Úroková sazba od 0,49% na vybrané stroje CASE IH
Dnes je 29.6. – svátek slaví Petr , Pavel

Články, aktuality a videa o technice Kverneland

Kverneland Group je mezinárodní společnost zabývající se výrobou půdu zpracujících strojů, secích zařízení, žačích strojů, lisů a další zemědělské techniky.

Téma „Kverneland“ – třídění:

Poznejte výhody secího stroje Kverneland u-drill plus

(14.3.2022) Secí stroj Kverneland u-drill plus je univerzální stroj se sekcí pro přípravu půdy. Právě přídomek plus označuje variantu vybavenou systémem přihnojování souběžně s výsevem zakládaného porostu. Hlavním plus je však jeho univerzálnost.

Precizní aplikace hnojiv s rozmetadly Kverneland Exacta. Snadné nastavení a unikátní rozmetací systém

(8.2.2022) Pomalu se blíží sezóna aplikace průmyslového hnojiva. Hnojiva v loňském roce rekordně zdražila. Řada podniků tak stojí před složitými otázkami. Hnojit? Kolik hnojit? A čím? Rozmetadlo průmyslových hnojiv je stroj, kterým ze všech strojů na farmě…

Portfolio rozdružovačů Kverneland se dále rozrůstá! K dispozici už jsou tři možnosti jištění stroje proti ucpávání

(12.1.2022) Rozdružovače KVERNELAND jsou na tuzemském a slovenském trhu již dostatečně známým pojmem. Vždyť v nedávné době přesáhl okruh spokojených uživatelů této značky rozdružovačů v České republice a na Slovensku již celou čtyřstovku.

Kverneland iXdrive S6: Řešení pro přesný, rychlý a efektivní postřik v ten správný čas a na správné místo

(10.12.2021) Kverneland, přední světový výrobce postřikovačů, přichází na trh s novým modelem samojízdného postřikovače Kverneland iXdrive S6. Tato novinka je vyráběna ve spolupráci s firmou John Deere, která dodává mimo jiné i motory o výkonu 250 a 300 k.

Secí stroj Kverneland Optima F s novým hydraulicky sklopným rámem je přizpůsoben potřebám moderního farmáře

(10.11.2021) V rámci modelové řady Optima představuje Kverneland nový typ hydraulicky sklopného rámu Optima F s pracovní šířkou 6 m, který nahrazuje dřívější model Kverneland Optima PH. V kombinaci s čelním zásobníkem / nádrží lze stroj využít i na přesnou aplikaci…

Samojízdný postřikovač Kverneland iXdrive v inovované podobě

(3.11.2021) Na Dni Zemědělce v Kámeni se uskutečnila veřejná premiéra samojízdného postřikovače Kverneland iXdrive S6. Na trh je uváděn s mnoha komfortními funkcemi již v základní výbavě, s výkonným motorem a pohonným ústrojím.

Originální díly Kverneland jsou opatřené plátky karbidu wolframu. Styčné plochy chrání před poškozením a rychlým opotřebením

(13.10.2021) Společnost Kverneland určuje trendy v zemědělství již mnoho let. Mnoho inovativních prvků se už stalo nedílnou součástí konstrukce různé techniky pro zemědělskou prvovýrobu. Platí to nejen o konstrukci strojů, ale také o opotřebitelných náhradních dílech…

Kverneland převezme firmu ROC, která je známá výrobou pásových shrnovačů

(8.10.2021) Firma Kverneland, kterou vlastní japonská Kubota, převezme 80 % akcií italské firmy ROC.

Oslava 25. výročí založení Kverneland Group Czech

(10.9.2021) Oslava 25. výročí založení firmy Kverneland Group Czech se uskutečnila ve čtvrtek 9. září 2021 na hradě Křivoklát. Přítomen byl Ing. Jiří Zelenka, výkonný ředitel KVGCZ s.r.o. a pozvání přijala i řada významných osobností.

← Zpět
  ...