TECNOMA - Ultimátní přesnost postřiku
Dnes je 24.10. – svátek slaví Nina

Články, aktuality a videa o technice New Holland

New Holland byl založen v roce 1895 v Pensylvánii, nyní je součástí koncernu CNH Industrial. Vyvíjí a vyrábí traktory, sklízecí mlátičky, lisy, sklízecí řezačky, samojízdné postřikovače, sklízecí nástroje, secí stroje, hobby traktory, užitková vozidla, nářadí a sklízeče hroznů. Výrobní závody má po celém světě.

Téma „New Holland“ – třídění:

Sklizeň hrachu s New Holland CR9.90 Relevation

(18.9.2021) Náš čtenář Jindřich Neduchal dne 11.8.2021 vyfotil na poli u obce Březinka (okr. Mladá Boleslav) při sklizni hrachu sklízecí mlátičku New Holland CR9.90 Relevation.

Smykem řízené nakladače New Holland se vyrábí 50 let. Jejich podoba vznikla úplnou náhodou

(6.9.2021) Smykem řízený nakladač se stal základním nástrojem a nezbytným pomocníkem pro každodenní práci na farmách či stavbách. Je také klíčovou součástí DNA značky New Holland a letos si připomínáme 50 let od výroby prvního smykem řízeného nakladače této značky.

NutriSense poskytne údaje o obsahu živin v plodinách během sklizně řezačkou nebo sklízecí mlátičkou New Holland

(27.8.2021) Systém NutriSense od New Holland je nyní integrován do portálu MyPLM Connect, který umožňuje zemědělcům vizualizovat údaje o obsahu živin v plodinách. Údaje shromažďují sklizňové stroje New Holland v aplikaci MyPLM Connect Farm.

Redaktor za volantem kombajnu: Sotva jsme začali a máme sklizeno 300 hektarů. Jaké jsou první dojmy?

(7.8.2021) Určitě už jste se na našich sociálních sítích dozvěděli o tom, že letos jeden z našich redaktorů bude součástí obsluhy sklízecí mlátičky New Holland CX 8.80 Elevation. V našich příbězích na Instagramu a Facebooku jste mohli vidět, jak sklizeň probíhá, a…

První traktor s displejem na volantu, nová vlajková loď New Holland T7 HD se představuje

(29.7.2021) New Holland v rámci virtuální prezentační akce představil pro evropský trh novou vlajkovou loď - traktor T7 Heavy Duty (HD). Největší změny se odehrály v kabině. Novinkou je mimo jiné také implementace nové technologie PLM Intelligence.

VIDEO: New Holland CX - historický reklamní spot

(20.6.2021) První sklízecí mlátičky New Holland CX spatřily světlo světa v roce 2001. Z počátku nového století pochází i toto reklamní video.

Traktory New Holland T5 a T6 Dynamic Command s motorem a převodovkou závodních vozů

(14.6.2021) Pepa Vrtal z pořadu Autosalon navštívil společnost Agrotec, aby mohl diváky v rámci virtuální show seznámit s přednostmi traktorů New Holland T5 a T6 Dynamic Command. Při tom se dozvěděl, že mají několik znaků shodných se závodními vozy!

Zemědělci v Jindřichově jdou cestou inovací v zemědělské prvovýrobě

(10.6.2021) Práce v zemědělství není jednoduchá, ale s technikou, která supluje práci mnoha lidských rukou, se zvládá mnohem snáz. A nejinak je tomu i u Ing. Lubomíra Holčáka, který se svou rodinou hospodaří v obci Jindřichov na úpatí Olomouckého kraje. Podnikání v…

Přípravy Agrotec Dynamic TV Show vrcholí. Spolu s traktory New Holland se představí hvězdy českého motorsportu

(26.5.2021) 1. června od 13. hodin proběhne on-line premiéra traktorů New Holland T5 a T6 Dynamic Command. Můžete se těšit na zajímavé postřehy odborníků ze zemědělství i příbuzných oborů. Klíčové funkce traktoru netradičně ohodnotí bouřlivák Jeremy KLAKSON.

← Zpět
  ...