AGROMEX - Prodej a servis zemědělských strojů a zahradní techniky.
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

Články, aktuality a videa o technice Horsch

HORSCH je předním světovým výrobcem inovativních zemědělských technologií a moderních řešení pro zpracování půdy, setí a ochranu rostlin. Cílem činnosti je vyhovět každému zákazníkovi v jeho individuálních požadavcích.

Téma „Horsch“ – třídění:

Horsch plánuje postavit fabriku na Ukrajině. Kyjev nabídne schopnější programátory

(6.7.2021) V obci Velikaya Soltanovka (Kyjevská oblast) se dne 24. června uskutečnilo oficiální otevření nové pobočky společnosti Horsch.

Horsch rozšíří nabídku prutových bran o model s pracovním záběrem 24 metrů

(7.5.2021) Brány Horsch Cura ST lze uplatnit jak v konvenčních, tak ekologických způsobech hospodaření. Modelová řada Cura ST bude nyní rozšířena o největší model s pracovním záběrem 24 metrů.

Od sci-fi k realitě, velcí roboti míří na pole. Autonomní secí stroj Horsch poprvé v akci

(29.4.2021) Philipp Horsch, který stojí ve vedení německé firmy Horsch, zveřejnil video, které zachycuje autonomní secí stroj při práci. Philipp Horsch již dříve na svém Twitteru zveřejnil krátké video tohoto konceptu. Nyní však můžeme vidět, jak stroj pracuje a jak…

Trimble a Horsch budou spolupracovat na vývoji autonomních systémů pro postřikovače

(22.4.2021) Společnosti Horsch a Trimble dnes oznámily spolupráci zaměřenou na vývoj autonomních systémů pro zemědělství. Spolupracovat budou konkrétně na autonomním řízení strojů, jako jsou samojízdné postřikovače. Dále budou vyvíjeny automatické pracovní postupy…

První video: Testuje Horsch autonomní secí stroj?

(20.2.2021) Je zajímavé sledovat různé pohledy na budoucí vývoj secích strojů. Zatímco třeba Fendt věří v nasazení malých secích robotů pracujících v tzv. roji, firma Horsch investuje do vývoje velkého autonomního secího stroje.

Horsch testuje svůj první třímetrový mechanický secí stroj Versa 3 KR

(15.12.2020) Firma Horsch v současné době v terénu testuje první prototypy svého třímetrového mechanického secího stroje Versa 3 KR. Secí stroj disponuje zcela novým mechanickým výsevním ústrojím.

Horsch vyvíjí nesený postřikovač

(18.11.2020) Horsch kromě techniky na zpracování půdy a setí vyrábí i techniku na hnojení. Produktové portfolio v tomto segmentu zahrnují tažené a samojízdné modely postřikovačů. Výrobní program má brzy obohatit nesený typ postřikovače.

Nové secí stroje Horsch Taro HD a SL vhodné pro zemědělce provádějící mechanickou likvidaci plevelů

(16.7.2020) Řada Taro zahrnuje secí stroje s pracovním záběrem šest metrů, které lze současně používat ve spojení se zásobníkem Horsch Partner. Na podzim přijde na trh i verze secích strojů Taro SL.

Inovované secí stroje Horsch Maestro s novým dávkovacím zařízením

(28.4.2020) Horsch inovoval přesné secí stroje Maestro CV, které nahrazují Maestro CC a Maestro CX, s volitelným centrálním zásobníkem na osivo a hnojivo. Verze Maestro CV a RV zase těží z nového dávkovacího zařízení AirVac a verze Maestro CV, RV, CX a RX lze nyní…

← Zpět