Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Články, aktuality a videa o technice John Deere

Deere & Company, známý pod obchodní značkou John Deere, je americký strojírenský koncern zaměřený na výrobu zemědělské mechanizace, především kombajnů a traktorů. Historie této tradiční americké značky začíná v polovině 19. století. Firma vyrábí zemědělské, stavební a lesnické stroje, dieselové motory, hnací ústrojí (nápravy, převodovky).

Téma „John Deere“ – třídění:

Nový samojízdný postřikovač John Deere 300M zaujme menší farmy a pěstitele speciálních plodin

(23.4.2024) Inteligentní, kompaktní a s kabinou vpředu: nový model John Deere 300M rozšiřuje nabídku samojízdných postřikovačů v segmentu kompaktních strojů.

John Deere ve Zweibrückenu vyrobil 150.000 sklízecích mlátiček

(19.4.2024) Od roku 1964, kdy byl vyroben první stroj MD 150, bylo v německém závodě ve Zweibrückenu vyrobeno 150.000 sklízecích mlátiček John Deere. Nový model John Deere S7 byl pro tuto příležitost opatřen speciálním logem.

Autonomní John Deere 8RX 410 se poprvé ukázal v Evropě. Autonomní funkce se rozšíří i na další modely

(11.4.2024) John Deere pokračuje ve svém úsilí přinést zemědělcům po celém světě plně autonomní traktory a stroje na zpracování půdy. Svůj nejnovější autonomní traktor John Deere 8RX výrobce představil na veletrhu Agritechnica 2023 v Hannoveru.

John Deere zveřejnil výsledky za 1Q nad očekávání

(16.3.2024) Americký výrobce a distributor zemědělské techniky Deere & Co zveřejnil výsledky hospodaření za první čtvrtletí fiskálního roku 2024.

Nová sklízecí mlátička John Deere S7 nabízí vyšší efektivitu a produktivitu. Má novou kabinu, vzhled i název

(5.3.2024) Na veletrhu Commodity Classic v Houstonu (Texas, USA) společnost John Deere představila novou sklízecí mlátičku John Deere S7. Tento stroj nabízí vyšší efektivitu díky nejnovějším motorům John Deere a vyšší produktivitu díky pokročilým automatizačním…

John Deere 9RX 830 oficiálně: Nový nejvýkonnější sériově vyráběný traktor na světě míří do Evropy

(28.2.2024) John Deere představil na letošním veletrhu Commodity Classic v texaském Houstonu v USA svou dosud nejvýkonnější řadu traktorů, která rozšiřuje modelovou řadu John Deere 9RX o modely 9RX 710, 770 a 830. Nové modely John Deere 9RX jsou ideálně vybaveny pro…

John Deere 5M – nové převodovky a integrovaná funkce AutoTrac

(7.2.2024) Nový John Deere 5M, který se prodává s novými převodovkami a má integrované funkce AutoTracTM v přístrojové desce, je univerzální stroj pro polní práce, dvory farem i pro dopravu. John Deere tuto řadu rozšířil také o model John Deere 5130M, čímž navýšil…

John Deere a DeLaval navazují strategické partnerství pro udržitelnou produkci mléka

(27.1.2024) Společnosti John Deere a DeLaval spojují své síly a zakládají Centrum pro udržitelnost mléka (Milk Sustainability Center – MSC). Tento digitální ekosystém podporuje mléčné farmy při realizaci efektivnější a udržitelnější výroby. Systém je otevřený dalším…

Obrněný John Deere slouží jako hasičský speciál ve vojenském prostoru

(23.1.2024) Hašení požáru na střelnici a vojenském prostoru nemůže provádět klasický hasičský vůz. Je potřeba speciální odolná technika, která ochrání obsluhu před zraněním. Pro armádu se nabízí řešení v podobě obrněného traktoru John Deere 6R 250 a cisterny Fliegl.

← Zpět
  ...