DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 22.2. – svátek slaví Petr

Reportáže aneb za technikou do terénu

Živé představení strojů. Přinášíme reportáže o zemědělské technice z domova i ze zahraničí.
Téma „Reportáže“ – třídění:

V ZD Krásná Hora se předvedl samojízdný krmný vůz KUHN SPW INTENSE 22.2 CL

(2.2.2024) Ve středu 24. 1. 2024 uspořádala společnost KUHN CENTER CZ odborný seminář pro širokou veřejnost a praktickou ukázku krmného vozu KUHN SPW INTENSE 22.2 CL.

Precizní založení porostů ozimé řepky se stroji Kverneland – pásové zpracování půdy a aplikace průmyslového hnojiva

(29.1.2024) Společnost Kverneland Group Czech ve spolupráci s Centrem precizního zemědělství České zemědělské univerzity v Praze a společností SAS Agro s.r.o. založila pokusy s řepkou ozimou z důvodu ověření kvality, snižování vstupních nákladů a snižování dávek…

Precizně s Kvernelandem: Nový projekt Precizní založení porostu řepky ozimé se stroji Kverneland

(26.1.2024) Společnost Kverneland Group Czech s.r.o. by Vám ráda představila nový projekt Precizní založení porostu řepky ozimé se stroji Kverneland, který vznikl ve spolupráci s Centrem precizního zemědělství ČZU v Praze a společností SAS AGRO.

Jak se vyrábí manipulační technika Combilift?

(22.1.2024) Během oslav 25. výročí od založení firmy Combilift se členové redakce Agroportal24h.cz seznámili s výrobou manipulační techniky v irském Monaghanu.

Novinky v manipulační technice Combilift

(19.1.2024) V rámci Tiskových dní firmy Combilift v Irsku byly novinářům prakticky prezentovány novinky v oblasti manipulační techniky. Společnost oznámila vstup do odvětví manipulace s komponenty větrných elektráren. Představila také první autonomní zakladač s…

Kam směřuje vývoj postřikovačů Horsch Leeb?

(17.1.2024) Na Tiskových dnech v Landau ve firmě Horsch před novináře vystoupil Theodor Leeb a seznámil nás s tím, kam směřuje vývoj postřikovačů Horsch Leeb.

Nový pásový shrnovač Anderson MergePro915 poprvé v Česku. Čím zaujme?

(16.1.2024) Na akci s názvem Čertovský den v MANATECHu si odbyl českou premiéru nový pásový shrnovač Anderson MergePro915, který byl poprvé představen na letošním veletrhu Agritechnica v Hannoveru.

RenoFarmy: Důvodů pro pořízení kombajnu Case IH 8250 Axial-Flow bylo hodně

(15.1.2024) Na jedné z farem skupiny RenoFarmy, a.s. sklízí téměř veškeré plodiny axiální kombajn Case IH Axial-Flow® 8250, který je jedním z řady kombajnů Axial-Flow®, které zde historicky využívají. O zkušenostech z provozu s námi hovořil manažer mechanizace…

Den otevřených dveří UNIMARCO se těšil velkému zájmu. Prezentovaly se novinky v sortimentu

(15.1.2024) Od 6. do 8. prosince 2023 se uskutečnily Dny otevřených dveří společnosti UNIMARCO a.s. v Želechovicích nad Dřevnicí. Společnost nabízí svým českým a slovenským zákazníkům prodej a servis zemědělské, komunální a nápojové techniky.

← Zpět
  ...