Snížili jsme ceny našich žacích lišt McHale Pro Glide. Využijte tuto nabídku ještě dnes
Dnes je 8.8. – svátek slaví Soběslav

Dodavatel náhradních dílů AGROAD příští rok oslaví 25 let na trhu

Zveřejněno: 5. 12. 2019

Firma AGROAD v roce 2020 oslaví 25 let působení na trhu náhradních dílů na traktory a zemědělskou techniku. Bohaté zkušenosti společnosti mělo a má možnost využívat široké portfolio zákazníků z nejrůznějších zemí světa. Po dobu své existence si firma vybudovala nejen české, ale i světové jméno s řadou významných tuzemských i zahraničních dodavatelů, mezi něž se řadí MAHLE, SCHAEFFLER, COJALI, MOTORPAL nebo ZETRA.

Dodavatel náhradních dílů AGROAD
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Historie firmy AGROAD se datuje do roku 1995. Firma byla založena s cílem dodávat zemědělcům náhradní díly na traktory a veškerou zemědělskou techniku, aby spolehlivě sloužila svému účelu a pole byla stále obdělaná. Za dobu působení na trhu už zná své zákazníky, naslouchá jim a hledá pro ně to nejlepší řešení.

Součástí mise společnosti nebyla nikdy prioritně honba za ziskem a penězi, byli to vždy především lidé, spolupráce a efektivní skloubení zručnosti českých a slovenských rukou s kvalitními náhradními díly dodávanými společností AGROAD. Společnost je ráda, že díky této kombinaci jezdí čím dál více zrenovovaných traktorů Zetor Z25 nebo Super 50 i novějších, protože jsou to opravdové skvosty a byla by škoda, aby zmizely.

„Věříme, že náš úspěch spočívá v tom, že se snažíme našim zákazníkům nabídnout široké portfolio produktů hlavně pro traktory ZETOR, a dodat kvalitní produkt, který potřebují“ říká Ing. Adday, jednatel a zakladatel společnosti AGROAD spol. s r.o. a dodává: „Jsem rád, že společně s kvalitními službami, výběrovými dodavateli a naším know-how českého a slovenského trhu jsme si za těch 25 let působení na českém trhu vybudovali dobré jméno a necháváme za sebou kus dobře odvedené práce.“

Významným byl pro firmu AGROAD rok 2000, kdy se přestěhovala do vlastní administrativní budovy se skladem v Kuřimi. Postupem času firma rozšiřovala své skladové prostory o stovky metrů čtverečních až na dnešních 3260 m2. Díky rozšiřování skladových prostor mohla firma AGROAD také rozšiřovat portfolio náhradních dílů o díly nejen na traktory, ale také nákladní vozy, autobusy a další techniku. Dalším významným milníkem byl rok 2009, kdy začal provoz E-shopu s náhradními díly, který má meziročně vzrůstající tendenci, hlavně díky rozšíření internetu.

V roce 2012 se firma AGROAD poprvé zúčastnila veletrhu TECHAGRO a v této tradici nadále pokračuje. V plánu je TECHAGRO 2020, na které vás srdečně zveme. Náš stánek oproti minulosti značně rozšířený, najdete na stejném místě jako vždy, na volné ploše C.

V roce 2019 rozšířil AGROAD své portfolio dodavatelů o značkové brzdové díly pro zahraniční traktory a nákladní vozy COJALI, značkové náhradní díly pro traktory a nákladní vozy ZETRA a další nové produkty, například pro traktory MTZ Belarus.

Ve společnosti AGROAD v současné době pracuje přes 40 lidí. Společnost AGROAD jako dobrý zaměstnavatel a společensky odpovědná firma dlouhodobě podporuje kulturní a sportovní akce v okolí svého působení, ale i různé charitativní organizace a dobročinné projekty.

Více informací o působení a aktivitách firmy najdete na našich webových stránkách Agroad.cz.

Můžete také sledovat náš Facebook, kde informujeme o novinkách i aktivitách.

Všichni zaměstnanci firmy AGROAD přejí čtenářům Agroportal24h příjemné prožití svátků a mnoho štěstí do nového roku.

Přečtěte si také

Autor: Ing. Libuše Krejzlíková1)
Foto: AGROAD

1) autorka pracuje v AGROAD s.r.o.

Tématické tagy

  • ostatní