Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 10.12. – svátek slaví Julie

Články, aktuality a videa o veletrhu Agritechnica 2023

Téma „Agritechnica 2023“ – třídění:

Secí stroj Väderstad Proceed představuje velký skok oproti současným technologiím setí

(12.12.2021) Väderstad Proceed dokáže snížit výsevek pšenice na polovinu při zachování výnosu ve srovnání s moderními secími stroji. Důležité je, že porosty jsou silnější a velmi vyrovnané ve všech růstových fázích hospodářského roku.

Traktorové čelní nakladače STOLL ProfiLine a Solid přichází v nové podobě

(10.12.2021) Firma Stoll Maschinenfabrik představuje novou generaci čelních nakladačů řady ProfiLine a Solid. Obě řady jsou vyvíjené v Německu.

Moderní dávkovací zařízení konzervantu pro lisy Krone BiG Pack nové generace

(9.12.2021) Pro Krone BiG Packy nové výrobní řady (generace 5) je nyní u všech strojů Krone BiG Pack v nabídce Krone plně integrované dávkovací zařízení silážovacího přípravku, nebo konzervantu. Dávkovací zařízení od Krone umožňuje řízení dávky v závislosti na…

Jako z jiné planety, NeXaT má způsobit revoluci v zemědělské technice

(9.12.2021) Mezi konvenční zemědělskou technikou nosič nářadí NeXaT působí jako zjevení. Má zvládnout téměř všechny polní práce díky rychlovýměnnému modulárnímu systému. Kvůli němu byla vyvinuta nová závěsná technika.

Kombinovaný pneumatický secí stroj Kuhn Venta 320. Nové, jednoduché a výkonné řešení pro výsev různých plodin

(8.12.2021) V nabídce pneumatických secích strojů Kuhn se nachází nový model Kuhn Venta 320 s jednokotoučovými výsevními jednotkami a pracovním záběrem 3 m. Nové, jednoduché a výkonné řešení pro výsev různých plodin.

Traktory Case IH Farmall C od roku 2022 s novým čtyřválcovým motorem s vyšším výkonem a lepší účinností

(8.12.2021) Modelová řada traktorů Case IH Farmall C, která zahrnuje traktory o výkonu od 90 do 117 koní, získává pro rok 2022 nový motor, který splňuje požadavky emisní normy Stage V.

Agritechnica Innovation Awards 2022: Která technika pro farmáře dostala ocenění? Medaile míří i do Ruska

(7.12.2021) Německá zemědělská společnost (DLG), pořadatel veletrhu Agritechnica, dnes vyhlásila vítěze soutěže Agritechnica Innovation Awards - systém udělování cen za inovace v mezinárodním odvětví zemědělských strojů. Přihlášeno bylo 164 strojů a zařízení. Zlatý…

Teleskopické manipulátory CLAAS Scorpion s novým pohonem a novými prvky výbavy

(7.12.2021) Teleskopické manipulátory CLAAS Scorpion nižší a střední výkonnostní třídy budou využívat pohon VARIPOWER 2 převzatý ze samojízdných sklízecích řezaček CLAAS Jaguar.

Nový vzadu nesený žací stroj Kuhn FC 3515 D s prstovým kondicionérem

(3.12.2021) Kuhn doplňuje svou řadu žacích strojů s prstovým kondicionérem o nový vzadu nesený model s vertikálním skládáním do přepravní polohy a pracovním záběrem 3,50 m.

← Zpět
  ...