AGROZET - náhradní díly
Dnes je 8.5.

Články, aktuality a videa o technice Horsch

HORSCH je předním světovým výrobcem inovativních zemědělských technologií a moderních řešení pro zpracování půdy, setí a ochranu rostlin. Cílem činnosti je vyhovět každému zákazníkovi v jeho individuálních požadavcích.

Téma „Horsch“ – třídění:

Horsch testuje svůj první třímetrový mechanický secí stroj Versa 3 KR

(15.12.2020) Firma Horsch v současné době v terénu testuje první prototypy svého třímetrového mechanického secího stroje Versa 3 KR. Secí stroj disponuje zcela novým mechanickým výsevním ústrojím.

Horsch vyvíjí nesený postřikovač

(18.11.2020) Horsch kromě techniky na zpracování půdy a setí vyrábí i techniku na hnojení. Produktové portfolio v tomto segmentu zahrnují tažené a samojízdné modely postřikovačů. Výrobní program má brzy obohatit nesený typ postřikovače.

Nové secí stroje Horsch Taro HD a SL vhodné pro zemědělce provádějící mechanickou likvidaci plevelů

(16.7.2020) Řada Taro zahrnuje secí stroje s pracovním záběrem šest metrů, které lze současně používat ve spojení se zásobníkem Horsch Partner. Na podzim přijde na trh i verze secích strojů Taro SL.

Inovované secí stroje Horsch Maestro s novým dávkovacím zařízením

(28.4.2020) Horsch inovoval přesné secí stroje Maestro CV, které nahrazují Maestro CC a Maestro CX, s volitelným centrálním zásobníkem na osivo a hnojivo. Verze Maestro CV a RV zase těží z nového dávkovacího zařízení AirVac a verze Maestro CV, RV, CX a RX lze nyní…

Světový rekord firmy Horsch z roku 2003 stále udivuje, za 24 hodin zasela neuvěřitelných 571 ha

(9.3.2020) Firma Horsch má na kontě několik světových rekordů. Ten největší se odehrál v roce 2003 na Ukrajině. Chtěla prokázat účinnost svých secích strojů, rozhodla se tedy sestavit velmi výkonnou soupravu pro výsev a hnojení v jednom.

Černá barva v rámci rozloučení s dosavadní generací postřikovačů Horsch

(22.10.2019) Patnáct let z výrobního závodu Horsch odjížděly samojízdné postřikovače modelové řady PT 230-280. Těm je ale letos konec, nastupuje nová generace!

Nová generace taženého diskového podmítače Horsch Joker RT poskytne větší přizpůsobení

(21.10.2019) Nový Horsch Joker RT je podle výrobce optimálním řešením v oblasti tažených diskových podmítačů, vhodný je pro všechny trhy a podmínky. Nová generace přichází s novým designem, který poskytne extrémní flexibilitu. Podmítač bude k dispozici s pracovním…

Největší tažený postřikovač Horsch Leeb 12 TD s inovativní podporou rozložení váhy

(8.10.2019) Na tiskové konferenci Agritechnica News oznámil německý výrobce Horsch, že do roku 2020 představí svůj největší tažený postřikovač Leeb 12 TD s objemem nádrže 12 000 litrů.

Polní den secí techniky Horsch

(12.9.2019) V Tlumačově u Kroměříže na polích společnosti LUKROM plus s.r.o. se uskutečnil Polní den secí techniky Horsch. Navázal tak na polní den s postřikovači Horsch Leeb a traktory JCB Fastrac, který se uskutečnil v červnu v prostorách Lukromu v Šaraticích u…

← Zpět