Časopis Agroportal24h.cz
Dnes je 18.2. – svátek slaví Gizela

Nový terminál ISOBUS lze pohodlně ovládat jednou rukou

Zveřejněno: 28. 6. 2018

Pöttinger přichází s novým terminálem ISOBUS. S novou generací terminálů má farmář vše dokonale pod kontrolou i při dlouhých pracovních dnech. Navíc lze terminál používat se všemi ISOBUS kompatibilními stroji - bez ohledu na značku a výrobce.

Nový, elegantní terminál EXPERT 75

Nový terminál EXPERT 75 - ISOBUS od Pöttingeru působí jednoduchým a intuitivním dojmem. Terminál je navržen tak, aby jej bylo možné ovládat jednou rukou. Proto jsou tlačítka ve dvou řadách pouze na jedné straně.

Ovládací prvky, jako je dotyková obrazovka a rolovací kolečko s potvrzovacím tlačítkem, také usnadňují práci na poli. Díky kompaktní velikosti a robustnímu modernímu plastovému pouzdru existuje mnoho možností pro polohování terminálu.

Nový terminál ISOBUS má jasný 5,6 barevný displej. Čitelnost je zajištěna za každých světelných podmínek. Terminál má integrované reproduktory a port USB 2.0 s ochranným krytem.

Nový EXPERT 75 s funkcemi ISOBUS UT a AUX lze použít univerzálně jako ovládací zařízení pro všechny ISOBUS kompatibilní stroje – bez ohledu na značku a výrobce.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Pöttinger

Tématické tagy

Nové

Návěsy UMEGA SPC navazují na tradici skořepinových návěsů u nás

Zveřejněno 17.2. Mezi více jak padesáti různými typy modelů návěsů, sklápěčů a rozmetadel od litevského výrobce UMEGA AGRO své místo pevně zaujímají skořepinové návěsy SPC 14 a SPC 16 v žádané kategorii s nosností 14.000 kg, respektive 16.000 kg pro traktory do… jít na článek

Největší lis na světě postavili v Americe. Jeden balík má průměr skoro tři metry

Zveřejněno 16.2. Američané tvrdí, že postavili největší lis na světě a nejspíše mají pravdu, je to ohromné monstrum. Slisuje velké množství jakéhokoliv materiálu do válcového balíku o rozměru téměř tři metry! jít na článek

Mulčovač zvýší využitelnost samojízdného stroje Krone Big M 450

Zveřejněno 15.2. Samojízdný žací stroj Big M 450 nemusí být primárně využíván při sečení, ale také nově při mulčování. Krone ve spolupráci s holandským výrobcem představují alternativní výbavu, jakou je kladívkový mulčovač TriGant. jít na článek