xarvio FIELD MANAGER. Jednoduše chytřejší rostlinná produkce
Dnes je 22.6. – svátek slaví Pavla

Články, aktuality a videa o traktorech a další technice Fendt

Německý výrobce Fendt vyrábí traktory, sklízecí mlátičky (kombajny) nebo třeba lisy na balíky. Dle průzkumu nezávislé a odborné Německé zemědělské společnosti (DLG) patří Fendt opakovaně k nejsilnějším značkám u našich západních sousedů.

Téma „Fendt“ – třídění:

Nové pracovní záběry pro tažené i samojízdné postřikovače Fendt Rogator

(10.3.2021) Od roku 2017 Fendt nabízí kompletní řadu postřikovačů složenou z taženého postřikovače Rogator 300 a samojízdného modelu Rogator 600. Pro obě řady postřikovačů vyráběných v Evropě nyní Fendt nabízí nové pracovní záběry postřikovacích ramen.

Fendt rozšířil tržní podíly v Evropě a na Středním východě

(27.2.2021) V roce 2020 bylo na evropském trhu zaregistrováno méně nových traktorů než v předchozím roce. Fendt ale v důležitých regionech dokázal rozšířit své podíly na trhu.

Fendt představil novou generaci robotů Xaver určených pro setí plodin

(17.2.2021) Fendt vyvíjí novou generaci polních robotů jako součást strategického výzkumného projektu. Nová řada secích robotů Xaver se liší od posledních dvou studií více než pouhým vzhledem. Zcela nová je koncepce celého fungování polních robotů pracujících v roji.

FendtONE nabízí snadný způsob komunikace mezi traktorem, zemědělcem a farmou

(5.1.2021) FendtONE je novým systémem, který sdružuje funkce plánování a správy dat v zemědělském odvětví. Poprvé Fendt díky tomuto systému spojuje každodenní práci na poli s plánovacími a administrativními úkoly obvykle prováděnými v kanceláři. FendtONE slibuje…

Fendt bude ke svým kombajnům nabízet sklízecí adaptéry Geringhoff

(11.12.2020) Vzhledem k nárůstu poptávky po speciálních sklízecích adaptérech během posledních let, Fendt nyní rozšiřuje svůj sortiment o adaptéry firmy Geringhoff.

Fendt pokračuje ve vývoji elektrického traktoru. Zemědělci nabíjecí stanice na farmě zatím nechtějí

(9.12.2020) Fendt už tři roky vyvíjí praktický bateriově poháněný traktor. Současný stav vývoje kompaktního traktoru Fendt e100 Vario je povzbudivý a slibuje mnohé. Nyní traktor prošel praktickými zkouškami, které splňují řadu různých požadavků a úkolů, od…

Fendt představuje novou sklízecí mlátičku pro extrémně kopcovité oblasti. Dokáže se naklánět vertikálně i horizontálně

(23.11.2020) Fendt na trh uvádí novou sklízecí mlátičku Fendt 5275 C SL. Tato pětivytřásadlová sklízecí mlátička byla vyvinuta hlavně pro extrémně kopcovité oblasti a doplňuje stávající produktovou řadu modelů PL a PLI ze série C. Telemetrický systém Fendt Connect je…

První speciální traktor s integrovaným terminálem, Fendt 200 Vario dostal novou kabinu a navyšování výkonu

(27.10.2020) Speciální traktory Fendt s plynulou převodovkou Vario inspirovaly posledních deset let stále více uživatelů po celém světě. Uplatnění nachází v provozu ve vinicích, sadech či chmelnicích. Nejnovější generace traktoru Fendt 200 VFP Vario přichází s…

I přes pandemii covid-19 Fendt uzavře rok 2020 s velmi slušnými výsledky

(25.10.2020) Celkově korporace AGCO za posledních 16 let investovala přibližně jednu miliardu amerických dolarů do německých poboček AGCO a vývoje traktorů Fendt.

← Zpět
  ...