Dnes je 15.7. – svátek slaví Jindřich

Příspěvky na téma „Nosič nářadí“

← Zpět
 

Jeden z nejmodernějších produktů postsovětského ZILu vznikl jako odpověď na německý Unimog

(28.4.2020) ZIL-390610 byl určen pro přepravu různého nákladu po silnici i v terénu. První kus vyjel z montážní linky v roce 1996. Při vývoji se konstruktéři inspirovali víceúčelovým německým vozidlem Unimog od firmy Mercedes-Benz.

Robotti seje v Čechách rekordy

(20.4.2020) Autonomní robot Agrointelli Robotti minulý rok stihl navštívit několik evropských států včetně České republiky. Letos už první robot nasazený do provozu v českém zemědělství seje rekordy!

WM Agri Technics udělá z nosiče nářadí autonomní stroj do svažitých vinic

(12.2.2020) Strmé terasy vinic, úzké cesty mezi vinicemi a nízké konstrukce – to po mnoho let vyžaduje vysoký podíl manuální práce, která je časově náročná. Jak tuto práci zpříjemnit vinařům?

Rusové ukázali novou šestikolku Tuman. V mokrých oblastech projede všude

(2.12.2019) Tuman 3 vyrábí ruská společnost Pegas-Agro, která má sídlo mezi nejznámějšími výrobci. Šestikolový speciál je speciálně určen pro provoz v mokrých oblastech. Jeho prostor pro nástavby lze využít různými způsoby.

Němci vyvinuli nosič nářadí, který ohromí svojí univerzálností. Inspiruje se nejrychlejšími traktory

(15.11.2019) Fuß Spezialfahrzeugbau GmbH se sídlem v Schönebeck se specializuje na výrobu multifunkčních speciálních víceúčelových vozidel. Výrobce nedávno představil nový nosič nářadí, který nabízí nekonečné možnosti kombinací různého příslušenství do komunálu,…

K mání je německá terénní legenda ze 70. let v perfektním stavu. Doposud sobě rovného soupeře hledá těžko

(9.5.2019) Všestranné vozidlo, které vyniká rychlostí a variabilitou. Takový produkt chtěli Němci nabídnout zemědělcům. Největšího úspěchu dosáhl ale v armádním sektoru, kam za studené války směřovalo desítky tisíc vozidel. Později našel uplatnění také u hasičů,…

Historický okamžik, poprvé v Česku se prakticky představil autonomní nosič zemědělského nářadí

(4.5.2019) V České republice byl poprvé představen komerčně dostupný autonomní nosič nářadí s názvem Robotti, který může na poli nahradit konvenční traktor a tudíž vyřešit palčivý problém v současném zemědělství. Za výrobou stojí dánský specialista na vývoj…

Využití nosiče Holmer Terra Variant se rozšiřuje o rozmetadlo umělých hnojiv

(29.4.2019) Systémový nosič Holmer Terra Variant 585 může být nyní osazen rozmetadlem Bredal K165, které nabízí kapacitu 16 m³. Nástavba je výměnná a dokáže aplikovat vápno do záběru 16 metrů a minerální hnojivo do záběru 36 metrů.

Nový Gomselmash MS 350 je běloruský Xerion

(14.7.2018) Běloruský výrobce Gomselmash si pro letošní rok přichystal několik novinek. Z traktorů se jedná o zcela nový typ z dílny tohoto běloruského výrobce. Na zemědělské výstavě ukázal model MS 350, který svojí multifunkčností bude konkurovat západním výrobcům.

← Zpět