Zemědělské stroje - SPECIAL TURBO
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

Články, aktuality a videa o traktorech a další technice Fendt

Německý výrobce Fendt vyrábí traktory, sklízecí mlátičky (kombajny) nebo třeba lisy na balíky. Dle průzkumu nezávislé a odborné Německé zemědělské společnosti (DLG) patří Fendt opakovaně k nejsilnějším značkám u našich západních sousedů.

Téma „Fendt“ – třídění:

Největší Ideal dostal řadu vylepšení, práce se sklízecími mlátičkami Fendt bude efektivnější

(27.7.2021) Fendt představil novinky v oblasti sklízecích mlátiček řady Ideal, E, L a C. Novinky se týkají převážně naváděcího a telematického systému a obutí strojů. Nejvýkonnější model Ideal dostane i inovovaný čisticí systém, který lépe rozliší těžší a lehčí zrna…

Modernizované traktory Fendt 500, 900 a 1000 Vario jsou tu. Chtějí zaujmout výbavou do specifických podmínek

(21.7.2021) Zcela nové ovládání FendtONE nyní obdrží modelové řady traktorů Fendt 500, 900 a 1000 Vario. Traktory přichází i s dalšími novinkami vhodnými pro nasazení ve specifických podmínkách.

Rogator přichází v nové podobě. Projede dvoumetrovými rostlinami, aniž by došlo k poškození

(14.7.2021) Rogator byl vyvinut, vyráběn a používán v USA více než 20 let. Nyní přichází v nové generaci a na vybraných trzích bude k dispozici pod označením Fendt Rogator 900. Samojízdný stroj může nést nástavbu na aplikaci umělých hnojiv nebo nádrž na kapalná…

Vybrané modely traktorů Fendt budou osazeny novými motory Deutz

(13.7.2021) Společnosti Agco a Deutz se dnes dohodly na novém dlouhodobém strategickém partnerství v oblasti dodávek motorů pro traktory Fendt.

Traktory pro práci a karavany pro volný čas. Fendt byl špičkou ve výrobě obytných vozidel a automobilů

(7.6.2021) Fendt vedle traktorů vyráběl i karavany pro volný čas. V současnosti jejich výroba probíhá stále pod stejnou značkou, ale na výrobní lince společnosti Hobby-Wohnwagenwerke.

Fendt Agrobil jako slepá vývojová větev? Švýcarský nůž mezi zemědělskou technikou

(10.5.2021) S vozidlem zvaným Agrobil bylo možné dosahovat vysokých výkonů při sklizni pícnin, slámy, aplikaci tekutých i pevných statkových či umělých hnojiv. Díky vysoké pojezdové rychlosti 60 km/h a vysoké přepravní kapacitě se díky vozidlu přepravní časy výrazně…

Očekávaná novinka v ČR. Fendt 200 Vario převzal komfortní funkce z větších modelů

(1.5.2021) Nová generace traktorů Fendt 200 Vario přichází s koncepcí ovládání FendtONE převzatou z traktorů vyšších modelových řad. S počátkem platnosti emisní normy Stage V a s uplatněním větší kabiny narostly traktory do nových rozměrů. Stále si však zachovávají…

Americká ASABE udělila šesti produktům Fendt prestižní ocenění "AE50 Award"

(27.3.2021) Americká společnost zemědělských a biologických inženýrů (ASABE) udělila pro rok 2021 šesti produktům Fendt prestižní ocenění „AE50 Award“.

Nové pracovní záběry pro tažené i samojízdné postřikovače Fendt Rogator

(10.3.2021) Od roku 2017 Fendt nabízí kompletní řadu postřikovačů složenou z taženého postřikovače Rogator 300 a samojízdného modelu Rogator 600. Pro obě řady postřikovačů vyráběných v Evropě nyní Fendt nabízí nové pracovní záběry postřikovacích ramen.

← Zpět
  ...