AGROMEX - Prodej a servis zemědělských strojů a zahradní techniky.
Dnes je 15.4. – svátek slaví Anastázie

Články, aktuality a videa o veletrhu Agritechnica 2022

„Green Efficiency - inspired by solutions“ je hlavním tématem mezinárodního zemědělského veletrhu Agritechnica 2022, který se bude nově konat ve dnech 27. února až 5. března 2022 na výstavišti v německém Hannoveru. Veletrh Agritechnica bude doprovázen také akcí „Agritechnica digital“, novou online platformou, která nabídne jak digitální obsah, tak nové obchodní příležitosti, které doplní veletrh. Organizátorem veletrhu Agritechnica je DLG (Německá zemědělská společnost). Přinášíme vám největší přehled o představených novinkách na tomto prestižním veletrhu.

Téma „Agritechnica 2022“ – třídění:

Asistenční systém Claas CEMOS nově pro polopásové traktory Axion 960 Terra Trac

(24.3.2021) Claas zavedl v roce 2020 u traktorů modelové řady Arion a Axion asistenční systém CEMOS. Z jeho výhod mohou nově čerpat i polopásové traktory řady Axion 900 Terra Trac. Systém byl navíc rozšířen o novou funkci.

Druhá generace oblíbeného traktoru českých zemědělců Kubota M5 dostala vylepšený motor

(21.3.2021) Japonský výrobce zemědělské a stavební techniky Kubota uvádí na trh v pořadí již druhou generaci svého nejprodávanějšího traktoru. Nová modelová řada M5002 se skládá ze standardních traktorů s výkonem od 94 do 115 koní.

Claas vylepšuje platformu digitálního připojení pro zákazníky a spouští aplikaci pro mobilní zařízení

(15.3.2021) Claas rozšiřuje svoji digitální platformu pro zákazníky o nové funkce a spouští aplikaci Claas connect, která je k dispozici pro mobilní zařízení iOS a Android od poloviny února. Intuitivní správa strojů Claas a používání Services and Shop se tím pomocí…

Kloubové kolové nakladače JCB pro zemědělství dostaly výkonnější motor

(13.3.2021) Zemědělské kolové nakladače JCB střední třídy dostaly inovace v podobě nové verze motoru vyhovující emisní normě Stage V. Výhodou motoru je také nejen vyšší výkon, točivý moment, ale i kultivovanější projev.

Same Deutz-Fahr se nezúčastní veletrhů Agritechnica a EIMA

(12.3.2021) Události uplynulého roku měly zásadní dopad na pracovní a společenský život každého z nás. Ochrana zdraví všech má nyní, více než kdy jindy, zásadní význam. To je hlavní důvod, proč SDF (Same, Deutz Fahr, Lamborghini a Hürlimann) prohlašuje, že se v roce…

V inovované řadě traktorů Claas Arion 400 se vyskytuje nový top model

(11.3.2021) Populární modelová řada všestranných traktorů Arion 400 byla inovována. Obohatil ji nový nejvýkonnější model Arion 470 s možností navýšení výkonu. Nové traktory poskytnou vyšší hydraulický výkon, větší je nosnost i celková hmotnost.

Nové pracovní záběry pro tažené i samojízdné postřikovače Fendt Rogator

(10.3.2021) Od roku 2017 Fendt nabízí kompletní řadu postřikovačů složenou z taženého postřikovače Rogator 300 a samojízdného modelu Rogator 600. Pro obě řady postřikovačů vyráběných v Evropě nyní Fendt nabízí nové pracovní záběry postřikovacích ramen.

Více výkonu a točivého momentu: největší aplikátor Vredo VT7138-3 po modernizaci

(5.3.2021) Pro letošní sezónu aplikací statkových hnojiv představila nizozemská firma Vredo nový třínápravový samojízdný aplikátor VT7138-3. Stroj je osazen novým motorem Scania V8 s vyšším výkonem a točivým momentem. Omlazení odpovídá i vnější design stroje –…

New Holland vylepšil kolové nakladače řady D o nejmodernější funkce

(2.3.2021) New Holland vylepšil svou oblíbenou řadu kolových nakladačů řady D. Nakladače se nyní mohou pyšnit inovacemi zaměřenými na zlepšení dovedností obsluhy a snížení celkových nákladů na vlastnictví. V neposlední řadě by měly být nakladače ještě více…

← Zpět