Webináře xarvio - Aby rostly i vaše znalosti.
Dnes je 15.4. – svátek slaví Anastázie

Články, aktuality a videa o motorech Deutz AG

Deutz AG je německý výrobce motorů, strojů a dopravních prostředků se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Firma během své dlouhé historie nesla různá jména, například KHD (zkratka Klöckner-Humboldt-Deutz AG). Deutz AG je jedním z předních světových výrobců inovativních pohonných systémů. Hlavní kompetence společnosti spočívají ve vývoji, výrobě, prodeji a servisu naftových, plynových a elektrifikovaných motorů. Dnes je Deutz AG nejstarší továrnou na motory na světě a jedním z předních světových nezávislých výrobců motorů.

Téma „Deutz AG“ – třídění:

Deutz převezme v Číně výrobu motorů SANY. Chce jich tam vyrábět až 75 tisíc ročně

(19.6.2019) Deutz, jeden z předních světových výrobců inovativních pohonných systémů, začne spolupracovat s největším výrobcem stavebních strojů v Číně – s firmou SANY.

Společnosti Deutz rekordně rostou tržby

(18.3.2019) Deutz se dívá na budoucnost pozitivně a je potěšen nárůstem tržeb v roce 2018.

Deutz AG vyvíjí motor na vodík

(1.2.2019) Výrobce motorů Deutz AG na konci minulého roku v Číně oznámil, že pracuje na systému, který by umožnil běžnému motoru spalovat i vodík. Na projektu společně pracuje s mnichovskou společností Keyou.

Manitou a Deutz – Ze spolupráce vzniká první prototyp elektrického teleskopického manipulátoru

(24.9.2018) Manitou spolupracuje s firmou Deutz v rámci výroby elektrických a hybridních verzí teleskopických terénních manipulátorů. První dva prototypy se představily v rámci akce Deutz ELECTRIP v Kolíně nad Rýnem. Teleskopický manipulátor MT 1135 je plně…

Motorem roku se stává…

(25.5.2018) Odborný časopis Diesel každoročně oceňuje motory a ten nejlepší si odnese ocenění "Diesel roku". Komu patří letošní ocenění?

Orba s elektrickým traktorem? Nesmysl. Šéf Deutz AG prozradil, co bude s jeho motory

(15.3.2018) Výrobce motorů Deutz AG dlouhodobě důvěřuje vznětovým motorům a jinak se to nejspíše nezmění ani během následujících let. Jaké jsou plány do budoucna, prozradil generální ředitel Frank Hiller.

Motorárna Deutz AG investuje do elektromotorů a hybridů

(5.10.2017) Výrobce motorů Deutz AG investuje 100 milionů eur do takzvané strategie E-Deutz. Součástí této investice je i akvizice firmy Torqeedo, která se specializuje na elektrickou mobilitu.

Motory Zetor splňují přísné emisní normy

(1.12.2016) Společnost ZETOR TRACTORS a.s., která vyrábí nejvíce vznětových motorů v České republice, vyvinula motory Zetor, které splňují velmi náročné emisní předpisy na stupeň STAGE IV, což je důležité s ohledem na platná nařízení Evropské unie. Další novinkou z…

← Zpět
Další →