TECNOMA - Ultimátní přesnost postřiku
Dnes je 31.1. – svátek slaví Marika

Aktuality na téma „Sklizeň pícnin“

Téma „Sklizeň pícnin“ – třídění:

Pöttinger přichází s novým kompaktním obracečem Pöttinger HIT

(18.4.2018) Pöttinger na veletrhu Agritechnica 2017 představil nový obraceč píce Pöttinger HIT. Výrobce jej popisuje jako kompaktní a nákladově efektivní stroj, vhodný pro traktory o výkonu 60 koní.

Plastový shrnovač je levnější verzí ke klasickému

(26.3.2018) Finský výrobce Agronic vyvinul plastový shrnovač. Má být levnější a jednodušší oproti klasickému. Prototyp plastového shrnovače společnost ukázala i na veletrhu Agritechnica 2017.

Závěsnou techniku v barvách New Holland uvidíte na Agritechnice

(10.11.2017) Po akvizici Kongskilde Agriculture počátkem tohoto roku, New Holland započal postupnou integraci závěsné techniky do svého produktového portfolia. První stroje v barvách New Holland se představí na veletrhu Agritechnica v Hannoveru.

ZEMĚ ŽIVITELKA 2017: Stroje Rostselmash poprvé v Českých Budějovicích

(28.8.2017) Na výstavě Země živitelka najdete hned u vstupu stánek společnosti KomAgrartechnik, kde je vystavena technika Rostselmash. Technika nemá nikterak obří rozměry, velikostí zaujme především soukromé zemědělce. Na výstavní ploše je k vidění lis na malé…

Vázání do strečové fólie je k dispozici pro všechny lisy Comprima

(3.12.2016) Od února 2016 mohou být všechny lisy na válcové balíky výrobní řady Comprima (včetně modelů Comprima X-treme) dodány s novým systémem vázání do fólie. Nové příslušenství přináší uživatelům několik výhod: použitím strečové fólie se více stlačí vnější…

McHale bude vyrábět žací stroje

(1.12.2016) Rodinná firma McHale, která vyrábí profesionální lisy a baličky, bude vyrábět žací stroje.

Technika pro sklizeň pícnin od firmy Fendt

(1.12.2016) Před šesti lety koupila korporace AGCO firmu Fella, která vyráběla techniku pro sklizeň pícnin. V budoucnu bude technika Fella prodávána pod různými značkami - Fella, Massey Ferguson a Fendt.

Massey Ferguson uvede na trh techniku pro sklizeň pícnin

(1.12.2016) Společnost Massey Ferguson právě oznámila, že je připravena prodávat techniku pro sklizeň pícnin, nesoucí označení Massey Ferguson.

Další →