Užitkové vozy Fiat
Dnes je 25.2. – svátek slaví Liliana

Články, aktuality a videa o technice New Holland

New Holland byl založen v roce 1895 v Pensylvánii, nyní je součástí koncernu CNH Industrial. Vyvíjí a vyrábí traktory, sklízecí mlátičky, lisy, sklízecí řezačky, samojízdné postřikovače, sklízecí nástroje, secí stroje, hobby traktory, užitková vozidla, nářadí a sklízeče hroznů. Výrobní závody má po celém světě.

Téma „New Holland“ – třídění:

V Nizozemsku začne prodej prvního hybridního traktoru. Kombinace vodíku a nafty sníží emise o 40 %.

(7.10.2020) V Nizozemsku začnou jezdit první vodíkové traktory. Společnost Jos Scholman ve spolupráci s výrobcem traktorů New Holland vyrobila traktor s hybridní technologií pohonu „Dual Fuel“, která slibuje snížení emisí CO2 o desítky procent.

Za pár dní bude představen hybridní traktor New Holland

(29.9.2020) Do Nizozemska zavítá první hybridní traktor New Holland T5.140. Bližší informace se prý dozvíme 2. října, avšak první upoutávku si můžeme, prohlédnou již nyní.

New Holland T6.180 si pana Konečného získal účinnou převodovkou DynamicCommand

(1.9.2020) New Holland jako jediný na trhu vyvinul traktor se šestiválcovým motorem o jmenovitém výkonu 135 koní, a to mimo jiné díky patentovanému systému pro úpravu spalin Hi-eSRC bez filtru pevných částic. Pan Martin Konečný si pořídil mechanicky koncipovanou…

New Holland s kombajnem CH7.70 Crossover Harvesting vstupuje do nového segmentu. Umístí se mezi řady CX a CR

(24.7.2020) New Holland oficiálně představil zcela novou sklízecí mlátičku CH7.70 s technologií Crossover Harvesting, která poskytne konzistentní průchodnost, vysoký výkon za všech podmínek a nízké provozní náklady. Výrobce při vývoji nové mlátičky čerpal z dlouhého…

Axiální versus tangenciální koncepce, praktické srovnání kombajnů Case IH a New Holland

(22.7.2020) Pro účely praktického porovnání mláticího a separačního ústrojí byly vybrány dvě sklízecí mlátičky Case IH 8010 Axial Flow a New Holland CX8090. Cílem pozorování bylo získat potřebná data k objektivnímu srovnání mláticích a separačních ústrojí a jejich…

Nový New Holland CH7.70 se pomalu odhaluje

(20.7.2020) O tom, že francouzské zastoupení firmy New Holland láká na technologii s názvem „Crossover Harvesting“, jsme informovali minulý týden. Stránka tractorum.it nedávno zveřejnila další neoficiální informace.

New Holland CH – přichází nový mláticí systém?

(15.7.2020) Francouzské zastoupení firmy New Holland láká na technologii s názvem „Crossover Harvesting“. Bližší informace zatím nebyly zveřejněny. Nové sklízecí mlátičky by podle zveřejněné upoutávky mohly nést označení CH.

Do Uzbekistánu míří 360 zemědělských strojů. Koncern CNHi chce podpořit pěstování bavlny

(7.7.2020) Koncern CNH Industrial pošle do Uzbekistánu zemědělskou techniku značek Case IH, New Holland a stavební techniku CASE Construction Equipment. Koncern chce konkrétně pomoci s pěstováním bavlny, která je hlavní plodinou Uzbekistánu.

New Holland slaví 125 let historie. Zakladatel Zimmerman se měl znát s českým vynálezcem, znáte ho?

(22.6.2020) Hodnoty a vize zakladatelů firmy New Holland jsou dodnes srdcem této značky, která letos slaví 125 let. Zemědělcům se po celou dobu snaží poskytnou podporu, špičkovou techniku a technologie pro efektivní a udržitelné hospodaření.

← Zpět
  ...