Snížili jsme ceny našich žacích lišt McHale Pro Glide. Využijte tuto nabídku ještě dnes
Dnes je 8.8. – svátek slaví Soběslav

Po jedenácté s BV Technikou za poznáním novinek Agritechniky

(15.1.2020) Zájemci z řad zákazníků firmy BV Technika se mohli na veletrhu Agritechnica 2019 seznámit s vysoce inovativními produkty značek, jež tato firma nabízí ve třech krajích Česka. Představené novinky ve sklizňové technice, na ochranu rostlin, zpracování půdy,…

Výkrm skotu, druhy míchacích krmných vozů a zařízení

(20.12.2019) Ve většině podniků, velkých i malých, je používána komplexní směsná krmná dávka (TMR), díky které dostane zvíře stabilní krmnou dávku obsahující všechny důležité složky. Za posledních několik let tato problematika prošla nemalým vývojem, velmi používané…

Siloking prodal 100 elektrických krmných vozů

(18.10.2019) Jsou to tři roky, kdy německý Siloking představil svůj první krmný vůz na elektrický pohon. Nyní potvrdil dodání 100. kusu eTruck.

Siloking vyrobil jubilejní dvoutisící samojízdný krmný vůz

(2.8.2019) Patnáct let poté, co byl uveden na trh první samojízdný krmný vůz, dodal německý výrobce Siloking na trh dvoutisící kus.

BvL V-MIX Drive Maximus Plus 15-1S

(27.2.2019) Společnost U+M Třeboň uspořádala v Zemědělském družstvu Velká Chyška předvádění samojízdného krmného vozu BvL V-MIX Drive Maximus Plus 15-1S, který má jeden míchací šnek - pro obsloužení zhruba 102 až 112 krav.

Nahlédněte do továrny Faresin, kde se vyrábí manipulátory a krmné vozy

(20.8.2018) Faresin Industries je italský výrobce teleskopických manipulátorů a krmných vozů. Výrobce nyní zveřejnil video, díky kterému můžeme nahlédnout pod pokličku výroby těchto strojů.

Holanďan si vyrobil vlastní samojízdný krmný vůz

(12.3.2018) Holandský farmář prokázal vlastní zručnost, když si doma vyrobil samojízdný krmný vůz. Na to, jak pracuje, se můžete podívat níže ve videu. Taky vám něco připomíná?

Faresin Leader PF dostal inovativní technologie, patří mezi nejchytřejší krmné vozy

(19.2.2018) Společnost Faresin Industries představila novou generaci samojízdného krmného vozu řady Leader PF. Nová generace dostala do vínku řadu inovací, které se týkají kabiny a systémů řízení.

360° kamerový systém pro krmný vůz eliminuje mrtvé body

(9.2.2018) U automobilů střední třídy se už objevuje 360° kamerový systém, už dávno není doménou drahých prémiových vozů. Proto byla otázka času, kdy se něco takového objeví u zemědělské techniky. Tento kamerový systém samozřejmě poskytne řadu výhod.

← Zpět