Roadshow Bobcat 2022
Dnes je 17.5. – svátek slaví Aneta

Články, aktuality a videa o technice Kubota

Společnost Kubota Corporation (Osaka, Japonsko) byla založena v roce 1890. Dnes se věnuje 2 hlavním obchodním sektorům: Sektor zemědělských a průmyslových strojů (traktory, vybavení k úpravě terénu, stavební stroje, průmyslové dieselové motory..) a sektor vody a životního prostředí (ocelové trubky, ventily, zařízení na zpracování a recyklaci pevných odpadů a odpadních vod, ponorné membránové filtry, čistírny odpadních vod..). Má dceřiné a přidružené podniky, které vyrábějí a / nebo uvádějí na trh produkty, které se prodávají ve více než 130 zemích po celém světě.

Téma „Kubota“ – třídění:

Firma Gregor a syn nejlepším prodejcem strojů Kubota za rok 2021

(3.3.2022) K.B.T. PROFTECH, výhradní dovozce komunální techniky a zemědělských traktorů japonské značky Kubota do České republiky, nedávno uděloval prestižní ceny pro nejproduktivnější partnery. Společnost Gregor a syn se sídlem v Táboře a pobočkou v Sedlčanech,…

Kubota Orange Days 2022 – Předváděcí dny japonské žací, komunální a zemědělské techniky se blíží!

(28.2.2022) K.B.T. PROFTECH společně s regionálními partnery připravuje tradiční předváděcí dny žací, komunální a zemědělské techniky pod názvem Kubota Orange Days 2022. Termíny předvádění jsou vyhlášeny v březnu, dubnu, květnu a červnu.

Poptávka po strojích Kubota je vysoká

(22.2.2022) Za rok 2021 vzrostly příjmy společnosti Kubota Corporation a jejích dceřiných společností oproti předchozímu roku o 18,5 %. Tržby na domácím trhu se oproti předchozímu roku zvýšily o 1,3 %. Tržby v zahraničí se oproti předchozímu roku zvýšily o 26,7 %.

Ve Francii byl vyroben jubilejní traktor Kubota M7000 s číslem 10 000

(16.2.2022) Kubota Corporation oznámila, že v lednu letošního roku vyrobila jubilejní traktor Kubota M7000 s číslem 10 000. Výroba traktorů této řady začala v roce 2015.

Kubota investuje do umělé inteligence. Mapovat bude dřeviny

(30.1.2022) Kubota Corporation investovala do společnosti Bloomfield Robotics, Inc. Jde o americkou začínající společnost, která využívá technologii analýzy obrazu a umělou inteligenci k vyhodnocování růstu rostlin a odhalování škůdců na vinné révě, borůvkách a…

Uchvácen obecní Kubotou M5111 zahájil testování traktoru Kubota M6142 na vlastní farmě

(24.1.2022) Na základě zájmu, který Petr Lička projevil na základě pozorování obecní Kuboty M5111 v provozu, mu bylo společností Mitrenga umožněno vyzkoušet si nový traktor Kubota M6142. On neváhal a otestoval ji na vlastní farmě při mulčování a přepravě balíků na…

O traktory Kubota je velký zájem. Gregor a Syn registruje rekordní poptávku o testovací jízdy

(1.1.2022) Japonská Kubota figuruje na českém trhu už dlouhá léta a za tu dobu si mezi českými uživateli získala dobré jméno. Důvodem jsou její kvalitní a odolné traktory. Nedávno byly v České republice představeny netrpělivě očekávané modely, z nichž ty…

Kubota investuje do technologií pro automatizovanou sklizeň jahod

(10.11.2021) Kubota Corporation investuje společně se společností Yamaha Motor Co. Ltd. do amerického start-upu Advanced Farm Technologies (AFT), který se zaměřuje na automatizovanou sklizeň jahod.

Kubota a Topcon uzavírají dohodu o spolupráci v oblasti inteligentního zemědělství

(2.11.2021) Kubota působí v zemědělském sektoru po celém světě a vyvíjí a vyrábí zemědělské stroje. Topcon se naopak podílí na automatizaci strojů prostřednictvím automatických řídicích systémů a senzorových technologií.

← Zpět
  ...