Úroková sazba od 0,49% na vybrané stroje CASE IH
Dnes je 29.6. – svátek slaví Petr , Pavel

DLG-Waldtage Forestry Live 2022

DLG Forest Days jsou předním místem setkávání se naživo v lesnickém odvětví a platformou pro udržitelné lesní hospodářství orientované na budoucnost a na využití. Důraz je kladen na živé ukázky klíčových lesních problémů.

Datum konání: od 9. 9. 2022 do 11. 9. 2022

Místo konání: Heggeweg, 33165 Lichtenau, Německo
GPS: 51.6034N; 8.86797E (mapa →)

Pořadatel

DLG-Service GmbH
telefon: +49 69 24788-228.
email: info@DLG-Service.com
https://www.dlg-waldtage.de/en/

Bližší informace

Začala fáze registrace na lesní dny DLG 2022, přední místo setkávání v lesnické praxi. Pořadatel DLG (Německá zemědělská společnost) upřesnil témata doprovodného specializovaného programu pro výstavu pod širým nebem, která se koná v Lichtenau od 9. do 11. září 2022.

„S DLG Forest Days 2022 nabízíme praktický veletrh pod širým nebem pro uživatele a osoby s rozhodovací pravomocí v lesnických provozech,“ říká Jan Kath, projektový manažer DLG Forest Days. „Plánování lokality a specializovaný program jsou již v plném proudu, aby se návštěvníkům optimálně představilo nejnovější know-how z lesnické praxe a technických ukázek. Potřeba informací orientovaných na budoucnost a nových - nejen technických - řešení pro les se za posledních několik let nesmírně zvýšila.“

Specializovaný program veletrhu nabídne akce a ukázky na následující témata:

Aplikovaný design přirozeného prostoru v lese - téměř přirozené lesní hospodářství, tvorba a údržba biotopů. Vysoce mechanizovaná těžba dřeva ve smíšených porostech - použití harvestorů ve strukturovaném smíšeném lese přizpůsobeném klimatu. Energie a teplo ze dřeva - procesní řetězce pro využití energie dřeva ve srovnání, procesy pro individuální objemové požadavky od stromu ke kamnům. Výzva klimatických les - zalesňování, ochrana a údržba lesů s cílem vybudovat klimaticky stabilní lesy. Odborníci z lesního průmyslu představí na místě fóra, včetně „Brilonského lesního sympozia“, o aktuálních lesnických problémech.

Více informací

Program

Mapa

Autor: Jakub Tutsch