Dnes je 23.9. – svátek slaví Berta

Nový terminál ISOBUS lze pohodlně ovládat jednou rukou

Zveřejněno: 28. 6. 2018

Pöttinger přichází s novým terminálem ISOBUS. S novou generací terminálů má farmář vše dokonale pod kontrolou i při dlouhých pracovních dnech. Navíc lze terminál používat se všemi ISOBUS kompatibilními stroji - bez ohledu na značku a výrobce.

Nový, elegantní terminál EXPERT 75

Nový terminál EXPERT 75 - ISOBUS od Pöttingeru působí jednoduchým a intuitivním dojmem. Terminál je navržen tak, aby jej bylo možné ovládat jednou rukou. Proto jsou tlačítka ve dvou řadách pouze na jedné straně.

Ovládací prvky, jako je dotyková obrazovka a rolovací kolečko s potvrzovacím tlačítkem, také usnadňují práci na poli. Díky kompaktní velikosti a robustnímu modernímu plastovému pouzdru existuje mnoho možností pro polohování terminálu.

Nový terminál ISOBUS má jasný 5,6 barevný displej. Čitelnost je zajištěna za každých světelných podmínek. Terminál má integrované reproduktory a port USB 2.0 s ochranným krytem.

Nový EXPERT 75 s funkcemi ISOBUS UT a AUX lze použít univerzálně jako ovládací zařízení pro všechny ISOBUS kompatibilní stroje – bez ohledu na značku a výrobce.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Pöttinger

Tématické tagy

Nové

Kuhn dovolil Irům používat legendární sekačku. Vznikl tak jedinečný stroj pro chovatele

Zveřejněno 22.9. Irská společnost Grass Technology podepsala s firmou Kuhn exkluzivní smlouvu, která umožňuje vyrábět víceúčelové stroje ve spojení s bubnovým žacím strojem PZ od společnosti Kuhn. První takový stroj se představil na akci National Ploughing Match v… jít na článek

Holanďan vyrobil k lisu přídavné řezání. Svým zákazníkům tak chce nabídnout to, po čem touží každý

Zveřejněno 21.9. Holandský poskytovatel zemědělských služeb Ronald Bos BV, používá přídavný řezací systém ke svému lisu, který je rovněž vybaven vlastním řezacím systémem. Přídavné řezání si vyrobil sám a nazývá jej RoBo Twin Cut. Výrobek je reakcí na stálou… jít na článek

Do Brazílie míří 18 speciálních mercedesů pro sklizeň třtiny. Jejich úprava má snížit náklady a zvýšit efektivitu

Zveřejněno 20.9. Poprvé se do brazilské sklizně třtiny zapojí první automatizované nákladní automobily značky Mercedes-Benz. Jako součást rozvojového partnerství s brazilským výrobcem zemědělských technologií GrunnerTech poskytne Mercedes-Benz 18 nákladních… jít na článek