Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 6.12. – svátek slaví Mikuláš

Aktuality na téma „Aplikace statkových hnojiv“

Téma „Aplikace statkových hnojiv“ – třídění:

Pichon po těžkých letech opět zažívá růst

(17.11.2021) V roce 2019 společnost Samson Agro koupila francouzského výrobce aplikační techniky Pichon. Podle nedávno zveřejněných výsledků bylo převzetí společnosti Pichon správným krokem. Pichon už není ve finanční ztrátě a zažívá růst.

Samson koupil dánského výrobce cisteren Gøma

(19.9.2021) V pátek 10. září získala společnost Samson Group A/S 100 % akcií společnosti Gøma A/S, čímž se Gøma A/S stala dceřinou společností.

Ploeger testuje čtyřkolový aplikátor a šestikolový sklízeč hrachu

(16.9.2021) Ploeger v minulých dnech poprvé vyzkoušel prototyp samojízdného čtyřkolového aplikátoru a novou variantu samojízdného sklízeče hrášku. Tentokrát stroj používá tři nápravy.

Do Finska dorazila první Tatra Phoenix. Podvozek má ale ještě jedno překvapivé prvenství

(20.8.2021) „Tatra dobývá sever. Ve Finsku je od minulého měsíce v provozu první historicky evidovaná Tatra Phoenix,“ takový popisek zveřejnila automobilka TATRA TRUCKS na sociální síti Facebook. Příspěvek doplnila o první fotografie speciálu.

Taurus, jak ho známe, končí. Kotte uzavře partnerství s výrobcem aplikátorů

(30.7.2019) Německý výrobce aplikační techniky, společnost Kotte GmbH & Co. KG, uzavře spolupráci se společností Bräutigam GmbH. Kotte by mělo výrazně rozšířit nabídku samojízdných aplikátorů, doposud byly v nabídce jen tažené cisterny a jeden model velkého…

Kaweco chce růst mezinárodně. Bude tak pod křídly jiné společnosti

(25.10.2018) Kaweco, který se zabývá výrobou aplikačních cisteren a návěsů, od 1. ledna 2019 již nebude spadat pod společnost Kamps de Wild, ale pod sesterskou Reesink Production.

Samsonu narostl prodej až tak, že musí postavit dvě nové haly

(3.5.2018) Společnost SAMSON AGRO dosahuje růstu na téměř všech trzích. Může za to zvolená strategie marketingu, kdy společnost je stále více vidět a také větší síť prodejců. Dále se společnost zaměřila na častější předvádění a půjčování předváděcích strojů.

AGROKOMPLEX 2017: Nekompromisní konstrukce Samson

(22.8.2017) Pro profesionální zpracování živočišného odpadu je na výstavě Agrokomplex vystavena technika od dánského výrobce Samson.

← Zpět
Další →