Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 21.7. – svátek slaví Vítězslav

Články, aktuality a videa o technice KRONE

Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH je německá firma specializující se na výrobu sklizňových zemědělských strojů. Paleta zahrnuje diskové žací stroje, obraceče, rotorové shrnovače, sběrací senážní vozy, lisy na kulaté a hranaté balíky a i samojízdné sklizňové stroje. Kromě zemědělské techniky je firma výrobcem plachtových, kontejnerových a mrazírenských návěsů.

Téma „Krone“ – třídění:

Krone BiG M 450 poprvé na Olomoucku

(5.5.2024) Samojízdný žací stroj Krone BiG M 450 poprvé na Olomoucku.

Farma Jamartice úspěšně spolupracuje s BV-Technikou v oblasti nové i použité techniky

(18.4.2024) Ing. Michal Novák hospodaří na Farmě Jamartice u Rýmařova. V malebné krajině sklízí pícniny a pase dobytek. Část strojního vybavení na farmu dodala firma BV-Technika a.s., se kterou majitel spolupracuje již od devadesátých let minulého století.

Krone a Lemken inovují svého robota, dostane jednotnou barvu a další novinky

(11.4.2024) Firmy Krone a Lemken letos významně rozšiřují spektrum použití svého robota, kterého společně vyvíjí. Robot například dostane čelní závěs pro provoz nejrůznějšího nářadí.

Krone zcela zautomatizuje svařování a montáž sběracích vozů

(26.3.2024) Krone ve spolupráci s výrobní společností Green Teuto Systemtechnik (GTS) stanovuje nové milníky výrobní robotiky ve světě zemědělské techniky.

Aplikace Krone SmartBale optimalizuje logistiku balíků

(11.3.2024) S aplikací Krone SmartBale App lze prostřednictvím chytrého telefonu snadno vyčíst informace o slisované plodině, včetně umístění balíků, což výrazně usnadňuje pracovní postupy při sklizni sena a slámy.

Stroje BV-Techniky pomáhají chovateli starokladrubských koní

(20.2.2024) David Haitl z Bernartic nad Odrou se již 30 let zabývá chovem starokladrubských koní. V současnosti jich má 50. Hospodaří na 30 hektarech a současně nabízí zemědělské služby sousedním farmářům. Pro zajištění chovu využívá moderní mechanizaci dodanou…

Stříbrná medaile DLG za nové maximálně efektivní broušení nožů řezaček Krone BiG X

(18.1.2024) Za nově vyvinuté patentované broušení nožů řezaček Krone BiG X, nevyžadující další ruční seřizování, obdržela společnost Krone na listopadové Agritechnice od německého svazu zemědělců DLG stříbrnou medaili. Porota ocenila nové konstrukční řešení s…

KRONE na AGRITECHNICA 2023

(18.11.2023) KRONE na AGRITECHNICA 2023 - autonomní nosič nářadí, nové shrnovače, žací stroje, řezačky

Krone otevírá školicí středisko v Latinské Americe

(11.11.2023) Celkem 400 zákazníků a dovozců z Latinské Ameriky bylo pozváno ke společnému slavnostnímu otevření tohoto velkého projektu.

← Zpět
  ...