TECNOMA - Ultimátní přesnost postřiku
Dnes je 28.11. – svátek slaví René

Aktuality na téma „Zpracování půdy“

← Zpět
 

Rok 2019 byl pro Claydon rokem extrémního počasí a politických změn

(7.1.2020) Anglický výrobce Claydon, který vyrábí techniku na zpracování půdy a setí, zhodnotil minulý rok. I přes těžké tržní prostředí se firmě daří růst.

Dickson a Kerner zakládají novou společnost pro výrobu techniky na zpracování půdy

(27.12.2019) Obě společnosti - Dickson a Kerner – se zabývají výrobou techniky na zpracování půdy. Nyní společně zakládají firmu DicksonKerner GmbH. Zde chtějí spojit své síly a vyvinout nové produkty.

Lemken bude spolupracovat s výrobcem secích jednotek APV

(10.12.2019) Rakouská firma APV, která vyrábí secí jednotky a luční brány bude spolupracovat s německou firmou Lemken, která se zabývá výrobou techniky na zpracování půdy a setí. Spolupráce se týká dodávek secích jednotek APV na diskové podmítače a kypřiče Lemken.…

Společnosti Agrisem a Sly budou spolupracovat

(21.11.2019) Společnosti Agrisem a Sly podepsaly exkluzivní partnerství. Sly je specialistou na vývoj a výrobu strojů pro přímé setí. Agrisem tak rozšíří produktovou nabídku o tzv. stroje „No-till“.

Na trhu je červených strojů moc, proto se MaterMacc přebarví na zeleno

(10.7.2019) Vzhledem k tomu, že trh je nasycen červenými stroji, skupina Arbos, vlastněná čínským konglomerátem Foton Lovol Heavy Industry Ltd., přebarví stroje MaterMacc na zelenou barvu. Výrobky tak budou lépe zapadat do produktové nabídky celého koncernu.

Lemken prodává nejvíce techniku na zpracování půdy a setí

(25.2.2019) Jsou to právě pluhy, talířové brány a kultivátory, které jdou nejvíce na odbyt. Je to zřejmé ze zveřejněných hospodářských výsledků německého výrobce Lemken.

Lemken nečekaně koupil holandského výrobce Steketee

(29.8.2018) Německý výrobce techniky na zpracování půdy, Lemken, koupil holandského výrobce Steketee. Lemken o tom informoval na včerejší tiskové konferenci.

Pracovní orgán HE-VA zvládl v testu extrémní zatížení, bravurně porazil všechny ostatní konkurenty

(17.8.2018) Ocelový prstenec s deseti paprsky, vyráběný dánskou společností HE-VA, prokázal v testu pevnosti nevídanou odolnost. Zkoušku pevnosti prováděl švédský časopis NielehnTeknik.

Amazone rozšiřuje nabídku pluhů Cayros o menší modely

(27.4.2018) Amazone uvádí na trh menší modely pluhů řady Cayros M. Pluhy řady Cayros M jsou k dispozici už od dvou radlic k traktorům s výkonem přibližně 37 kW (50 koní).

Po dvou dekádách přichází druhá generace pluhu Överum CX

(7.3.2018) Po 22 letech je představena nová generace pluhů Överum CX2, které inovují předchozí generaci CX z roku 1995.

Bednar navyšuje výrobní kapacity a představuje novinky pro letošní rok

(9.1.2018) Český výrobce techniky na zpracování půdy představuje novinky pro letošní rok. Bednar FMT přinese vylepšené a nové secí stroje, univerzální kypřiče, kompaktory, zásobníky, podmítače a dlátové pluhy.

Obří půdní válce jsou již v prodeji. Jsou lehčí, než se čekalo

(4.1.2018) Před dvěma lety dánská společnost Dal-Bo představila prototyp půdních válců MegaRoll o pracovní šířce 24,3 metrů. Nyní je stroj připraven k uvedení na trh.

Závěsnou techniku v barvách New Holland uvidíte na Agritechnice

(10.11.2017) Po akvizici Kongskilde Agriculture počátkem tohoto roku, New Holland započal postupnou integraci závěsné techniky do svého produktového portfolia. První stroje v barvách New Holland se představí na veletrhu Agritechnica v Hannoveru.

← Zpět