Dnes je 6.2. – svátek slaví Vanda

Články, aktuality a videa o technice Kubota

Společnost Kubota Corporation (Osaka, Japonsko) byla založena v roce 1890. Dnes se věnuje 2 hlavním obchodním sektorům: Sektor zemědělských a průmyslových strojů (traktory, vybavení k úpravě terénu, stavební stroje, průmyslové dieselové motory..) a sektor vody a životního prostředí (ocelové trubky, ventily, zařízení na zpracování a recyklaci pevných odpadů a odpadních vod, ponorné membránové filtry, čistírny odpadních vod..). Má dceřiné a přidružené podniky, které vyrábějí a / nebo uvádějí na trh produkty, které se prodávají ve více než 130 zemích po celém světě.

Téma „Kubota“ – třídění:

Kubota testuje stroje s pohonem na hydrogenovaný rostlinný olej

(18.9.2022) Kubota ve Velké Británii testuje pět strojů s pohonem na hydrogenovaný rostlinný olej.

Kubotě roste obrat

(12.9.2022) Skupina Kubota Group zaznamenala v prvních šesti měsících roku 2022 nárůst obratu o 14,4 % na 9,25 miliardy eur. Provozní zisk klesl o 18 % na 887 milionů eur. Skupina přičítá pokles zisku rostoucím cenám materiálu, uvádí stránka mechaman.nl.

Chcete nový traktor bez čekání? Kubota má skladem model Kubota M5001 Narrow bez AdBlue

(7.9.2022) Čekací doby na nové traktory jsou dlouhé. Pokud se chcete čekání vyhnout a mít traktor bez AdBlue, můžete sáhnout po modelu japonského výrobce Kubota. Kubota nabízí poslední traktory Kubota M5001 Narrow do sadů a vinic bez AdBlue.

Kubota upevňuje pozici na trhu s travními sekačkami

(10.8.2022) Kubota chce převzít divizi výroby travních sekaček italského výrobce Officine Bieffebi a jeho dceřinou společnost Gianni Ferrari s.r.l.

Traktory Kubota na Farmě Kačiny mají úsporný provoz a řadu dalších výhod

(11.7.2022) Po letech provozu různých traktorů se Jan Bezděk rozhodl investovat do strojů prémiové značky Kubota. Na Farmě Kačiny nyní pracují dva traktory značky Kubota, konkrétně Kubota M4-073 a Kubota M6-142. A brzy dorazí třetí kus.

Traktory Kubota M5 a M7 se osvědčují i při pěstování ovoce a zeleniny u Miklasů

(13.5.2022) Farma u Miklasů má historii dlouhou třicet let, přičemž před šesti lety bylo jejími majiteli vybudováno zcela nové zázemí. Hospodářství je postupně vybavováno moderní technikou a v usnadnění pracovních činností souvisejících s pěstováním ovoce a zeleniny…

Balicí technika Kubota. Co všechno vario lis Kubota BV 5160 nabízí?

(21.4.2022) Lis Kubota BV 5160 je mezi českými zemědělci oblíbený. V tomto článku si představíme jeho výbavu a přednosti.

Kubota pokračuje v budování nového výzkumného a vývojového centra v Evropě

(2.4.2022) V rámci své globalizační strategie založila společnost Kubota počátkem roku 2021 nové výzkumné a vývojové centrum ve Francii, aby posílila svou přítomnost v Evropě a na důležitém německém trhu s traktory. Nyní společnost posouvá výzkum ještě dále.

Nová řada lehkých traktorů Kubota M6001 Utility bude dostupná se dvěma rozvory

(8.3.2022) Nová řada traktorů Kubota M6001 Utility je nástupcem řady MGX. Traktory nové řady jsou určené jak pro chovatele hospodářských zvířat, zemědělce, tak pro komunální sféru. Uvedením nové řady chce Kubota doplnit stávající řadu traktorů Kubota M6002 o další…

← Zpět
  ...