Stačí si vybrat: Nabídka skladových strojů CASE IH
Dnes je 10.12. – svátek slaví Julie

Příspěvky na téma „Postřikovače“

Téma „Postřikovače“ – třídění:

Robot na solární pohon se chystá do prodeje. Plevel zlikviduje téměř se 100% účinností

(8.8.2018) Švýcarská společnost ecoRobotix chystá spustit výrobu autonomního robota na solární pohon, který identifikuje plevel a následně za pomocí trysek, herbicidu a ramene jej zlikviduje.

John Deere kupuje argentinského výrobce postřikovačů PLA

(1.8.2018) Společnost Deere & Co přebírá argentinského výrobce postřikovačů PLA. Společnost se specializuje na výrobu postřikovačů a secích strojů.

Pohodlný, robustní a jednoduchý. Vylepšený Dammann poprvé v ČR

(13.7.2018) Dammann pro letošní rok přichystal pro své výměnné systémy Trac inovaci v podobě nové kabiny. Kromě svých předností a široké výbavy tak nabídne ještě větší komfort obsluhy. Jeden z prvních kusů již dorazil do České republiky a zájemci si jej mohou…

Tažený postřikovač Jumbo. Novinka českého výrobce se zabydlela na Vysočině

(12.6.2018) Zajeli jsme se podívat do obce Nížkov ležící v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina. Tam sídlí Zemědělské družstvo Nížkov, které bylo založeno v roce 1993. V zemědělském družstvu provozují rostlinnou a živočišnou výrobu. Letos došlo k obměně starého…

Leeb Tour

(12.6.2018) Společnost Stagra, spol. s r.o. uspořádala předváděcí akce postřikovací techniky Horsch Leeb. My jsme se zajeli na stroje podívat ke Kojčicím.

První postřikovač, který splňuje podmínky Farming 4.0. To je nová vlajková loď Levante

(30.4.2018) Caffini rozšiřuje svou nabídku samojízdných postřikovačů Striker o model Levante, který byl představen na veletrhu Agritechnica 2017. Levante je vrcholem nabídky díky řadě exkluzivních technických specifikací.

Dammann získal novou kabinu. Už nabídne LED osvětlení a mnoho dalšího

(23.4.2018) Německý výrobce postřikovačů, Dammann, pro své samojízdné postřikovače Dammann Trac, připravil novou kabinu. Nabídnout má hlavně více komfortu.

Objednávka, výroba a nasazení. Podívejte se, jakou cestu urazil jubilejní 100. Condor

(22.4.2018) Společnost Agrifac zveřejnila video, kde je možné vidět, jakou cestu urazil jubilejní samojízdný postřikovač Agrifac Condor Endurance.

Massey Ferguson MF 9130 Plus: postřikovač do tvrdých podmínek

(6.3.2018) Nový samojízdný postřikovač Massey Ferguson MF 9130 Plus je vyráběn ve městě Canoas v Brazílii koncernem AGCO. Je určen pro Jižní Ameriku, stejně jako nově pro australský trh. Plánuje se jeho prodej také na Novém Zélandu.

John Deere koupil firmu King Agro, která vyrábí karbonová ramena

(3.3.2018) Společnost John Deere podepsala smlouvu o koupi společnosti King Agro. Soukromá společnost se specializuje na technologie z uhlíkových vláken. Vedle svého sídla ve španělské Valencii  provozuje společnost King Agro další výrobní závod v Campanu v…

Výstřední loketní opěrka Agrifac nepřipomíná nic, co jsme dosud viděli

(14.2.2018) Jednou z inovací nového samojízdného postřikovače Condor Endurance II nové generace je nová loketní opěrka. Její design je svérázný.

Takto si Agrifac představuje přesnost v aplikaci postřiku

(12.2.2018) Agrifac nedávno otevřel nové výrobní prostory a ukázal zbrusu novou generaci postřikovače Condor Endurance II. Oficiální fotografie stroje doposud holandský výrobce neukázal, za to pár informací již k dispozici je.

Nová generace taženého postřikovače UX 01 Super

(8.2.2018) Amazone přichází na trh s novým taženým postřikovačem UX 01 Super. Tento postřikovač nabízí ještě větší přesnost a výkon, stejně jako ještě větší komfort. Je k dispozici v objemech nádrží 4 200 l, 5 200 l nebo 6 200 l. Zespod je postřikovač zakrytován,…

  ... ...