Oslavte s námi 75 let secích strojů AMAZONE
Dnes je 17.6. – svátek slaví Adolf

Příspěvky na téma „Volvo“

Téma „Volvo“ – třídění:

Volvo po zásahu úpravce. Vznikl nový hráč na poli zemědělských tahačů

(6.5.2019) Milovníci tahačů Volvo mohou jásat. Německý úpravce nákladních vozidel A+T Nutzfahrzeuge GmbH si podal Volvo a představil speciální FMX540 4x4 Multitruck upravený pro provoz v zemědělství.

Mohl by tento autonomní sklápěč nelézt uplatnění v zemědělství?

(10.2.2018) Mezi nejnovější inovace stavebního giganta Volvo CE patří koncept HX1. Jedná se o elektrický autonomní nosič nákladu, který se testuje již druhým rokem.

Hybridní nakladač Volvo rapidně snižuje spotřebu paliva. Je úspornější, než se čekalo

(31.1.2018) Volvo CE (Construction Equipment) je zaneprázdněn testováním nového elektrického kolového nakladače - prototypu LX1. Firma tvrdí, že dosáhla významného zlepšení v oblasti spotřeby paliva ve srovnání s konvenčními protějšky.

Volvo vyvinulo nový samořiditelný kamion

(10.7.2017) Společnost Volvo Truck vyvinula nový samořiditelný kamion. Kamion je určen pro brazilské farmáře pěstující cukrovou třtinu. Nový kamion jim má významně zvýšit produktivitu.

Nové motory Volvo Penta

(2.12.2016) Společnost Volvo Penta představila na veletrhu Agromek 2014 nejnovější řadu motorů plnící emisní limit Stage IV. Nové motory se již budou objevovat v samojízdných postřikovačích od firmy Agrifac Machinery se kterou firma Volvo Penta spolupracuje.

← Zpět
Další →