Snížili jsme ceny našich žacích lišt McHale Pro Glide. Využijte tuto nabídku ještě dnes
Dnes je 8.8. – svátek slaví Soběslav

Příspěvky na téma „Nosič nářadí“

← Zpět
 

Dobové video ukazuje, jak autotraktorová kontejnerová doprava v ČSSR měla snížit náklady a zvýšit ochranu půdy

(25.5.2020) Video z roku 1986 pojednává o autotraktorové kontejnerové dopravě v zemědělství. Video vzniklo ve spolupráci se Strojními a traktorovými stanicemi Okřínek, Opava a Jednotným zemědělským družstvem Podhoran-Fryšták.

Na Tatru 815 Z22 AGRO s trnavskou nástavbou už se zapomíná, zemědělci o ni neměli příliš velký zájem

(8.5.2020) Trnavské automobilové závody jsou pro Čechoslováky známé výrobou Škody 1203. Zapomíná se však na nákladní automobil Tatra 815 Agro, který byl primárně určen pro zemědělská družstva postrádající nová multifunkční vozidla ve svém vozovém parku.

Jeden z nejmodernějších produktů postsovětského ZILu vznikl jako odpověď na německý Unimog

(28.4.2020) ZIL-390610 byl určen pro přepravu různého nákladu po silnici i v terénu. První kus vyjel z montážní linky v roce 1996. Při vývoji se konstruktéři inspirovali víceúčelovým německým vozidlem Unimog od firmy Mercedes-Benz.

Robotti seje v Čechách rekordy

(20.4.2020) Autonomní robot Agrointelli Robotti minulý rok stihl navštívit několik evropských států včetně České republiky. Letos už první robot nasazený do provozu v českém zemědělství seje rekordy!

WM Agri Technics udělá z nosiče nářadí autonomní stroj do svažitých vinic

(12.2.2020) Strmé terasy vinic, úzké cesty mezi vinicemi a nízké konstrukce – to po mnoho let vyžaduje vysoký podíl manuální práce, která je časově náročná. Jak tuto práci zpříjemnit vinařům?

Rusové ukázali novou šestikolku Tuman. V mokrých oblastech projede všude

(2.12.2019) Tuman 3 vyrábí ruská společnost Pegas-Agro, která má sídlo mezi nejznámějšími výrobci. Šestikolový speciál je speciálně určen pro provoz v mokrých oblastech. Jeho prostor pro nástavby lze využít různými způsoby.

Němci vyvinuli nosič nářadí, který ohromí svojí univerzálností. Inspiruje se nejrychlejšími traktory

(15.11.2019) Fuß Spezialfahrzeugbau GmbH se sídlem v Schönebeck se specializuje na výrobu multifunkčních speciálních víceúčelových vozidel. Výrobce nedávno představil nový nosič nářadí, který nabízí nekonečné možnosti kombinací různého příslušenství do komunálu,…

K mání je německá terénní legenda ze 70. let v perfektním stavu. Doposud sobě rovného soupeře hledá těžko

(9.5.2019) Všestranné vozidlo, které vyniká rychlostí a variabilitou. Takový produkt chtěli Němci nabídnout zemědělcům. Největšího úspěchu dosáhl ale v armádním sektoru, kam za studené války směřovalo desítky tisíc vozidel. Později našel uplatnění také u hasičů,…

Historický okamžik, poprvé v Česku se prakticky představil autonomní nosič zemědělského nářadí

(4.5.2019) V České republice byl poprvé představen komerčně dostupný autonomní nosič nářadí s názvem Robotti, který může na poli nahradit konvenční traktor a tudíž vyřešit palčivý problém v současném zemědělství. Za výrobou stojí dánský specialista na vývoj…

← Zpět