Dnes je 1.6. – svátek slaví Laura

Články na téma „Fendt“

← Zpět
 

Fendt se opět stal nejsilnější značkou v Německu

(3.3.2020) Každoročně se do telefonního průzkumu DLG-Image Barometer nezávislé a odborné Německé zemědělské společnosti (DLG) účastní 700 německých zemědělců, aby zhodnotili sílu různých zemědělských značek. Respondenti mohou výrobci udělit až 25 bodů ve 4 různých…

Nově pojaté ovládání dostanou všechny traktory Fendt řady 300 Vario a 700 Vario

(25.2.2020) Vzhledem ke stále narůstajícímu počtu aplikací pro tzv. precizní zemědělství nebo pro správu dat, Fendt nově v traktorech 300 Vario a 700 Vario nabídne hned několik ovládacích terminálů a zcela nově rozvržené ovládání. Přinášíme fotografie, jak budou…

Fendt u elektrického traktoru vyměnil zásuvku a baterii vybavil termálním managementem

(9.12.2019) I když se elektrický traktor Fendt e100 Vario ještě nevyrábí sériově, výrobce představil již druhou generaci. Ta přichází s řadou vylepšení v oblasti nabíjení a snášení nízkých a vysokých teplot.

Fendt 942 Vario v testu spotřeby paliva dosáhl hodnocení, které předčilo i jeho předchůdce

(3.12.2019) Fendt 942 Vario z nové modelové řady 900 Vario spotřebuje o 5 g/kWh méně nafty než jeho předchůdce - Fendt 939 Vario. To přináší nižší náklady na naftu a menší produkci emisí CO2.

Fendt poprvé odhalil teleskopický manipulátor, má funkce jako žádný jiný a ještě přepisuje standardy v zemědělství

(26.11.2019) Fendt uvedl na trh svůj vůbec první teleskopický manipulátor, který popisuje jako „kolový nakladač mezi teleskopickými manipulátory“. První teleskopický manipulátor Cargo T955 se veřejnosti představil na zemědělském veletrhu Agritechnica v Německu.

Novinky v pícninářské technice Fendt. Nová řada obracečů, nový top model a žací stroj

(24.9.2019) Fendt představil nový model obraceče píce – Lotus, který je určen pro střední až velké farmy. K oblíbené řadě obracečů Twister se připojuje špičkový model Fendt Twister 11010 DN. V oblasti žacích strojů přichází nový čelní model Slicer.

Fendt spouští novou funkci ke shromažďování dat a evidenci balíků

(2.9.2019) Společnost Fendt nabízí kompletní sortiment lisů na hranaté a kulaté balíky, nechybí ani kombinace s ovíjecím mechanismem. Do nové sezóny přichází nový systém evidence balíků Intelligent Hay.

Speciál do vinic na mechanickou likvidaci plevelů jezdí zcela automaticky a velmi přesně

(14.8.2019) Stále více uživatelů se vrací k mechanické likvidaci plevele ve vinicích. Nejúčinnější sestavou je traktor s možností připojení nástroje mezi nápravy a do zadního závěsu. Takový provoz soupravy však vyžaduje maximální přesnost a koncentraci obsluhy,…

Nová vlajková loď mezi postřikovači Rogator a ještě preciznější aplikace hnojiv

(13.8.2019) Tým Fendt Crop Protection Solutions po dvou letech uvádí na trh novinky v oblasti techniky na ochranu rostlin. Hlavními novinkami jsou – automatické řízení trysek Fendt OptiNozzle a nový systém vedení výšky ramene AGCO. Řada samojízdných postřikovačů…

Top model mezi senážními vozy, menší modely pro většinu farem a významná inovace

(7.8.2019) Řadu senážních vozů Tigo MR Profi, MR a MS nyní nově doplňují menší modely Tigo S a ST. Fendt také představuje nový top model řady MR Profi - Tigo 100 MR Profi. Inovuje též řadu Tigo XR, která má nyní funkci TIM control.

Traktory Fendt řady 1000 Vario dostaly facelift a pásové verze nové ovládání

(2.8.2019) Po pěti letech je už vhodná doba pro modernizaci. Německý výrobce traktorů a sklizňových strojů Fendt se rozhodl pro facelift u nejvýkonnější modelové řady traktorů standardní koncepce – 1000 Vario a pásových traktorů řady 900 Vario MT.

Nová generace řezačky Fendt Katana 65 pro ještě větší výkonnost

(9.7.2019) Ke konci letošního roku přijde na trh nová generace řezačky Fendt Katana 650, která nabídne systém pohonu všech kol BalancedGrip, nové brusné zařízení a kukuřičný adaptér ve verzi StalkBuster.

Top model řady Fendt 300 Vario přichází s inovativním systémem dynamického navyšování výkonu

(7.7.2019) Nový přírůstek do řady Fendt 300 Vario, top model Fendt 314 Vario, má ještě větší výkon díky inovativnímu konceptu DynamicPerformance (DP). Traktory řady 300 Vario dostaly do vínku také nový koncept ovládání FendtONE.

← Zpět