Dnes je 1.12. – svátek slaví Iva

Tématem veletrhu Agritechnica 2021 budou ekologická řešení. Probíhat bude virtuálně i fyzicky

Zveřejněno: 8. 10. 2020

„Green Efficiency - inspired by solutions“ je hlavním tématem veletrhu Agritechnica 2021, který se bude konat ve dnech 14. až 20. listopadu 2021 na výstavišti v německém Hannoveru. Veletrh Agritechnica bude doprovázen také akcí „Agritechnica digital“, novou online platformou, která nabídne jak digitální obsah, tak nové obchodní příležitosti, které doplní veletrh. Vystavovatelé si mohou registrovat stánek od 2. listopadu 2020. Uzávěrka registrace je 1. února 2021. Organizátorem veletrhu Agritechnica je DLG (Německá zemědělská společnost).

Výstavní plocha John Deere na veletrhu Agritechnica 2019
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Agritechnica digital bude doplňkem fyzického veletrhu. Agritechnica digital, platforma pro online obchodování, si klade za cíl spojit živý zážitek ze samotného veletrhu s inovativním online digitálním informačním a síťovým prostorem. Digitální platforma bude online zpřístupněna v květnu 2021, šest měsíců před konáním veletrhu. Poprvé budou vystavovatelé těžit z možnosti online připojení k mezinárodní síti DLG, a to mnoho měsíců před zahájením veletrhu, což jim umožní optimálně využít její dosah. Vystavovatelům bude nabídnuta možnost uspořádat vlastní akci na Agritechnica digital. Přes platformu budou moci představovat své novinky, platformu mohou využít i jako nástroj k plánování návštěv zákazníků na veletrhu.

Agritechnica jde přímo do jádra věci s hlavním tématem pro rok 2021 „Green Efficiency - inspired by solutions“. Toto nové hlavní téma zdůrazňuje, jak Agritechnica umožňuje zemědělcům orientovaným na budoucnost - společně se svými partnery v oblasti technologií a služeb - přístup k novým řešením, jak na akci v Hannoveru, tak nyní také na digitální platformě. Ústřední otázka v rámci veletrhu zní: Jak může zemědělství vyrábět potraviny, krmiva, suroviny a energii co nejvíce ekologicky účinným způsobem?

Se všemi světově působícími společnostmi v oblasti zemědělských strojů zastoupenými na veletrhu je Agritechnica mezi veletrhy zemědělských strojů jedinečná. Agritechnica celkově nabízí nejkomplexnější a nejrozmanitější veletržní program. Minulého veletrhu v roce 2019 se zúčastnilo celkem 2 803 vystavovatelů, 62 procent ze zahraničí. S více než 446 000 odbornými návštěvníky ze 127 zemí se Agritechnica 2019 nadále ukázala jako velmi atraktivní pro zemědělce, dodavatele a strojírenské firmy z celého světa. Agritechnica bude i v roce 2021 místem setkávání globálního zemědělského průmyslu.

Datum konání: 14. až 20. listopadu 2021 v Hannoveru - registrace vystavovatelů začíná 2. listopadu 2020.