TECNOMA - Ultimátní přesnost postřiku
Dnes je 24.10. – svátek slaví Nina

Vývoj odpružení pro přední nápravu traktoru Lindner Lintrac 110 trval pouhý rok

(4.3.2020) Kompaktní traktor Lindner Lintrac 110 je zvláště vhodný pro dlouhodobý provoz. Hydropneumatický systém odpružení přední nápravy vyvinutý společností WEBER-HYDRAULIK přispívá k pohodlí při řízení. Odpruženou přední nápravu řidič zejména ocení při dlouhých…

Specialista do alpské krajiny přichází s novinkami. Jednu z nich Lindner použije u všech traktorů

(16.7.2019) I když je u nás rakouský výrobce Lindner známý především díky svým traktorům Lintrac s unikátní koncepcí, zemědělci hospodařící v Alpách však často sahají také po jeho druhém vyráběném produktu – po speciálním nosiči nářadí. Nová generace tohoto typu…

Jinak tuctový Lindner dostal neobvyklou úpravu, může jej tak řídit každý

(17.10.2018) Specializovaná společnost vyvinula řešení pro osoby se sníženou schopností pohybu v podobě upraveného traktoru Lindner. Traktor je vybaven řadou vychytávek umožňujících snadné nasedání a ovládání stroje. Firma za to dostala ocenění.

Práce se dvěma traktory současně! Systém TracLink Pilot to dokáže

(21.10.2017) Nový model Lintrac 110 je prvním modelem firmy Lindner, který je kompatibilní s inovativním pilotním systémem TracLink.

Jediný klasický traktor na světě s řiditelnou zadní nápravou

(13.5.2017) Firma Cime se zabývá mimo jiné prodejem techniky značky Lindner. A tak pochopitelně nemohla na výstavě hospodářských zvířat chybět. Zastupoval ji jeden unikátní model Lindner Lintrac 90.

← Zpět
Další →