Kramp - Náhradní díly na dosah ruky
Dnes je 30.9. – svátek slaví Jeroným

BV Technika by na veletrhu Techagro vystavila stroje odpovídající aktuálním požadavkům trhu

(2.4.2020) Ve dnech 31. března až 4. dubna 2020 měly být otevřeny brány Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky Techagro na Brněnském výstavišti. Největší středoevropské výstavy svého druhu se již po dvanácté měla zúčastnit i společnost BV Technika a.s.…

Lemken loni dosáhl stejného obratu jako v roce 2018

(31.3.2020) Německá společnost Lemken vyrábějící techniku na zpracování půdy, setí a ochranu rostlin, v roce 2019 dosáhla obratu 380 milionů eur, což je přibližně stejná hodnota jako v roce 2018.

Mechanický secí stroj Saphir a pneumatický secí stroj Solitair má nový vzhled

(3.3.2020) Produktová řada secích strojů od firmy Lemken získala nový vzhled díky nedávno představeným secím strojům Solitair 25, Solitair 23 a Azurit. Nový vzhled nyní získávají i mechanické secí stroje Saphir a pneumatické secí stroje Solitair.

Lemken ukázal nový tažený postřikovač Orion v žádané velikosti

(3.2.2020) S objemem nádrží 4 000 až 6 000 litrů zasahuje tažený postřikovač Orion do velmi žádaného segmentu. Věří tomu Lemken, který minulý rok výrazně posílil svůj výrobní program techniky na ochranu rostlin.

Lemken zdvojnásobí výrobu postřikovačů

(29.1.2020) Německý výrobce Lemken očekává, že během několika let zdvojnásobí výrobu postřikovačů.

Lemken bude spolupracovat s výrobcem secích jednotek APV

(10.12.2019) Rakouská firma APV, která vyrábí secí jednotky a luční brány bude spolupracovat s německou firmou Lemken, která se zabývá výrobou techniky na zpracování půdy a setí. Spolupráce se týká dodávek secích jednotek APV na diskové podmítače a kypřiče Lemken.…

Lemken vstupuje do segmentu samojízdných postřikovačů s modelem Nova 14, tady jsou první informace

(30.10.2019) Lemken donedávna nabízel jen tažené a nesené postřikovače na ochranu rostlin. Od příštího roku se to změní. Výrobní program obohatí jak nesená rozmetadla, tak samojízdný postřikovač – u obou Lemken využil spolupráce s externí firmou.

Reakcí na zákaz glyfosátu je Lemken Koralin pro velmi mělkou podmítku strniště od dvou centimetrů

(28.10.2019) Stále více se zvyšuje tlak na to, aby se k ničení plevelů nepoužívaly chemické látky. Na základě tohoto trendu Lemken vyvinul nový stroj s názvem Koralin pro mělké zpracování půdy od dvou centimetrů.

Lemken bude nabízet rozmetadla hnojiv Spica, Tauri a Polaris

(5.9.2019) Německá společnost Lemken oznámila, že začne spolupracovat s francouzským výrobcem rozmetadel hnojiv Sulky. Již na zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 se pravděpodobně ukážou rozmetadla v barvách Lemkenu.

← Zpět