Obalový materiál - eshop AGROZET
Dnes je 17.5. – svátek slaví Aneta

Články, aktuality a videa o technice New Holland

New Holland byl založen v roce 1895 v Pensylvánii, nyní je součástí koncernu CNH Industrial. Vyvíjí a vyrábí traktory, sklízecí mlátičky, lisy, sklízecí řezačky, samojízdné postřikovače, sklízecí nástroje, secí stroje, hobby traktory, užitková vozidla, nářadí a sklízeče hroznů. Výrobní závody má po celém světě.

Téma „New Holland“ – třídění:

Meziřádkové kypřiče New Holland SRC SmartSteer dostanou kamerové navádění

(23.2.2022) New Holland pokračuje ve vývoji v oblasti mechanické regulace plevele a představuje nový model meziřádkového kypřiče New Holland SRC SmartSteer s kamerovým naváděním. Tato novinka doplňuje stávající řadu 4 až 18řádkových modelů s mechanickým naváděním a…

Koncernu CNH Industrial v roce 2021 vzrostla poptávka po zemědělské technice

(18.2.2022) Ve 4. čtvrtletí roku 2021 vykázala společnost CNH Industrial konsolidované tržby ve výši 9,1 miliardy USD (o 7 % více než ve 4. čtvrtletí roku 2020).

Pneumatiky Continental TractorMaster a VF TractorMaster byly schválené pro traktory New Holland T5, T6 a T7

(14.2.2022) Od nynějška jsou produktové řady pneumatik Continental TractorMaster a Continental VF TractorMaster součástí portfolia pneumatik pro traktory New Holland T5, T6 a T7. Tyto řady traktorů New Holland budou rovněž vybaveny pneumatikami Continental různých…

Zrcadlení displeje a vzdálený servisní přístup. Proč je výhodné mít tyto funkce v traktoru?

(7.2.2022) Nejnovější generace traktorů New Holland T7 Heavy Duty (HD) a New Holland T8 Genesis s telematikou PLM Intelligence je vybavena dotykovým displejem IntelliView 12. Ten využívá operační systém Android s nástrojem pro vzdálený přístup od TeamViewer.…

Portál MyNewHolland a jeho nástroj MyPLMconnect jsou cestou k minimalizaci prostojů a zvýšení produktivity práce

(3.2.2022) Uživatelé nové generace traktorů New Holland nyní získávají přístup do světa digitálních služeb, které napomáhají zvýšit efektivitu řízení podniku. Mohou využívat podporu pomocí portálu MyNewHolland a jeho nástroje MyPLMconnect, které jsou cestou k…

New Holland a AGXTEND představují koncept XPower XPN pro elektrickou regulaci plevelů ve vinici

(25.1.2022) New Holland rozšiřuje nabídku elektrických strojů XPower o nový koncept XPN pro práci ve vinici. Stroj je integrovaný do nosiče New Holland Braud 9000N, který se poprvé představil veřejnosti na veletrhu SITEVI 2021.

Nový sklízeč New Holland Braud 11.90 X Multi pro sklizeň ovoce v sadech s vysokou hustotou stromů

(3.1.2022) Sklízeče New Holland Braud jsou na vinicích už známé. Výrobce však nabízí i řešení pro sklizeň dalších druhů ovoce. Řešením je nový sklízeč New Holland Braud 11.90 X Multi pro sklizeň ovoce v sadech s vysokou hustotou stromů.

Case IH a New Holland začínají spolupracovat s výrobcem sklízecích adaptérů MacDon

(22.12.2021) Značky Case IH a New Holland uzavírají partnerství se společností MacDon Industries Ltd. Pro obě značky bude společnost vyrábět sklízecí adaptéry.

Traktory New Holland T5 nabídnou více výkonu a točivého momentu

(14.12.2021) Všestranné traktory New Holland T5 mají nyní vyšší výkon díky novému čtyřválcovému motoru s větším zdvihovým objemem. Motor vyhovuje emisní normě Stage V, používá systém Compact Hi-eSCR2. I tak si traktory zachovávají kompaktní rozměry.

← Zpět
  ...