Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.4. – svátek slaví Vojtěch

Články, aktuality a videa o technice Kubota

Společnost Kubota Corporation (Osaka, Japonsko) byla založena v roce 1890. Dnes se věnuje 2 hlavním obchodním sektorům: Sektor zemědělských a průmyslových strojů (traktory, vybavení k úpravě terénu, stavební stroje, průmyslové dieselové motory..) a sektor vody a životního prostředí (ocelové trubky, ventily, zařízení na zpracování a recyklaci pevných odpadů a odpadních vod, ponorné membránové filtry, čistírny odpadních vod..). Má dceřiné a přidružené podniky, které vyrábějí a / nebo uvádějí na trh produkty, které se prodávají ve více než 130 zemích po celém světě.

Téma „Kubota“ – třídění:

Kubota na Agritechnica 2023

(18.11.2023) KUBOTA na AGRITECHNICA 2023 - autonomní traktor, malotraktory, traktory a závěsná technika

Kverneland investuje do systémů pro automatizaci strojů

(7.10.2023) Kverneland Group na Tiskových dnech v Německu novinářům prezentoval výsledky hospodaření za loňský rok. Dozvěděli jsme se, do čeho Kverneland Group a Kubota Corporation aktuálně nejvíce investují a co plánují do budoucna.

Chod Jezdeckého areálu Zduchovice zajišťují dva traktory Kubota M7

(29.9.2023) Jezdecký areál Zduchovice slouží nejen k chovu koní, ale i k zajištění zemědělské činnosti, pořádání a organizování jezdeckých soutěží a k agroturistice. Aby mohli pracovnicí areálu tyto činnosti vykonávat, využívají traktory značky Kubota.

Kompaktní traktory Kubota dostanou satelitní navigaci Topcon

(13.9.2023) Kubota nabízí nejmodernější komponenty pro přesné zemědělství pro kompaktní traktory. Díky satelitní navigaci lokalizované na centimetr přesně lze stroje řídit automaticky pomocí elektronického posilovače řízení a udržovat je v určeném jízdním pruhu.

Rozdružovač balíků Kubota BC1200 zvládne zafoukávat meziřádky v porostu jahod slámou

(28.6.2023) Společnost VH Agroprodukt, spol. s r.o. používá nesený rozdružovač balíků Kubota BC1200 k zafoukávání meziřádků slámou v porostu jahod. Hlavním důvodem pořízení tohoto stroje byl jeho horizontálně uložený řezací buben a schopnost poradit si s balíky…

Kubota představila svůj první vznětový motor o výkonu přes 200 koní. Nechybí ani hybridní a vodíkové motory

(15.6.2023) Kubota D1105 P2 Hybrid a V3307 P0 Micro-Hybrid patří mezi klíčové motory, kterými chce Kubota přispět ke snížení emisí CO2, a jsou součástí rozsáhlé nabídky nejmodernějších motorů společnosti.

Oranžové rozdružovače balíků Kubota do nepohody

(4.5.2023) Rozdružovače KUBOTA jsou na českém trhu poměrně novou značkou, ale když se podíváme hlouběji „pod pokličku“ těchto strojů zjistíme, že jde o osvědčené stroje nejmenované severské značky, kterou konglomerát KUBOTA schoval „pod svá křídla“.

Prodejní a výstavní dny AGRICO

(28.4.2023) Ve dnech 26. 4. až 27. 4. 2023 se uskutečnily Prodejní a výstavní dny zemědělské, komunální a lesní techniky společnosti AGRICO.

Kubota Orange Days 2023 – Předváděcí dny japonské žací, komunální a zemědělské techniky se blíží!

(4.4.2023) Společnost Mitrenga a.s. připravuje tradiční předváděcí den žací, komunální a zemědělské techniky pod názvem Kubota Orange Days 2023.

← Zpět
  ...