Dnes je 1.10. – svátek slaví Igor

Příspěvky na téma „Postřikovače“

Téma „Postřikovače“ – třídění:

Exel Industries zakládá novou divizi na vývoj přesných systémů pro postřikovače

(25.11.2019) Společnost Exel Industries se chce specializovat na přesné zemědělství v oblasti ochrany rostlin a mechanické likvidace plevele. Zakládá proto divizi „Exxact Robotics“.

Postřikovač Kverneland iXtrack T obdržel ocenění za průmyslový design a speciální ocenění za ergonomický produkt

(31.10.2019) Kverneland Group obdržel ocenění za průmyslový design "Good Industrial Design" GIO za produktovou řadu tažených postřikovačů iXtrack série T. K tomu navíc ještě jedno speciální ocenění pro iXtrack T za ergonomii produktu.

Lemken vstupuje do segmentu samojízdných postřikovačů s modelem Nova 14, tady jsou první informace

(30.10.2019) Lemken donedávna nabízel jen tažené a nesené postřikovače na ochranu rostlin. Od příštího roku se to změní. Výrobní program obohatí jak nesená rozmetadla, tak samojízdný postřikovač – u obou Lemken využil spolupráce s externí firmou.

Černá barva v rámci rozloučení s dosavadní generací postřikovačů Horsch

(22.10.2019) Patnáct let z výrobního závodu Horsch odjížděly samojízdné postřikovače modelové řady PT 230-280. Těm je ale letos konec, nastupuje nová generace!

Přichází nová generace samojízdných postřikovačů John Deere

(30.9.2019) Společnost John Deere představuje novou generaci samojízdných postřikovačů vyráběných v závodě Horst v Nizozemsku. Nové modely R4140i a R4150i poskytnou lepší výkon, přesnost, bezpečnost a pohodlí při jízdě.

Černá Pantera k oslavám 50 let postřikovací techniky Amazone

(16.9.2019) Amazone letos slaví 50 let od zahájení výroby postřikovací techniky. Významné výročí oslaví speciální edicí svého samojízdného postřikovače Pantera.

Agrifac Condor v kopcích jižní Moravy

(14.8.2019) V červnu společnost Gordex spol. s r.o. ve spolupráci se společností Land Technologies na pozemcích Agrodružstva Morkovice na jižní Moravě představila samojízdný postřikovač Agrifac Condor. V praxi byl představen systém MountainMasterPlus pro práci ve…

Nová vlajková loď mezi postřikovači Fendt Rogator a ještě preciznější aplikace hnojiv

(13.8.2019) Tým Fendt Crop Protection Solutions po dvou letech uvádí na trh novinky v oblasti techniky na ochranu rostlin. Hlavními novinkami jsou – automatické řízení trysek Fendt OptiNozzle a nový systém vedení výšky ramene AGCO. Řada samojízdných postřikovačů…

Izraelci vyrobili obří dron, který uveze půl tuny. Místo u vojáků poslouží pro letecký postřik

(30.7.2019) Ag-Cormorant je název velkého dronu, který dokáže uvést nejméně 500 kg. Největší uplatnění nalezne při postřiku polí a zvedání těžkých nákladů. Dron je vyvíjen společnostmi ADAMA a Tactical Robotics.

Extrémní přesnost prokázal postřikovač Berthoud, když na Ukrajině vytvořil největší obrazec v poli

(26.7.2019) Francouzský výrobce Berthoud, jehož výrobní program zahrnuje techniku na ochranu rostlin, vyrábí postřikovače pro 52 zemí světa. Ukrajina však patří mezi ty nejvýznamnější – již po dobu tří let je více než čtvrtina výrobní produkce určena právě pro…

Horsch představuje novou generaci samojízdného postřikovače Leeb PT, jehož funkce lze ovládat přes mobil

(19.7.2019) Německý výrobce techniky na zpracování půdy, setí a ochranu rostlin, v rámci představení novinek pro následující rok, prezentoval novou generaci samojízdného postřikovače Leeb PT. K dispozici budou konkrétně dva modely Leeb PT 6.300 a Leeb PT 8.300.

Nové kompaktní rameno TecLine-L pro tažené postřikovače Tecnoma přináší řadu vylepšení

(17.6.2019) Nové rameno TecLine-L, které se vyznačuje kompaktností, je k dispozici s pracovním záběrem od 30 do 39 metrů a je určeno pro tažené postřikovače Tecnoma řady Tecnis s objemem nádrže 3500 až 6000 litrů.

Jeden z průkopníků samojízdných postřikovačů slaví 40 let od založení

(10.5.2019) 15. března oslavil německý výrobce techniky na ochranu rostlin 40. výročí založení. Společnost Dammann založil německý farmář Herbert Dammann. V čele vedení nyní setrvává jeho dcera Nadine. V současnosti v továrně o rozloze 13 000 m² nalezne práci 140…

  ... ...