Dnes je 8.7. – svátek slaví Nora

Příspěvky na téma „New Holland“

← Zpět
  ...

New Holland CR se bude vyrábět výhradně v Zedelgemu

(27.1.2020) Výrobní závod CNH v belgickém Zedelgemu bude jediným místem na světě, kde se budou vyrábět sklízecí mlátičky New Holland řady CR. Informovala o tom stránka www.focus-wtv.be.

Naváděcí systém do řádků vinné révy a redukce otáček na souvrati u sklízečů New Holland

(14.1.2020) SmartSteer™ a CustomSteer™ - dva systémy, které jsou nově od letošního roku k dispozici u samojízdných sklízečů hroznů Braud 9000 M&L. Během dlouhých pracovních dnů sníží námahu obsluhy a zvýší produktivitu a pohodlí.

Další krok ke strojům na alternativní paliva, CNH začne vyrábět baterie

(23.11.2019) "FPT Industrial, značka CHN Industrial, a technologická společnost Microvast se sídlem v Texasu, podepsaly Memorandum of Understanding, zaměřené na průmyslovou a obchodní spolupráci, která umožní FPT Industrial projektovat a vyrábět baterie in-house ve…

Koncern CNH Industrial koupil dodavatele pásových jednotek ATI

(6.11.2019) Koncern CNH Industrial oznámil, že převzal výrobce ATI Track Systems Inc. Společnost vyrábí pásové jednotky pro různé druhy strojů.

New Holland začne vyrábět traktor na plyn příští rok

(21.10.2019) Podle dostupných informací, New Holland příští rok plánuje uvést do provozu nový traktor na plyn. Traktor bude mít technický základ v modelu T6.180.

Ušetří kilometry šňůr, New Holland použije v lisech novou generaci uzlovače

(18.10.2019) Velké hranolové balíky, bez ohledu z jakého jsou materiálu, mají jedno společné – pro efektivnější manipulaci a skladování je třeba je pevně zabalit. New Holland vyvinul novou generaci patentovaného uzlovače.

New Holland u sklízecích mlátiček CX7 a CX8 zvýší produktivitu

(9.10.2019) New Holland nedávno představil modernizace pro sklízecích mlátiček modelové řady CX7 a CX8, které na přání dostanou speciální mláticí buben (zvyšuje výkonnost a snižuje spotřebu paliva), vylepšené ovládací prvky v kabině a optimalizovaný rozhoz…

Do vývoje traktoru na biometan se vložili další partneři, brzy se máme dočkat sériové podoby

(3.10.2019) Koncern CNH Industrial spoustu let pracuje na vývoji traktoru poháněném biometanem. Nyní se do vývoje díky nové spolupráci vloží další významní výrobci komponentů. Brzy bychom se měli dočkat sériové podoby traktoru na biometan.

New Holland CR Revelation dostal vyšší výkon. Vylepšila se i jeho účinnost a produktivita

(19.9.2019) Řada sklízecích mlátiček New Holland CR Revelation vstupuje do nové sklizňové sezóny s řadou vylepšení v oblasti výkonu motoru a kvality sklizně. Poprvé používá technologii ECOBlue™ HI-eSCR 2, která je v souladu s emisní normou Stage V.

← Zpět
  ...