Dnes je 16.11. – svátek slaví Otmar

Nový terminál ISOBUS lze pohodlně ovládat jednou rukou

Zveřejněno: 28. 6. 2018

Pöttinger přichází s novým terminálem ISOBUS. S novou generací terminálů má farmář vše dokonale pod kontrolou i při dlouhých pracovních dnech. Navíc lze terminál používat se všemi ISOBUS kompatibilními stroji - bez ohledu na značku a výrobce.

Nový, elegantní terminál EXPERT 75

Nový terminál EXPERT 75 - ISOBUS od Pöttingeru působí jednoduchým a intuitivním dojmem. Terminál je navržen tak, aby jej bylo možné ovládat jednou rukou. Proto jsou tlačítka ve dvou řadách pouze na jedné straně.

Ovládací prvky, jako je dotyková obrazovka a rolovací kolečko s potvrzovacím tlačítkem, také usnadňují práci na poli. Díky kompaktní velikosti a robustnímu modernímu plastovému pouzdru existuje mnoho možností pro polohování terminálu.

Nový terminál ISOBUS má jasný 5,6 barevný displej. Čitelnost je zajištěna za každých světelných podmínek. Terminál má integrované reproduktory a port USB 2.0 s ochranným krytem.

Nový EXPERT 75 s funkcemi ISOBUS UT a AUX lze použít univerzálně jako ovládací zařízení pro všechny ISOBUS kompatibilní stroje – bez ohledu na značku a výrobce.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Pöttinger

Tématické tagy

Nové

New Holland inovoval řadu speciálních traktorů

Zveřejněno 15.11. New Holland bohatou nabídku speciálních traktorů inovoval a opět nabízí technická řešení, která jsou k dispozici jen u značky New Holland. Jedná se zejména o přední nápravu SuperSteer, pásové jednotky SmartTrax či systém BlueCAB4. Společnost New… jít na článek

Krmný vůz z Izraele prokázal neuvěřitelnou odolnost. Jen těžko uhodnete počet motohodin

Zveřejněno 14.11. Technika používaná v živočišné výrobě se prakticky nezastaví. Péče o hospodářská zvířata vyžaduje každodenní nasazení techniky, což je znát na její životnosti. Některé kusy techniky se po pár letech automaticky vyměňují za nové. Jsou ale provozy,… jít na článek

Nexos s novou přední odpruženou nápravou a volbou režimů

Zveřejněno 14.11. Speciální traktor Claas Nexos je nyní k dispozici s novou přední odpruženou nápravou. Podvozek Proactiv má zajistit větší pohodlí při práci na poli a jízdě po silnici. K dispozici je pro řadu traktorů Nexos ve verzi VE, VL a F. Novinka se… jít na článek