Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 6.12. – svátek slaví Mikuláš

Články na téma „Návěsy a přepravníky“

Téma „Návěsy a přepravníky“ – třídění:

První sběrací vozy Fliegl Cargos přijdou na trh příští rok. Co o nich víme?

(27.11.2022) O tom, že Fliegl převzal výrobu sběracích vozů Claas Cargos jsme psali už v srpnu. Nyní nový výrobce potvrdil, že zahájí výrobu nových vozů Fliegl Cargos na začátku roku 2023.

Překládací vůz Bergmann GTW se speciálním šnekem pro plnění velkých secích strojů

(21.11.2022) Čtyři překládací vozy Bergmann GTW s objemem 21 až 43 m³ prošly celkovou modernizací a nyní se vyznačují novými praktickými řešeními.

Nové sběrací vozy Strautmann MagnonCFS 8 s kompaktními rozměry

(29.9.2022) Společnost Strautmann rozšířila nabídku sběracích vozů o menší modely Strautmann MagnonCFS 8. Sběrací vozy mají kompaktní rozměry, osvědčený sběrač Flex-Load, řezací systém Exact-Cut a multifunkční čelo.

FORNAL: Český výrobce kontejnerových nosičů. Téměř každý vyrobený kus je řešením na míru dle požadavků zákazníka

(16.9.2022) Společnost FORNAL od svého vzniku v roce 1990 prošla bohatým vývojem. Od autodopravy a servisu nákladních vozidel se vypracovala k přednímu výrobci kontejnerových nosičů. Dnes společnost vyvíjí a vyrábí vlastní ramenové, hákové i traktorové nosiče…

Kröger vyhoví přáním zákazníků. Důkazem je tento přívěs Kröger Agroliner

(14.9.2022) Speciální přívěs Kröger Agroliner s točnicí byl vyroben na přání zákazníka.

Senážní vůz Pöttinger BOSS 3000 MASTER pro menší zemědělské podniky

(13.9.2022) Pöttinger se snaží vyhovět v oblasti sklizně pícnin i menším zemědělským podnikům. Pro ně je k dispozici řada menších senážních vozů Pöttinger BOSS 3000 MASTER, která na trh přichází se zcela novým vkládacím hrabicovým ustrojím EVOMATIC.

Víceúčelový senážní vůz Pöttinger JUMBO 8000 v mnohém překonává sklízecí řezačku

(8.9.2022) Víceúčelový senážní vůz Pöttinger JUMBO 8000 je k dispozici s ložným objemem od 38 m3 do 56,5 m3. Největší model je určen pro traktory o výkonu až 500 koní. Provádět může jak sběr pícnin z řádku, tak přepravu řezanky od sklízecích řezaček.

FORNAL uvádí na trh nový třínápravový hákový nosič FORNAL TNH 31/26

(7.9.2022) Český výrobce nástaveb vozidel, společnost FORNAL trading s.r.o., uvádí na trh nový třínápravový hákový nosič FORNAL TNH 31/26. Robustní a vysoce kvalitní stroj s provozní hmotností 31 tun a kapacitou zdvihu 26 tun je určen do zemědělství, stavebnictví,…

Kombinované senážní vozy Fendt Tigo s multifunkčním čelem automatizují proces plnění a vykládky hmoty

(4.8.2022) Sběrací vozy jsou velice důležité při sestavování strojních linek jak na sklizeň pícnin, tak i volné slámy. V moderním zemědělství jsou základním vybavením strojového parku díky své univerzálnosti. Ovšem ne každý vlastník využívá svůj vůz na sto procent.…

Návěsy Kröger s vanovou korbou nebo výtlačným čelem nabízí řešení pro každého zemědělce

(26.7.2022) Od roku 2019 jsou prostřednictvím společnosti AGROMEX na český trh dodávány návěsy a přívěsy německé rodinné firmy Kröger. Její výrobky se mezi českými zemědělci těší značné oblibě. Důvodem je jejich precizní konstrukční zpracování a možnost individuální…

Návěsy Jeantil BR a TP: řešení pro zemědělství a stavebnictví

(13.7.2022) Jednoúčelové návěsy jsou nezbytnou součástí téměř každého zemědělského podniku. V agregaci s traktory se objevují i na stavbách, kde nalézají široké uplatnění. Pro sektor zemědělství i stavebnictví nabízí firma řešení v podobě návěsů Jeantil BR a TP.

Vybavený stroj za přijatelnou cenu? Možností je Joskin ve verzi Advantage

(8.7.2022) Nejrůznější stroje firmy Joskin ve verzi Advantage sjíždí z výrobní linky od roku 2019. Strojů Joskin ve verzi Advantage je dostupné stále větší množství. Joskin chce nabídnout svým zákazníkům vybavený stroj za přijatelnou cenu.

Senážovací vůz Bergmann Royal prošel modernizací. Vyrábí se už od 90. let

(23.6.2022) Senážovací vůz Bergmann Royal se sběracím ústrojím s dvojitým rotorem je k dispozici od poloviny 90. let. Současná řada zahrnuje čtyři modely s ložným objemem od 26,8 do 30 m³. Pro sezónu 2022 byla řada Royal inovována.

← Zpět
  ...