Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 18.7. – svátek slaví Drahomíra

Články, aktuality a videa o technice pro živočišnou výrobu

Stroje a zařízení pro živočišnou výrobu - zařízení pro napájení zvířat, zařízení pro přirozené větrání objektů živočišné výroby, zařízení pro nuceného větrání objektů živočišné výroby, technické řešení klimatizačních zařízení, pračky, krouhačky okopanin, šrotovníky, dávkovače jadrných krmiv, míchačky jadrných krmiv a granulačních lisů, řezání stébelnatých materiálů, automatizování činnosti dojících zařízení a robotizace dojení, krmicí roboti, míchací krmné vozy, odklízení výkalů, dojicí roboti, zařízení pro podestýlání, odkliz chlévské mrvy a hluboké podestýlky ve stlaných provozech pro skot, stacionárních zařízení na zakládání tekutých a suchých krmiv pro prasata, senážní věže, silážní žlaby, vybírače, identifikace zvířat a programy pro management stáda, zařízení pro krmení a napájení drůbeže, stáje a jiné stavby, rozdružovače apod.

Téma „Technika a zařízení pro živočišnou výrobu“ – třídění:

Siloking Feeding Management Software má nový vzhled a více funkcí

(14.6.2024) Jako specialista na krmnou techniku se Siloking vyzná v krmných procesech a chce chovatelům pomoci, aby práce s krmnými vozy Siloking byla co nejpohodlnější, nejjednodušší a nejefektivnější.

Vykusovače siláže BvL slaví 50 let na trhu

(6.6.2024) V roce 1973 uplynulo 50 let od chvíle, kdy německý výrobce BvL vyrobil první vykusovač siláže.

Hustler Unrolla nastele i nakrmí

(29.5.2024) Ruční nastýlání a krmení hospodářských zvířat může být časově náročný a namáhavý úkol, proto může mechanizace tohoto úkolu pomoci zvýšit efektivitu. Jedním strojem Hustler LX104 lze nastýlat nebo krmit zvířata. Stroj prodává společnost MANATECH CZ.

Nová převodovka Siloking Vario pro krmné vozy nabízí řadu výhod

(26.4.2024) Aby bylo možné i nadále šetřit čas při každodenních krmných operacích a současně snižovat náklady na krmiva, roste poptávka po velkoobjemových dvou a tří šnekových krmných vozech. Tomuto trendu dokonale odpovídá nová plynulá převodovka Siloking Vario.

Nová verze elektrického krmného vozu Siloking eTruck 2012

(17.4.2024) Siloking na veletrhu Agritechnica 2023 představil novou verzi elektrického krmného vozu Siloking eTruck 2012 s objemem zásobníku 12 až 20 m3. Samojízdný Siloking TruckLine zaujme novou koncepcí individuálního pohonu míchacích šneků a kol a také vysoce…

BV-Technika začala spolupracovat s českým výrobcem elektrických ohradníků fencee

(4.3.2024) Společnost BV-Technika a.s. oznámila, že začala spolupracovat se společností VNT electronics zabývající se vývojem a výrobou produktů pod obchodní značkou fencee. Od dnešního dne je možné prostřednictvím obchodní sítě BV-Techniky prohlížet a objednávat…

V ZD Krásná Hora se předvedl samojízdný krmný vůz KUHN SPW INTENSE 22.2 CL

(2.2.2024) Ve středu 24. 1. 2024 uspořádala společnost KUHN CENTER CZ odborný seminář pro širokou veřejnost a praktickou ukázku krmného vozu KUHN SPW INTENSE 22.2 CL.

John Deere a DeLaval navazují strategické partnerství pro udržitelnou produkci mléka

(27.1.2024) Společnosti John Deere a DeLaval spojují své síly a zakládají Centrum pro udržitelnost mléka (Milk Sustainability Center – MSC). Tento digitální ekosystém podporuje mléčné farmy při realizaci efektivnější a udržitelnější výroby. Systém je otevřený dalším…

Pozvánka na odborný seminář a praktickou ukázku krmného vozu KUHN SPW INTENSE 22.2 CL

(12.1.2024) Srdečně Vás zveme na odborný seminář s přednášejícím doc. Ing. Stanislavem Hejdukem, Ph.D. (Mendelova univerzita v Brně) na téma: Víceleté pícniny a travní porosty, tradiční základ výživy dojnic“ a praktickou ukázku samochodného krmného vozu.

← Zpět
  ...