Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 5.12. – svátek slaví Jitka

Články, aktuality a videa o technice Fliegl

Název Fliegl je již celá desetiletí synonymem kvality a promyšlených praktických řešení v zemědělství. To jsou výhody, které ze společnosti Fliegl udělaly č. 1 v Evropě třeba v oblasti přívěsů pro zemědělství. Sklápěče, originální vozy s výtlačným čelem, kejdovací technika nebo logistika během žní: Fliegl vždy nabídne optimální koncepci přepravy.

Téma „Fliegl“ – třídění:

Cisterny Fliegl PolyLine získají nový tvar nádrže

(25.2.2022) Společnost Fliegl vyrábí cisterny Fliegl PolyLine s nádrží ze skelných vláken. Nádrže cisterny Fliegl PolyLine se vyrábí v objemech 6000 litrů až 18 500 litrů. Fliegl nádrž nyní vylepšil.

Fliegl TMK 266 S PROFI - Hybrid mezi stavebními a zemědělskými sklápěči. Fliegl stvořil skutečného univerzála

(26.10.2021) Fliegl vyvinul sklápěč, který je vhodný pro provoz ve stavebnictví i zemědělství. Velkoobjemový sklápěč Fliegl Profi se vyznačuje stabilní korbou z vysokopevnostní oceli. Zkonstruován byl pro přepravu velkého množství sypkého materiálu.

Nový cisternový návěs Fliegl pro přepravu hnojiv k poli má bohatou výbavu

(1.9.2021) Klimatické podmínky se mění stále rychleji a vzhledem k omezením ohledně aplikace hnojiv během roku se časová okna pro aplikaci tekutých statkových hnojiv stále zkracují. Největších aplikačních výkonů lze dosáhnout použitím samojízdného aplikátoru. K…

VIDEO: Jak se vyrábí návěsy a cisterny Fliegl?

(25.5.2021) Společnost Fliegl se za poslední čtyři desetiletí stala globálním hráčem - také díky mnoha úspěšným inovacím. Jako největší výrobce zemědělských přívěsů na světě exportuje společnost Fliegl na všechny kontinenty. Společnost zveřejnila video, díky kterému…

Největší aplikační cisterna Fliegl umožňuje efektivní vývoz fugátu i během krátkých aplikačních oken

(9.5.2021) Zvyšující se tlak na rychlý vývoz fugátu z bioplynové stanice donutil zemědělský podnik na Českokrumlovsku k pořízení největší podtlakové třínápravové cisterny Fliegl ALPHA Line o objemu 27 500 litrů, která je vhodná pro intenzivní využívání. Při…

Novinka letošního podzimu v podobě rozmetadla hnoje Fliegl KDS 260 Muck Control

(5.10.2020) Rozmetejte hnůj, kompost i vápno jedním strojem. Rozmetadla Muck Control jsou velkoobjemové stroje, s nimiž lze rozmetat velké objemy materiálů kontrolovaným způsobem v závislosti na složení materiálu a příslušných požadavcích uživatele.

Rozmetadla Fliegl: K výtlačnému čelu přibyly řetězy

(23.7.2020) Německá společnost Fliegl představila výsledek akvizice firmy Brochard – zbrusu nové řetězové rozmetadlo. Výrobce tak rozšiřuje svůj výrobní program v této oblasti a pokrývá tak veškeré požadavky svých zákazníků.

Nový Fliegl ASW Taurus je řešením pro velkoobjemovou přepravu siláže

(11.2.2020) Velký ložný objem je výhodný při přepravě siláže obzvláště tehdy, kdy vzdálenost mezi polem a vykládkou je dlouhá. Pro zajištění výkonnosti sklizně je potřeba optimalizovat odvoz siláže tak, aby se řezačka nezastavila. Řešení nabízí firma Fliegl v podobě…

Maximální ochrana půdy jednonápravovou aplikační cisternou s krabím chodem

(28.1.2020) Problém utužení půdy lze do určité míry řešit speciální technikou. Firma Fliegl přichází s inovativním řešením řízení nápravy u nové cisterny Twist. Kromě snížení utužení půdy napomáhá i k lepší manévrovatelnosti a k lepšímu jízdnímu komfortu.

← Zpět