Kramp - Náhradní díly na dosah ruky
Dnes je 30.9. – svátek slaví Jeroným

Kubota Orange Days 2020 - Předváděcí dny japonské žací, komunální a zemědělské techniky se blíží!

Zveřejněno: 12. 9. 2020

K.B.T. PROFTECH společně s regionálními partnery připravuje tradiční předváděcí dny žací, komunální a zemědělské techniky pod názvem Kubota Orange Days 2020. Termíny předvádění jsou vyhlášeny v září, říjnu a listopadu.

Kubota Orange Days Demogreen Vyškov 2019
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Pořadatel akce, berounská firma K.B.T. PROFTECH, spolupracuje s významnými regionálními partnery v regionech Týniště nad Orlicí, Třinec, Přerov, Jindřichův Hradec, Brno, Praha, Horšovský Týn, Mariánské Lázně, Mladá Boleslav a Roudnice nad Labem.

„Vážení zákazníci a přátelé značky Kubota. I v této době si Vás dovolujeme pozvat na předváděcí akce žací, komunální a zemědělské techniky Kubota. Rádi Vám nabídneme a předvedeme zástupce modelů největšího výrobce komunální techniky na světě. Údržba nejsou jen travnaté plochy, ale i chodníky, parkoviště a místní komunikace. A pokud napadne v zimě tolik sněhu, jako v létě vody, zimní údržba bude velmi důležitá,“ uvádí K.B.T. PROFTECH.

Na návštěvníky se těší regionální prodejci techniky: AGRICO, s.r.o., MITRENGA a.s., Daniš Davaztechnik s.r.o., MALCOM CZ s.r.o., S+S Machinery CZ s.r.o., PLANTAX, spol. s r.o., Agrowest a.s., Liva s.r.o., AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav s.r.o. a FarmTechnik, s.r.o.

K vidění bude široká škála strojů

Hledáte pomocníka do komunálních služeb nebo zemědělství? Pak jsou předváděcí dny Kubota Orange Days 2020 pro vás správným místem.

K vidění budou traktorové sekačky pro privátní, obecní a hobby využití, žací traktory s integrovaným sběrným košem, bočním nebo zadním výhozem a čelním sečením. Z univerzálních a zemědělských traktorů se budou prezentovat modely s výkonem motoru od 12 přes 100 koní v nejrůznějším provedení. Nejmodernější malotraktory navazují na více než padesátiletou výrobu malotraktorů ve firmě Kubota. Dodnes patří k tomu nejkvalitnějšímu, co značka nabízí. U malotraktorů a traktorů Kubota je standardem vynikající ergonomie, výkonnost a jednoduché ovládání umožňují maximální produktivitu. Komponenty vysoké kvality z vlastní produkce jako jsou motory, převodovky, nápravy a kabiny garantují kvalitu a spolehlivost.

Na setkání s Vámi se těší tým Kubota CZ a regionální prodejci.