Dnes je 7.12. – svátek slaví Ambrož , Benjamín

Postřikovač Kverneland iXtrack T obdržel ocenění za průmyslový design a speciální ocenění za ergonomický produkt

Zveřejněno: 31. 10. 2019

Kverneland Group obdržel ocenění za průmyslový design "Good Industrial Design" GIO za produktovou řadu tažených postřikovačů iXtrack série T. K tomu navíc ještě jedno speciální ocenění pro iXtrack T za ergonomii produktu.

Postřikovač Kverneland iXtrack T

Cena Good Industrial Design (GIO) je jedním z nejdůležitějších ocenění za design a uznání za řemeslnou výrobu v Nizozemsku. Abyste mohli nominovat svůj produkt, musíte co nejvíce naplnit kritéria, jako je funkčnost, design, autentičnost, ergonomie a použitelnost. Řada postřikovačů iXtrack T je navržena a vyvinuta ve spolupráci s nizozemskou designérskou agenturou Flex/design.

Dle poroty obdržel postřikovač iXtrack T zvláštní cenu za ergonomii, protože modulární struktura nádrže a způsob, jakým jsou hlavní části logicky umístěny a také mimořádně dobře dostupné pro obsluhu, údržbu a servis.

Produktová řada postřikovačů iXtrack T byla vyvinuta ve spolupráci se zemědělci - uživateli a byla navržena se zaměřením na krátký, nízký a kompaktní design v kombinaci se špičkovou elektronikou, softwarem, uživatelským komfortem a intuitivní logikou.

První z řady - iXtrack T3 - byl představen na mezinárodním veletrhu Agritechnica 2017 v Hanoveru. V roce 2018 byl představen iXtrack T4 a na letošní výstavě Agritechnica 2019 bude mít svoji premiéru největší z řady - model iXtrack T6 z rodiny červených postřikovačů Kverneland.

Tento vítězně oceněný iXtrack serie T bude prezentován na výstavní ploše Kverneland Group v hale 5 na veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru.

Autor: Pavel Dvořák
Foto: Kverneland

Nové

Nejhůře a nejlépe hodnocené značky traktorů za rok 2019 podle prodejců z deseti vyspělých států

Zveřejněno 6.12. CLIMMAR (Mezinárodní organizace dovozců a prodejců zemědělské techniky) každoročně zkoumá vztah prodejců traktorů k daným značkám. Průzkum nese název Dealer Satisfaction Index (DSI). jít na článek

Aeon: nový top model mezi taženými postřikovači Hardi je připraven na požadavky budoucnosti

Zveřejněno 6.12. Jeden z předních dánských výrobců techniky na ochranu rostlin, firma Hardi, prezentoval při příležitosti konání zemědělského veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru jednak své vize budoucnosti, jednak technické novinky. Oboje bylo zhmotněno do… jít na článek

Dodavatel náhradních dílů AGROAD příští rok oslaví 25 let na trhu

Zveřejněno 5.12. Firma AGROAD v roce 2020 oslaví 25 let působení na trhu náhradních dílů na traktory a zemědělskou techniku. Bohaté zkušenosti společnosti mělo a má možnost využívat široké portfolio zákazníků z nejrůznějších zemí světa. Po dobu své existence si… jít na článek