Zemědělská technika Kubota
Dnes je 26.2. – svátek slaví Dorota

Virtuální konference Mléko 2025

Organizátory letošní on-line konference Mléko 2025 jsou společnosti Lely Centrum Soběslav a AGRO-partner Soběslav, mediálním partnerem je Agroportal24h.cz společně se Zemědělským svazem ČR.

Datum konání: od 11. 3. 2021 do 18. 3. 2021
vždy od 7.00 - 10.15 hodin

Místo konání: Virtuálně
GPS: 49.2492N; 14.723E (mapa →)

Pořadatel

Lely Centrum Soběslav, AGRO-partner Soběslav
email: info@agropartner.cz
https://www.velkefarmy.cz/konference-mleko-2025/

Bližší informace

Po úspěšné loňské on-line konferenci Mléko 2025 uspořádá i letos společnost AGRO-partner Soběslav stejnojmennou akci, a to v termínech 11. a 18. března 2021, vždy od 7.00 - 10.15 hodin. Moderátorskou pozici obsadí tentokrát Daniela Písařovicová.

Čím dosáhnu lepší provozní efektivnosti? Dělám vše, co je potřeba a ve správný čas? Jak mohu současný projekt připravit na budoucí rozvoj? Je vhodné se již zamýšlet nad dalším růstem? Rozumím všem datům a pracuji s nimi? Šetřím na správném místě? Využívám moderní technologie? Jak ovlivním tržní cenu mléka a dokážu to vůbec? To je jen výběr několika otázek, na které odpoví letošní konference, kde budou kromě pozvaných řečníků představeni i dojicí roboti Lely Astronaut, automatický systém krmení Lely Vector, přihrnovač krmiva Lely Juno, systém řízení mléčné farmy Lely T4C a mnoho dalšího.

Pozvánka
Pozvánka

V rámci konference přijaly pozvání světové špičky oboru živočišné výroby. Jan Hulsen bude přednášet o plánování stájí pro chov skotu, Guus Lansink spolu s hlavním zootechnikem z německé farmy, jež využívá 16 dojicích robotů A4, budou hovořit o řízení farmy Dairy XL a automatizaci provozu. Adam Korzinski poskytne informace o novince Lely Horizon a o tom, jak plně využívat data, aby došlo ke snížení nákladů na farmě Dairy XL. Pozvání přijal také Mojmír Dorazil provozující první plně automatizovanou stáj u nás, Szajkó Lóránt z Maďarska se společně se zootechnikem rozpovídají o důležitosti projekce a celkové přípravě projektu na dojicí roboty, Zdeněk Weber z podniků ZD Koryta a Farmy Číhaň bude hovořit o rozvoji robotického dojení a vystoupí i Kamila Šestáková, specialistka týmu Podpora řízení farmy společnosti AGRO-partner Soběslav a Lely Centra Soběslav.

Všichni sledující budou moci v závěru obou konferenčních dní pokládat doplňující dotazy směrem k majitelům podniků a jejich hlavním zootechnikům.

Registrujte se na on-line konferenci na www.velkefarmy.cz/konference-mleko-2025

Mapa

Autor: Milan Jedlička