Oslavte s námi 75 let secích strojů AMAZONE
Dnes je 17.6. – svátek slaví Adolf

Aktuality na téma „Kverneland“

Téma „Kverneland“ – třídění:

Nový prezident a CEO společnosti Kverneland Group

(25.11.2023) Pan Yasukazu Kamada, prezident a CEO společností Kverneland Group a Kubota Holdings Europe, předá k 1. lednu 2024 vedení společnosti Kverneland Group a bude se věnovat své pozici ve společnosti Kubota Holdings Europe.

Kverneland investuje do systémů pro automatizaci strojů

(7.10.2023) Kverneland Group na Tiskových dnech v Německu novinářům prezentoval výsledky hospodaření za loňský rok. Dozvěděli jsme se, do čeho Kverneland Group a Kubota Corporation aktuálně nejvíce investují a co plánují do budoucna.

2. ročník Přerovské zemědělské výstavy přinese aktivní ukázky techniky Kverneland a Valtra

(26.4.2023) Ve dnech 11. až 12. května 2023 se v areálu Zemědělské školy v Přerově uskuteční 2. ročník Přerovské zemědělské výstavy. Společnost Barnet & Synové představí průřez svým prodejním portfoliem. Společnosti Kverneland Group Czech a Topagri si pro…

Kverneland převzal výrobce meziřádkových kypřičů B.C. Technique Agro-Organique

(2.2.2023) B.C. Technique Agro-Organique je francouzskou společností, která vyrábí a prodává meziřádkové plečky pod značkou "Phenix". Plečka je schopna pracovat podle kamerového navádění.

Kverneland Group je 10 let součástí skupiny Kubota

(1.1.2023) V prosinci loňského roku oslavila skupina Kverneland 10. výročí svého působení v rámci skupiny Kubota.

Kverneland navyšuje výrobu a masivně investuje do svých závodů a vývoje mechatroniky

(3.12.2022) Kverneland Group na výroční konferenci nedaleko Milána v Itálii novinářům prezentoval výsledky hospodaření za loňský rok. Dozvěděli jsme se, do čeho Kverneland Group a Kubota Corporation aktuálně nejvíce investují.

Kverneland převezme firmu ROC, která je známá výrobou pásových shrnovačů

(8.10.2021) Firma Kverneland, kterou vlastní japonská Kubota, převezme 80 % akcií italské firmy ROC.

Mazzotti bude nadále Kvernelandu dodávat podvozky postřikovačů

(24.3.2020) Strategické partnerství mezi Kverneland Group a Mazzotti s.r.l. bude prodlouženo.

Postřikovač Kverneland iXtrack T obdržel ocenění za průmyslový design a speciální ocenění za ergonomický produkt

(31.10.2019) Kverneland Group obdržel ocenění za průmyslový design "Good Industrial Design" GIO za produktovou řadu tažených postřikovačů iXtrack série T. K tomu navíc ještě jedno speciální ocenění pro iXtrack T za ergonomii produktu.

Minulost, současnost a budoucnost skupiny Kverneland Group

(19.9.2019) Rok 2019 je pro norskou společnost Kverneland významný hned v několika ohledech. Tento rok patří jak oslavám významného a úctyhodného jubilea 140 let existence na trhu zemědělských strojů, tak i prezentaci nové generace závěsné techniky. Redakce…

Až 160 000 náhradních dílů, Kverneland otevírá nový sklad

(2.4.2019) Kverneland otevřel nový sklad náhradních dílů v Moselle ve Francii. Sklad zabírá rozlohu 28 000 metrů čtverečních a pojme 160 000 dílů.

Revoluční lis Kverneland FastBale se předvede v ČR. Kam se za ním přijet podívat?

(18.5.2018) Kverneland si pro české zákazníky a zájemce přichystal předváděcí akce tak, aby pokryly celé území České republiky a mohl se úplně každý přijet podívat na techniku v akci. Mimo jiné se představí i novinka na českém trhu, lis na válcové balíky FastBale s…

Vybíráme rozmetadlo průmyslových hnojiv Kverneland Exacta. Na co si dát pozor?

(21.12.2016) Po Vánocích budeme opět blíže k nové sezóně a mezi první polní operace bude patřit přihnojování porostů. Nejeden farmář si bude chtít pořídit nové rozmetadlo průmyslových hnojiv, a tedy bude stát před rozhodnutím, jaké rozmetadlo je pro něj nejvhodnější.

← Zpět
Další →