Kramp - Náhradní díly na dosah ruky
Dnes je 21.9. – svátek slaví Matouš

Příspěvky na téma „New Holland“

← Zpět
  ...

New Holland CH – přichází nový mláticí systém?

(15.7.2020) Francouzské zastoupení firmy New Holland láká na technologii s názvem „Crossover Harvesting“. Bližší informace zatím nebyly zveřejněny. Nové sklízecí mlátičky by podle zveřejněné upoutávky mohly nést označení CH.

Do Uzbekistánu míří 360 zemědělských strojů. Koncern CNHi chce podpořit pěstování bavlny

(7.7.2020) Koncern CNH Industrial pošle do Uzbekistánu zemědělskou techniku značek Case IH, New Holland a stavební techniku CASE Construction Equipment. Koncern chce konkrétně pomoci s pěstováním bavlny, která je hlavní plodinou Uzbekistánu.

New Holland slaví 125 let historie. Zakladatel Zimmerman se měl znát s českým vynálezcem, znáte ho?

(22.6.2020) Hodnoty a vize zakladatelů firmy New Holland jsou dodnes srdcem této značky, která letos slaví 125 let. Zemědělcům se po celou dobu snaží poskytnou podporu, špičkovou techniku a technologie pro efektivní a udržitelné hospodaření.

Bobulky jako v bavlnce. Revoluční systém Noria u sklízečů vinné révy oslavil 40 let

(5.6.2020) U sklízečů hroznů New Holland Braud oddělené bobulky zachytává patentovaný, maximálně šetrný kapsový systém Noria. Ten byl představen před více než 40 lety, dodnes významně přispívá k vynikajícímu výkonu a produktivitě sklízečů New Holland Braud.

Virtuálně jsme prošli expozicí New Holland, zrušené Techagro tak nezabránilo představení novinek

(15.4.2020) Na brněnském výstavišti se měl během prvních dubnových dnů uskutečnit veletrh zemědělské techniky Techagro 2020. Z důvodu probíhající pandemie koronaviru se ale přesunul na nové datum v příštím roce. Aby příznivci značky New Holland nebyli ochuzeni o…

New Holland CR se bude vyrábět výhradně v Zedelgemu

(27.1.2020) Výrobní závod CNH v belgickém Zedelgemu bude jediným místem na světě, kde se budou vyrábět sklízecí mlátičky New Holland řady CR. Informovala o tom stránka www.focus-wtv.be.

Naváděcí systém do řádků vinné révy a redukce otáček na souvrati u sklízečů New Holland

(14.1.2020) SmartSteer™ a CustomSteer™ - dva systémy, které jsou nově od letošního roku k dispozici u samojízdných sklízečů hroznů Braud 9000 M&L. Během dlouhých pracovních dnů sníží námahu obsluhy a zvýší produktivitu a pohodlí.

Další krok ke strojům na alternativní paliva, CNH začne vyrábět baterie

(23.11.2019) "FPT Industrial, značka CHN Industrial, a technologická společnost Microvast se sídlem v Texasu, podepsaly Memorandum of Understanding, zaměřené na průmyslovou a obchodní spolupráci, která umožní FPT Industrial projektovat a vyrábět baterie in-house ve…

Koncern CNH Industrial koupil dodavatele pásových jednotek ATI

(6.11.2019) Koncern CNH Industrial oznámil, že převzal výrobce ATI Track Systems Inc. Společnost vyrábí pásové jednotky pro různé druhy strojů.

← Zpět
  ...