Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 10.12. – svátek slaví Julie

Články, aktuality a videa o rozmetadlech

Rozmetadlo je zemědělský stroj. Jsou dělena na tři typy dle použití (rozmetadlo hnoje, rozmetadlo kejdy a rozmetadlo průmyslových hnojiv). Dále je lze dělit ještě rozdělit na tažená (mají vlastní nápravu a jsou tažena za traktorem), nesená (jsou „zavěšena“ na hydraulických ramenech traktoru) a pneumatická (vozidlo s vlastním pohonem). Jako rozmetadla jsou označovány také přístroje na rozmetání soli na chodnících.

Téma „Rozmetadla hnojiv“ – třídění:

První autonomní rozmetadlo Case IH Trident v zemědělství

(2.9.2022) Case IH a Raven Industries představují první autonomní rozmetadlo Case IH Trident 5550 s technologií Raven Autonomy v zemědělství.

Prohlédli jsme si nové rozmetadlo statkových hnojiv Pichon MK. Má bytelnou konstrukci a bohatou výbavu

(17.8.2022) Francouzská společnost Pichon inovovala rozmetadla statkových hnojiv Muck Master, která byla na trh poprvé uvedena v roce 2011.

Používání dvou rozmetadel Kverneland současně: Vyšší přesnost dávkování živin při aplikaci dvou druhů hnojiv v rámci jednoho přejezdu

(17.8.2022) Rozmetadla Kverneland GEOSPREAD se na trhu prosadila díky svému snadnému nastavení. Kverneland nyní umožňuje použít dvě rozmetadla současně. Traktor se vzadu neseným rozmetadlem spolu s vpředu neseným rozmetadlem tak dosáhne vyšší přesnosti dávkování…

Bez kompostu se ZERA Ratíškovice neobejde

(13.6.2022) ZERA, a.s. Ratíškovice hospodaří na 6,5 tisících hektarech půdy. Zabývá se jak rostlinnou, tak i živočišnou výrobou, v čemž jí pomáhá rozsáhlý strojový park. Mezi technikou nechybí ani rozmetadla a cisterny od firmy PICHON, které jsou z pohledu místního…

Rozmetadlo hnoje Joskin Tornado prošlo zásadní modernizací

(7.6.2022) Po několika měsících vývoje se dočkalo rozmetadlo Joskin Tornado3 zásadní modernizace.

Rozmetadla minerálních hnojiv DCM – novinka na českém trhu

(11.5.2022) Příchod rozmetadel značky DCM na český trh přináší mnoho komfortních prvků pro obsluhu a nastavení stroje. Tato rozmetadla také nabízí univerzálnost a snadné přizpůsobení lopatek aktuálním podmínkám. Rovnoměrná distribuce hnojiv je u rozmetadel dosažena…

Kvalitní a efektivní rozmetání hnoje s rozmetadly Strautmann

(4.5.2022) Agrospol Útěchovice spol. s r.o. je uživatelem dvou rozmetadel hnoje Strautmann VS 1804 a Strautmann BE 1401. V provozu jsou již deset let. Jaké jsou s nimi zkušenosti?

Jaké zvolit rozmetadlo průmyslových hnojiv, abyste hnojením prospěli půdě i rostlinám?

(10.3.2022) Hlavním úkolem rozmetadel tuhých průmyslových hnojiv je rovnoměrně rozprostřít hnojivo po povrchu pole při jeho plošné aplikaci, nebo v případě přihnojování k rostlinám.

Nahlédli jsme do výroby rozmetadel hnojiv Rauch a prohlédli si nejdelší evropskou testovací halu

(22.2.2022) Každý rok opustí brány výrobního závodu Rauch tisíce kusů rozmetadel všech druhů. Testovány jsou v nejmodernější a nejdelší hale v Evropě. Jak výroba a testování probíhá?

← Zpět
  ...