Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 21.4. – svátek slaví Alexandra

Příspěvky na téma „JCB“

Téma „JCB“ – třídění:

Od páry k Fastraku, první traktory s pokročilým odpružením a komfortem

(20.4.2020) V roce 1917 se stal Ford prvním masovým výrobcem traktorů. Vývodové hřídele přišly ve 20. letech a hned po nich gumové pneumatiky, které změnily vše. Následně přišla doba, kdy Harry Ferguson přišel s tříbodovým závěsem. Víceúčelový Unimog byl představen…

J. C. Bamford, génius z JCB dal světu revoluční stroje. Zákazníky přepravoval tryskáčem a denně chtěl vědět, kolik jeho strojů čeká na náhradní díl

(13.4.2020) Historie JCB začíná jedním mužem, zakladatelem firmy - Joseph Cyril Bamford – geniální inženýr se vzletem a prozíravostí s vášní pro vše nové a vzrušující, jehož nejvyšším cílem bylo dělat to nejlepší ještě lepším. Přinášíme jedinečné video o historii…

Výrobci JCB a Rolls-Royce chtějí pomoci s výrobou ventilátorů pro boj s koronavirem

(16.3.2020) Výrobce stavební a zemědělské techniky JCB chce pomoci britské vládě s výrobou ventilátorů. Řada pacientů nakažena koronavirem má závažné selhání plic. Tito pacienti nutně potřebují ventilátory, které by jim pomohly s dýcháním.

JCB Loadall 532-60 AGRI, manipulátor speciálně pro chovatele hospodářských zvířat

(2.3.2020) Loadall 532-60 AGRI je novým přírůstkem do rodiny teleskopických manipulátorů JCB Loadall Series III. Cílí hlavně do odvětví chovu hospodářských zvířat. Manipulátor nabídne pokročilejší technologie, vyšší provozní účinnost a novou úroveň pohodlí.

JCB Fastrac v lesní úpravě se téměř nevidí, tento zdolával těžký terén kolem Orlíku

(24.2.2020) Traktory JCB Fastrac má většina z nás v povědomí jako rychlé traktory vhodné pro práce spojené s dopravou. Traktor byl původně pro tento druh činnosti vyvinut. Obecně se uplatňuje v zemědělství i v komunálním sektoru. O tom, že se neztratí ani v…

JCB dočasně snižuje výrobu strojů ve Velké Británii, důvodem je koronavirus

(19.2.2020) JCB dočasně snižuje výrobu strojů ve Velké Británii v důsledku očekávaného nedostatku komponentů od čínských dodavatelů ovlivněných vypuknutím koronaviru. Informaci přinesla britská stránka profi.

Nakladače JCB 419S a 435S dostanou silnější motor s výkonovými režimy a vyšším točivým momentem

(7.2.2020) Dva zemědělské kolové nakladače JCB 419S a 435S dostanou ještě větší výkon a točivý moment. Nakladače tak přijdou vhod zejména velkým zemědělským podnikům a podnikům služeb.

Inovovaný JCB Fastrac s novým motorem a pokročilým podvozek zvládne práci s těžším nářadím

(22.1.2020) Na veletrhu Agritechnica 2019 byla poprvé představena inovovaná modelová řada traktorů JCB Fastrac 4000 a 8000, která například nabídne podvozek s pokročilým odpružením, nové možnosti volby pneumatik a mnoho dalšího.

Kůže a nápisy, limitovaná edice JCB Fastrac oslavuje rekord nejrychlejšího traktoru na světě

(7.12.2019) Budoucí majitelé traktorů JCB Fastrac budou mít jedinečnou příležitost se podílet na úspěchu nejrychlejšího traktoru na světě - Fastrac Two. JCB vyrobí limitovaný počet traktorů Fastrac ve speciální edici oslavující rychlostní rekord!

Nejrychlejší traktor na světě byl upraven, aby dosáhl ještě vyšší rychlosti. Nyní zvládne 247 km/h

(19.11.2019) Firmě JCB nestačil rekord z června, kdy speciálně upravený traktor Fastrac One dosáhl rekordní rychlosti 166,7 km/h. Upravený speciál, tentokrát Fastrac Two, nyní dosáhne maximální rychlosti až 247 km/h!

Toto je nový nejrychlejší traktor na světě, který dosáhl průměrné rychlosti 166,7 km/h

(21.6.2019) Anglický výrobce traktorů a stavebních strojů JCB včera zlomil rychlostní rekord s upraveným traktorem modelové řady Fastrac. Traktor se řítil průměrnou rychlostí 166,7 km/h.

Polní den s JCB

(15.6.2019) Hned vedle pobočky Pekass Příbram, Dlouhá Lhota se uskutečnil dne 6.6.2019 polní den s JCB. Jak název napovídá, k vidění byla zemědělská technika JCB. Prakticky se představily traktory Fastrac v různých agregacích – se senážním vozem, žací kombinací,…

JCB postaví další továrnu v Indii. Zpracuje tam 85 000 tun oceli ročně

(2.5.2019) JCB letos slaví 40. výročí výroby v Indii. V rámci oslav byla také slavnostně zahájena stavba nového výrobního závodu, která si vyžádá investici 65 milionů liber. Opět se bude nacházet v Indii.