SUKOV - moderní a kvalitní zemědělská technika
Dnes je 3.8. – svátek slaví Miluše

Články, aktuality a videa o technice McCormick

McCormick, stejně jako Landini a Valpadana, je součástí italského holdingu Argo Tractors SpA. McCormick je značkou traktorů.

Téma „McCormick“ – třídění:

McCormick X8 ve speciální zlaté barvě míří do Švýcarska

(8.11.2020) Je libo traktor McCormick X8 v jiné, než červené barvě? Švýcarský prodejce zemědělské techniky Samuel Stauffer SA pro svého zákazníka Caseificio del Sole dodal traktor ve zlaté barvě.

McCormick, Landini a další závody Argo Tractors pozastavují výrobu

(27.3.2020) Koncern Argo Tractors, který vyrábí traktory pod značkou McCormick, Landini a Valpadana pozastavil v souvislosti se šířením koronaviru v Itálii veškerou výrobu.

McCormick na Agritechnice představí inovované traktory s vyšším výkonem a důrazem na komfort

(30.10.2019) McCormick na zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 představí nové motory vyhovující emisním standardům a inovativní konstrukční řešení. Návštěvníci na výstavní ploše budou seznámeni s obchodním modelem 4.0, kde technologická vylepšení a inovace jdou…

McCormick X7.670 Power Plus

(24.5.2018) Podnik služeb Jasno Jasenná Zlín zakoupil nový traktor McCormick X7.670 Power Plus. Zachytili jsme ho při prvních motohodinách ve vakovači. Traktor bude určen převážně pro tuto činnost.

Traktory McCormick se vydaly na africkou expedici dlouhou 6000 km. Stroje řídí vojáci

(17.4.2018) Výrobce traktorů McCormick a výrobce pneumatik BKT spojují své síly a pořádají expedici do jižní Afriky. Cestou dlouhou 6000 km chtějí společně upozornit na současné problémy životního prostředí.

Nová vlajková loď X8 a nový software, který upozorní na agresivitu řidiče traktoru

(2.12.2016) Společnost Argo Tractors zastřešuje značky Landini, McCormick a Valpadana. Pod těmito značkami se vyrábí traktory všech výkonových tříd, taktéž i ty specializované do sadů a vinic.

Tři nové traktory McCormick

(2.12.2016) Tři nové traktory McCormick navazují na populární řadu MTX.

Řada X4C přináší nové funkce

(2.12.2016) Zcela nová řada traktorů McCormick X4C zahrnuje nejmenší traktory, vhodné pro použití na malých farmách. Traktory jsou především určeny pro práce, které nevyžadují velké množství energie a tam, kde jsou upřednostňovány kompaktní a lehké traktory.

← Zpět
Další →