Skladové vozy Ford Trucks
Dnes je 2.12. – svátek slaví Blanka

Články, aktuality a videa o motorech Deutz AG

Deutz AG je německý výrobce motorů, strojů a dopravních prostředků se sídlem v Kolíně nad Rýnem. Firma během své dlouhé historie nesla různá jména, například KHD (zkratka Klöckner-Humboldt-Deutz AG). Deutz AG je jedním z předních světových výrobců inovativních pohonných systémů. Hlavní kompetence společnosti spočívají ve vývoji, výrobě, prodeji a servisu naftových, plynových a elektrifikovaných motorů. Dnes je Deutz AG nejstarší továrnou na motory na světě a jedním z předních světových nezávislých výrobců motorů.

Téma „Deutz AG“ – třídění:

Jak se dařilo výrobci motorů DEUTZ v roce 2021?

(28.3.2022) Rok 2021 byl pro společnost DEUTZ velmi úspěšný, a to jak z provozního, tak i strategického hlediska.

Motorárna Deutz AG masivně investuje do elektrifikace a vodíkového pohonu

(5.1.2022) Motorárna Deutz AG zavádí nové segmenty "Classic" a "Green". S účinností od 1. ledna 2022 budou všechny činnosti spojené s vývojem a výrobou motorů jiných než s dieselovým pohonem, zařazeny do segmentu Green. To zahrnuje elektropohony, dceřinou…

Deutz vyrobil desetimiliontý motor

(30.12.2021) Společnost Deutz oslavila výrobu desetimiliontého motoru - Deutz TCG 7.8 H2. Tento vodíkový motor se šesti válci je stejně jako původní motor čtyřdobý. Sání, komprese, spalování a výfuk: V roce 1876 vynalezl v Kolíně nad Rýnem čtyřdobý motor Nicolaus…

Deutz pokukuje po technologii palivových článků. Vstupuje do společnosti Blue World Technologies

(26.10.2021) Společnost Deutz uzavřela strategické partnerství se společností Blue World Technologies. Společnost Blue World se sídlem v Aalborgu (Dánsko) vyvíjí, vyrábí a prodává palivové články. Předmětem spolupráce je exkluzivní smlouva o prodeji a servisu…

Deutz je připraven uvést na trh svůj první vodíkový motor

(18.8.2021) Společnost Deutz uvádí na trh první vodíkový motor TCG 7.8 H2. Tento motor, který splňuje všechna kritéria stanovená EU pro motory s nulovými emisemi CO2, je dalším přírůstkem do portfolia nízkoemisních a bezemisních motorů společnosti Deutz.

Vybrané modely traktorů Fendt budou osazeny novými motory Deutz

(13.7.2021) Společnosti Agco a Deutz se dnes dohodly na novém dlouhodobém strategickém partnerství v oblasti dodávek motorů pro traktory Fendt.

Pro motorárnu Deutz byl rok 2020 náročný. Nyní se chce soustředit na elektrifikaci a spolupráce

(17.5.2021) Pro výrobce motorů Deutz byl rok 2020, kdy se naplno rozjela pandemie koronaviru, náročný z hlediska finanční stránky. Předběžné údaje za první čtvrtletí však nyní ukazují, že se situace lepší.

Motorárna Deutz AG zavádí prodlouženou záruku na díly

(23.1.2021) Jeden z největších výrobců motorů, Deutz AG, zavádí pro své zákazníky atraktivní servisní výhodu. Poskytne prodlouženou záruku na díly. S motory od Deutz AG se můžeme setkat v široké škále zemědělských strojů.

John Deere a Deutz AG budou společně vyvíjet motory

(9.12.2020) Deutz AG a John Deere Power Systems (JDPS) budou společnými silami pracovat na vývoji a dodávkách komponentů pro motor s výkonem do 130 kW (176 koní). Tito dva výrobci patří mezi světovou špičku v oblasti dodávkách motorů pro nejrůznější stroje.

← Zpět