Early bird - Sleva 10 % na Axial-Flow kombajn prodloužena do 20. 12. 2021
Dnes je 4.12. – svátek slaví Barbora

Neobvyklá zemědělská technika

Netradiční zemědělské stroje, zajímavá řešení a kousky, nad kterými zůstává „rozum stát“.
Téma „Zajímavosti“ – třídění:

Drsný pickup FAT TRUCK projede, co žádné jiné auto. Po silnici, vodě i poli přepraví nářadí na místo určení

(12.11.2021) FAT TRUCK je schopen jet rychlostí až 25 km/h, jezdit po vodě rychlostí 3 km/h a zdolávat prudké blátivé kopce až do 75 % stoupání.

Košík dřeva místo litru benzínu. Nadšenec provedl unikátní přestavbu traktoru na dřevoplyn

(20.9.2021) Při procházce kolem nablýskané zemědělské techniky na českobudějovickém výstavišti při příležitosti konání agrosalonu Země živitelka 2021 jsme mohli vidět také historickou techniku a unikátní exponáty. Poslední zmíněnou kategorii zastupoval zajímavý a…

Muž prozkoumal opuštěný ruský traktorový závod. Nafotil, jak smutně skončil unikátní prototyp

(30.8.2021) Stroj historické hodnoty, který by jednoho dne mohl mapovat v muzeu značky vývoj toho či onoho modelu, v případě Volgogradského traktorového závodu (VTZ) jen smutně chátrá v opuštěných prostorách výrobní haly.

Rusové se pokusili pásové traktory osadit koly, skončilo to naprostým fiaskem

(20.8.2021) Ke konci minulého století se na území Ruska a okolních států poptávka po pásových traktorech snižovala. Velcí výrobci těchto typů traktorů se museli přizpůsobit novým požadavkům trhu. Stále větší oblibu si totiž získávaly kolové traktory.

Legendární Škodu osadil kabinou z náklaďáku, teď se ji pokouší prodat

(13.8.2021) Pokusy o podobné úpravy obvykle nepřekročí stádium nápadu, neboť málokdo chce investovat čas a peníze do přestavby staršího, osvědčeného a fungujícího traktoru. Našel se ale fanoušek československého legendárního traktoru, který nebyl spokojen s jeho…

Ital zvýšil světlou výšku traktoru přidáním dalších čtyř kol. Konstrukce budí rozpaky

(30.7.2021) Pokud chcete jezdit s traktorem ve vzrostlém porostu, je potřeba zvýšit jeho světlou výšku – aby nedocházelo k poškozování rostlin. U tohoto traktoru Fiatagri 88-94 DT zaujme podomácku vyrobená konstrukce.

← Zpět
Další →