Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 10.12. – svátek slaví Julie

Články, aktuality a videa o sklízecích mlátičkách

Sklízecí mlátička, zkráceně kombajn je jednoúčelový pojízdný zemědělský stroj, který mlátí obilí, kukuřici a některé další rostliny. Obilné kombajny mají vpředu širokou žací lištu, která bývá pro jízdu v normálním silničním provozu po běžné silnici uložena na pomocný vozík, který kombajn táhne za sebou. Žací lišta je vlastně původní samostatná lištová sekačka, zde integrovaná do většího soustrojí.

Téma „Sklízecí mlátičky“ – třídění:

New Holland T8 a Case IH Magnum Raven Autonomy: Ovládání traktoru bez řidiče z kabiny sklízecí mlátičky

(24.11.2022) Na veletrhu SIMA v Paříži byly k vidění dva traktory New Holland T8 a Case IH Magnum s technologií Raven Autonomy. Tyto traktory bez řidiče jsou schopné odvážet obilí od sklízecí mlátičky.

Sklízecí mlátička New Holland CX slaví 20. výročí

(21.11.2022) Vytřásadlová sklízecí mlátička New Holland CX byla uvedena na trh v roce 2002. Od té doby bylo vyrobeno více než 20 000 kusů. Mlátička také získala 33 nejrůznějších ocenění.

Česká premiéra novinek CLAAS a Väderstad proběhla v novém vinařském komplexu THAYA

(1.11.2022) V novém rodinném vinařství Josefa Trávníčka, který stojí v čele společnosti AGRALL zemědělská technika, se uskutečnila show s podtitulem TOP TEAM AGRALL. Na pozvané hosty čekala slavnostní večeře, ochutnávka vín, živá hudba, videomapping a prohlídka…

Ohlédnutí za létem aneb žně pod taktovkou ZD Vendolí v podání sklízecích mlátiček New Holland CX

(31.10.2022) Je konec října a zima se pomalu ale jistě blíží. Pojďme si připomenout slunečné žňové dny. A jak už bývá zvykem, kde jinde než v ZD Vendolí s mlátičkami New Holland CX.

Kukuřičný adaptér CLAAS CORIO STUBBLE CRACKER slučuje sklizeň a drcení strniště do jedné pracovní operace

(17.10.2022) CLAAS představil nový kukuřičný adaptér CLAAS CORIO STUBBLE CRACKER pro účinnou a efektivní ochranu proti zavíječi kukuřičnému při sklizni kukuřice. Díky drtiči integrovanému ve sklízecím adaptéru se ušetří jedna následná pracovní operace a pohonné hmoty.

Co je nového u sklízecích mlátiček Fendt IDEAL a Fendt Corus?

(12.10.2022) Fendt přichází na trh s novými sklízecími mlátičkami. Modely Fendt 5185 E a Fendt 5225 E nově nahrazuje řada Fendt Corus se spolehlivou, efektivní a robustní technologií výmlatu. Inovací se dočkala také řada sklízecích mlátiček Fendt IDEAL určená pro…

Sklízecí mlátičky CLAAS LEXION v nové podobě. Řadu obohatí i nový model

(4.10.2022) Sortiment evropských hybridních sklízecích mlátiček CLAAS LEXION obohatí od příštího roku modely 8600 a 8600 s pásovým podvozkem TERRA TRAC. U typů 8800 a 8700 navíc došlo k navýšení výkonu motoru. Design kabiny všech sklízecích mlátiček CLAAS LEXION byl…

První čínská sklízecí mlátička Zoomlion vybavená umělou inteligencí

(23.9.2022) Po dvouletém testování sjela z výrobní linky první čínská sériová sklízecí mlátička Zoomlion AI vybavená umělou inteligencí.

Case IH Axial-Flow 6150 jsem si nadělil k padesátinám

(15.9.2022) Technologii Case IH Axial-Flow si vybral pan Vilímovský již před 17 lety kvůli způsobu zpracování slámy. Letos si chtěl udělat radost novým kombajnem a ani ho nenapadlo měnit značku.

← Zpět
  ...