DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 23.2. – svátek slaví Svatopluk

Aktuality na téma „Navigace“

Téma „Navigace“ – třídění:

AGCO a Trimble zakládají společný podnik

(6.10.2023) Společnost AGCO Corporation oznámila, že uzavřela společný podnik se společností Trimble, v jehož rámci AGCO získá 85% podíl v portfoliu agrotechnologií společnosti Trimble.

Traktory Massey Ferguson a Valtra dostanou nový naváděcí systém Fuse Guide

(16.5.2023) Společnost AGCO, celosvětový výrobce a distributor zemědělské techniky a technologií pro precizní zemědělství, dnes oznámila, že podepsala dohodu se společností Hexagon o rozšíření nabídky naváděcích systémů. Nový naváděcí systém se bude prodávat pod…

CNH Industrial kupuje společnost Hemisphere GNSS, lídra v oblasti technologií satelitního určování polohy

(8.4.2023) Společnost CNH Industrial oznamuje, že uzavřela dohodu o koupi společnosti Hemisphere GNSS, světového lídra v oblasti vysoce výkonné technologie satelitního určování polohy, kterou v současnosti vlastní společnost Unistrong, registrovaná v Čínské lidové…

V těchto státech se krade JD navigace nejvíce. Výrobci došla trpělivost

(8.8.2017) GPS navigačními systémy je dnes vybaveno mnoho strojů. Jejich pořizovací cena není levná, a to samozřejmě láká zloděje. Zajímavostí je, že nejvíce GPS navigací se krade v Dánsku, Německu a v Anglii.

Trimble kupuje německého konkurenta Müller-Elektronik

(25.5.2017) Včera oznámila, americká firma Trimble, akvizici německé firmy Müller-Elektronik, která sídlí ve městě Salzkotten (Vestfálsko). Akvizice má být dokončena v létě a již ji schválily úřady.

← Zpět
Další →