Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Články, aktuality a videa o technice New Holland

New Holland byl založen v roce 1895 v Pensylvánii, nyní je součástí koncernu CNH Industrial. Vyvíjí a vyrábí traktory, sklízecí mlátičky, lisy, sklízecí řezačky, samojízdné postřikovače, sklízecí nástroje, secí stroje, hobby traktory, užitková vozidla, nářadí a sklízeče hroznů. Výrobní závody má po celém světě.

Téma „New Holland“ – třídění:

Upoutávka na novou sklízecí mlátičku New Holland CR10

(10.6.2024) New Holland na sociální síti Facebook láká na letní představení nového modelu New Holland CR10.

New Holland slaví 60 let v Basildonu

(8.6.2024) V letošním roce uplyne 60 let nepřetržité výroby v továrně na traktory New Holland v Basildonu v hrabství Essex.

Nová verze kabiny traktorů New Holland T4F S pro provoz v sadařství

(31.5.2024) New Holland rozšiřuje nabídku u traktorů New Holland T4F S o novou verzi kabiny. Traktory díky tomu bude možné provozovat v sadech.

Sklízecí mlátička New Holland CR 9.90, seznamte se!

(2.5.2024) Sklízecí mlátička New Holland CR 9.90 má motor o výkonu 700 koní a obilní lištu s délkou víc než 10 metrů, ale může nést až 12,5metrovou.

Vzduchové měchy pro vylepšení komfortu jízdy u traktorů New Holland a Case IH

(19.4.2024) Během sezóny zemědělských prací řidič často sedí v kabině traktoru déle než 60 hodin týdně. Jezdí po silnici, hrbolatém poli nebo lesních cestách. U traktorů koncernu CNHi (Case IH a New Holland) je možné vylepšit komfort jízdy montáží vzduchových měchů.

Basildonský závod New Holland si připomíná šest desetiletí výroby speciální edicí traktoru

(11.4.2024) New Holland slaví 60 let od otevření své továrny na výrobu traktorů v anglickém Basildonu odhalením slavnostní edice traktoru a posílením role závodu jako centra excelence značky pro alternativní paliva.

New Holland ukázal zemědělského robota, který odstraňuje plevel

(9.4.2024) V únoru se značka New Holland zúčastnila ve francouzském Toulouse mezinárodní akce World FIRA, na které se setkávají světoví lídři v oblasti zemědělské robotiky.

New Holland T9 SmartTrax dostal nový pásový podvozek a další vylepšení

(7.3.2024) Pro nejnáročnější úkoly v terénu je rozhodující správná volba podvozku – kolový nebo pásový. New Holland nyní uvádí na trh nový traktor New Holland T9 SmartTrax s PLM Intelligence – modelový rok 2025.

Inovované nízkoprofilové traktory New Holland T4 LP

(1.3.2024) New Holland uvádí na trh inovované speciální traktory New Holland T4 LP (nízkoprofilové), které doplňují nedávno modernizované modely T4 F (sadařské), N (úzké) a V (vinařské).

← Zpět
  ...