AGRALL SHOW 2023
Dnes je 9.2. – svátek slaví Apolena

Články, aktuality a videa o technice Kverneland

Kverneland Group je mezinárodní společnost zabývající se výrobou půdu zpracujících strojů, secích zařízení, žačích strojů, lisů a další zemědělské techniky.

Téma „Kverneland“ – třídění:

Kverneland Group je 10 let součástí skupiny Kubota

(1.1.2023) V prosinci loňského roku oslavila skupina Kverneland 10. výročí svého působení v rámci skupiny Kubota.

Kverneland navyšuje výrobu a masivně investuje do svých závodů a vývoje mechatroniky

(3.12.2022) Kverneland Group na výroční konferenci nedaleko Milána v Itálii novinářům prezentoval výsledky hospodaření za loňský rok. Dozvěděli jsme se, do čeho Kverneland Group a Kubota Corporation aktuálně nejvíce investují.

Nesený radličkový secí stroj Kverneland ts-drill vhodný do všech podmínek

(17.11.2022) Klimatické podmínky se mění. To je již neoddiskutovatelný fakt. A aby vás ani v oblasti setí polních plodin nezaskočil ani jeden z extrémů, tj. velké sucho či abnormální vlhko, má Kverneland v nabídce nesený radličkový secí stroj Kverneland ts-drill.

Aplikace IsoMatch FarmCentre zemědělcům zjednoduší práci

(31.10.2022) IsoMatch FarmCentre je pokročilá softwarová aplikace pro sledování pohybu strojového parku v reálném čase. IsoMatch FarmCentre je vhodný pro všechny stroje Kverneland, které jsou ISOBUS kompatibilní.

Kultivátor Kverneland Enduro T přichází v taženém provedení s pracovním záběrem od 4 do 5 metrů

(24.10.2022) Kultivátor Kverneland Enduro T/Enduro Pro T je vhodný pro mělké, ale i hluboké zpracování půdy, tam, kde se uplatňují minimalizační technologie zpracování půdy. V provedení s pracovním záběrem 4, 4,5 a 5 metrů je vhodný pro traktory o výkonu od 130 do…

Velkoplošný obraceč Kverneland 85156 C v nové podobě

(19.10.2022) Kverneland přichází na trh s novým čtrnáctirotorovým obracečem Kverneland 85156 C s pracovním záběrem až 16 metrů. Obraceč je dimenzován na intenzivní nasazení a vysoké denní výkony ve velkých zemědělských společnostech.

Lis s pevnou komorou Kverneland 6500F je schopen provádět vázání balíku do fólie a ovládat funkce traktoru

(6.10.2022) Lis s pevnou komorou Kverneland 6500F byl před pár lety modernizován. Nyní přichází s možností vázání balíku do fólie. Kromě toho lis umí za pomocí systému Tractor Implement Management regulovat pojezdovou rychlost traktoru podle množství přicházející…

Postřikovač Kverneland iXtrack T4 dostal řadu vylepšení a IsoMatch FarmCentre má nový vzhled

(27.9.2022) Firma Kverneland obohacuje sortiment tažených postřikovačů o nový model Kverneland iXtrack T4 s ocelovými rameny HSS s pracovním záběrem 36/24 metrů. Kverneland také vylepšil systém IsoMatch FarmCentre, který mimo jiné slouží pro optimalizaci správy…

Podmítací pluhy Kverneland Ecomat pro orbu mimo brázdu

(21.9.2022) Kverneland má ve svém portfoliu podmítací pluhy Kverneland Ecomat. Řadu pluhů nyní obohacuje o modely v osmi a desetiradličném provedení pro on-land orbu (orba mimo brázdu).

← Zpět
  ...