.2022) Společnost Future Farming se dohodla se společností ZVO Group na odkupu zemědělského areálu v Přerově nad Labem. Skupina ZVO Group pěstuje v Polabí polní zeleninu, brambory a obilí a její areál je podle zástupců Future Farming vhodný k výstavbě další…

Závod FPT Industrial v Turíně vyrobil dvoumiliontý motor NEF

(29.10.2022) Nedávno sjel z výrobní linky závodu FPT Industrial v italském Turíně dvoumiliontý motor NEF. Řada NEF byla uvedena na trh v roce 2000.

Biometanová stanice v Litomyšli zahájila zkušební provoz. „Zelený plyn“ bude vtláčet do plynárenské sítě, za rok ho vyprodukuje 1,7 milionu kubíků

(26.10.2022) Zemědělské družstvo chovatelů a pěstitelů Litomyšl zahájilo zkušební provoz své nové biometanové stanice. „Obnovitelný zemní plyn“ vyrábí z bioplynu pocházejícího z odpadů živočišné a rostlinné zemědělské výroby a následně ho vtláčí do stávající…

Sklízeče vinné révy PELLENC OPTIMUM 2 disponují systémem průběžného vážení a mapováním výnosů

(25.10.2022) Francouzský výrobce PELLENC SA je dlouhodobým partnerem českých vinařů, který nyní představuje nové technologie pro multifukční sklízeče PELLENC OPTIMUM 2.

Dieselový motor roku Kohler KSD se vyrábí na nové lince v Indii

(23.10.2022) Ocenění DIESEL Of The Year získal motor Kohler KSD 1403TCA. Motor se vyrábí v indické továrně firmy Kohler.

FPT Industrial otevírá nový výrobní závod v Turíně

(21.10.2022) Nový výrobní závod FPT Industrial je prvním zcela uhlíkově neutrálním závodem skupiny Iveco. Závod vyrábí energii pomocí solárních panelů instalovaných na fasádě a inovativních technologií, jako je "mini větrná věž" a "chytrá květina".

← Zpět
  ...