Zemědělské stroje - SPECIAL TURBO
Dnes je 27.9. – svátek slaví Jonáš

Články, aktuality a videa o technice Fliegl

Název Fliegl je již celá desetiletí synonymem kvality a promyšlených praktických řešení v zemědělství. To jsou výhody, které ze společnosti Fliegl udělaly č. 1 v Evropě třeba v oblasti přívěsů pro zemědělství. Sklápěče, originální vozy s výtlačným čelem, kejdovací technika nebo logistika během žní: Fliegl vždy nabídne optimální koncepci přepravy.

Téma „Fliegl“ – třídění:

Rozmetadla Fliegl: K výtlačnému čelu přibyly řetězy

(23.7.2020) Německá společnost Fliegl představila výsledek akvizice firmy Brochard – zbrusu nové řetězové rozmetadlo. Výrobce tak rozšiřuje svůj výrobní program v této oblasti a pokrývá tak veškeré požadavky svých zákazníků.

Nový Fliegl ASW Taurus je řešením pro velkoobjemovou přepravu siláže

(11.2.2020) Velký ložný objem je výhodný při přepravě siláže obzvláště tehdy, kdy vzdálenost mezi polem a vykládkou je dlouhá. Pro zajištění výkonnosti sklizně je potřeba optimalizovat odvoz siláže tak, aby se řezačka nezastavila. Řešení nabízí firma Fliegl v podobě…

Maximální ochrana půdy jednonápravovou aplikační cisternou s krabím chodem

(28.1.2020) Problém utužení půdy lze do určité míry řešit speciální technikou. Firma Fliegl přichází s inovativním řešením řízení nápravy u nové cisterny Twist. Kromě snížení utužení půdy napomáhá i k lepší manévrovatelnosti a k lepšímu jízdnímu komfortu.

Šířka překládacího vozu Fliegl ULW 40 Vario se nastavuje podle toho, zda jede po poli nebo silnici

(23.1.2020) Fliegl představil svůj nejnovější víceúčelový překládací vůz s pásovým podvozkem. Nejenže má zvýšit výkonnost během sklizně, ale také chránit půdu před poškozením. S výbavou na přání je možné překládací vůz použít i při plnění secích strojů. Tím vším se…

Prvním výsledkem akvizice firmy Brochard je zbrusu nové rozmetadlo Fliegl

(18.11.2019) Fliegl na mezinárodním zemědělském veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru poprvé představil výsledek akvizice firmy Brochard - zbrusu nové rozmetadlo Fliegl. V budoucnu bude k dispozici řada rozmetadel Junior a Muck Control.

Fliegl dokončil vývoj samonakládacího přepravníku balíků zabalených do fólie

(3.10.2019) Trh se samonakládacími přepravníky kulatých nebo hranatých balíků sena či slámy začíná být pro výrobce zemědělské přepravní techniky čím dál více zajímavý. Mezi zavedené výrobce tohoto druhu přepravníků se má nově řadit i německý Fliegl.

Fliegl koupil francouzského výrobce dopravní techniky Brochard

(12.7.2019) Společnost Fliegl Agrartechnik nyní oznámila, že koupila francouzskou společnost Brochard Constructeur. Ta se zabývá vývojem a výrobou rozmetadel hnoje, návěsů a přívěsů.

Větší bezpečnost, čistota vozovky a pohodlí, přichází vylepšené zemědělské návěsy Fliegl

(6.6.2019) Přesně před 21 lety, v roce 1998, představil Josef Fliegl Senior svůj nový zemědělský návěs, který šetřil cesty (odvezl více hmoty) a dokázal nahradit speciální vozidla (mohl být vybaven řadou doplňků). Teď, po 7 700 dnech a 22 000 vyrobených kusů ASW,…

Velká kapacita a nízká pohotovostní hmotnost. To dokázal Fliegl u cisterny Poly-Line

(30.11.2018) Nová transportní cisterna Fliegl HFW 29.000 Poly-Line Tridem má kapacitu 29 000 litrů a mimořádně nízkou pohotovostní hmotnost cca 5,5 tun. Při navrhování byl kladen důraz na konstrukci s optimalizovanou hmotností, dobrou manipulaci a samozřejmě na…

← Zpět